Safrole ir NABH4 testavimas

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Gerai, sveiki, vaikinai, seniai nesimatėme, visų jūsų, žinoma, pasiilgau, tiesiog buvau užsiėmęs planavimu ir intrigomis, žinote, meistravimu...

Taigi turiu dvi problemas ir nežinau, ar aš tiesiog esu toks pervargęs, kad negaliu pats rasti padoraus jų sprendimo, ARBA šios sritys man visiškai naujos, todėl gal net nežinau, KUR ieškoti..

Bet kokiu atveju, čia eina:

1. SAFOLE frakciniu būdu distiliuotas augalinis aliejus
Frakcijos perėjo kažkur apie 232-236C ir buvo sujungtos, tačiau jokio stipraus kvapo, prie kurio esu pripratęs, deja, nėra. Atrodo skaidrus aliejus, su nedideliu geltonu atspalviu, buvau tikrai atsargus, kad frakciniu būdu distiliuočiau viską, kas kita, ir..
Žinau apie safrolo užšaldymą iki -12C (ačiū erowid), tačiau šiuo metu neturiu šaldiklio, kad galėčiau pažiūrėti, kokie kristalai pradeda byrėti, ar yra kokių nors cheminių bandymų, kurie galėtų man duoti aiškų atsakymą, ar tai, ką gavau, iš tikrųjų yra safrolas, neatlikus tyrimo per GC, išskyrus virimo temperatūrą?

2. NABH4, esu beveik tikras, kad mane tiesiog apgavo dėl kilogramo, arba tai, arba aš staiga pamiršau, kaip jį naudoti, kai jau buvau jį naudojęs daugybę kartų. Jis tiesiog neveikė. Gali būti, kad jis suiro, nes atrodo, kad pardavėjas leido vandeniui stipriai prisijungti prie junginio? Jei taip, kaip galėčiau patikrinti natrio borohidrido grynumą?

Ačiū, o žmonėms, kurie gaus man reikalingus atsakymus, išrinksiu geriausius ir pasisiūlysiu kaip tarpininkas, jei jiems kada nors ko nors prireiktų, galiu jiems rasti pigiai ir galiu išsiųsti bet kur ES viduje. Jau turiu prieigą prie kai kurių didžiulių cheminių medžiagų tiekėjų, netrukus pradėsiu savo cheminių medžiagų sandėlį, todėl padėkite man, o aš padėsiu jums, jei norite.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Galbūt tankis?
2. Čia negaliu komentuoti, išskyrus tai, kad girdėjau, jog kai kurie porceliano pardavėjai gali pataikyti arba nepataikyti su hidroborato šviežumu. 400C lydymosi temperatūra, galite išmatuoti, jei turite įrangą.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
borohidridas (kaip ir bet kuris kitas hidridas) yra jautrus drėgmei ir jo sušlapimas mane visiškai nuliūdintų, nes jis niekaip negali atlikti nė iš tolo tokio veikimo, kokio tikiuosi...
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Sveiki, Loki.........Turiu panašią problemą, kai nesu tikras, ar iš interneto nusipirkta nesąmonė Sassafras (dar kartą). Ar kada nors radote laboratoriją, į kurią galėtumėte nusiųsti daiktus tikrai profesionaliam ištyrimui?
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ak, taigi visiems, kurie ateityje susidurs su panašiomis problemomis, galiausiai konsultavausi su tikra įmone, kuri man atliko NaBH4 kokybės analizę. Tačiau jei jūsų NaBH4 atrodo keistai, taip gali būti dėl to, kad kai kurie pardavėjai į jį prideda kitos cheminės medžiagos, kad jis būtų stabilesnis (tai man dabar pabėgo, jei prisiminsiu, grįšiu ir pasakysiu jums, vaikinai, kas tiksliai, gal kur nors esu tai pažymėjęs).

Sassafros aliejus @2-79-790125 iš tikrųjų buvo padėtas ant aukštos lentynos ir pamirštas po to, kai Loki užmezgė partnerystę su labai malonia moterimi vardu Jenny. Jenny yra geriausias kamštis, kokį Loki kada nors rado, ne tik kartais jie maloniai pasikalbėdavo, bet Jenny nesišvaisto aliejais, ji siunčia Loki glicidatą kilogramais labai geromis kainomis! Loki taip pat atsisakė savo NaBH4 tiekėjo, nes iš Jenny jis buvo pigesnis, ir niekada nenuvylė. Tačiau Loki visada naudojasi savo draugų sąskaita ir užtikrina, kad su Jenny jis bendrauja per depozitinę sąskaitą, dėl kurios Jenny niekada nesiskundė, bet, žinoma, Loki nėra šunsnukis, todėl jis išleidžia pinigus, kai tik produktas nusileidžia, ir jis nesijaudina (vis tiek nėra dėl ko jaudintis!).

Bet kokiu atveju, sassafros aliejus buvo atidėtas vėlesniam projektui, jei kada nors jo imsiuosi. Tai velniškai daug darbo ir tas šūdas labai smirdi. Jei gali nusipirkti glicidato iš seksualios, protingos ir paslaugios Jenny, tai kodėl Lokiui reikėtų gaišti laiką su kažkokiu šūdinai kvepiančiu aliejumi, kuriame galbūt iš viso gali nebūti safrolo? Šaldydamas Lokiui pavyko išskirti kažkokią baltą medžiagą, tačiau Loki taip ir nepatvirtino, kas tai tiksliai buvo.

Jei kas nors turi patirties išskiriant safrolą iš aliejų, būtų malonu pateikti vadovą. Iš tikrųjų Loki tyčia buvo nekonkretus, tačiau tai, ką jis turi ir su kuo eksperimentavo, buvo kamparo aliejus. Dabar Loki Dženės dėka yra kamuolys, todėl jis turi laboratorinį šaldiklį, veikiantį iki -40C, jei kada nors turės laiko pasidulkinti, pabandys dar kartą užšaldyti tą aliejų... gal.

Visiems, kam įdomu, iš ko pirkti, nustokite naršyti po Alibabą ir kreipkitės į DIDŽIĄJĮ JENNY.
Tai Jenny visiems, kam įdomu - @blacklist. Loki pažadėjo jai daugybę atsiliepimų ir šūdų, bet yra tingus bastardas, jis tikisi, kad prisijungęs po tiek laiko galės atsilyginti savo tiekėjui šiuo pranešimu. Jenny ačiū, kad visada su manimi dirbi! Jei išsiaiškinsi, kas tai, parašyk man žinutę, netrukus planuoju užsakymą, todėl mielai iš tavęs išgirsiu!
Aš tikrai galiu rekomenduoti šiuos Jenny produktus;
2b4m
Nabh4
pmk glicidatas
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Loki, ar galėtumėte pasidalyti savo naudojamu PMK glicidato naudojimo receptu?
 
Top