Sūdyti n,n-DMT?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ei, vaikinai,
Taigi, aš esu paskutiniame sintezės, kurią iv sekė nuo triptamino iki n,n-DMT laisvosios bazės, etape - aš tik laukiu vakuuminės kameros/desikatoriaus, kaip nurodyta sintezės, kurią seku, darbo instrukcijoje, BET

Jei man pavyks, galiu gauti daug DMT, o tam, kad būčiau pakankamai užtikrintas ir galėčiau atlikti didelę sintezę ar net kelias mažesnes sintezes, turiu būti įsitikinęs, kad galiu jį pasūdyti iki ko nors stabilesnio.

Girdėjau, kad fumerato druska yra stabili, bet aš neturiu daug fumaro rūgšties, o jos sunku gauti.
Taip pat turiu fumaro rūgšties ir žinau, kad triptaminas yra gana stabilus kaip benzoato druska, o benzoinės rūgšties turiu daug (net jei ji kvepia kaip asilo penis).

Ar kas nors gali padėti? Žinau, kad eksperimentuosiu, kai turėsiu sausą laisvosios bazės produktą, su nedideliais kiekiais mėgintuvėliuose, bet jei kas nors jau visa tai darė ir žino, ką turėčiau daryti, prašau pasisakyti.
Aš nieko neparduodu, todėl viską reikės saugoti savo ir draugų vartojimui. Žmonės apskritai linkę to per daug bijoti, bet man atrodo, kad tol, kol užmerkiate akis, nedaug kas gali nutikti.... nors ir intensyviai pirmuosius porą kartų.
Būtų įdomu paruošti "lašelinės" tipo sandorį, tai būtų šaunu, bet atrodo, kad tai yra toks dalykas, kuriam tikrai reikia, kad kas nors kitas būtų šalia - net ir tam, kad ištrauktų jus iš jo!
 
Top