Skopolaminas

hkjewhfkjw3232

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveikiname visus forumo dalyvius! Ieškau žmonių, kurie supranta skopolamino poveikį, jo poveikį smegenims ir pan. Ar čia yra kompetentingų žmonių arba pardavėjų?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Čia yra kompetentingų žmonių, o tai tiksliai reiškia, kad čia nėra pardavėjų. Skopolaminas nėra geras pramoginis narkotikas. Kai kas galėtų teigti, kad kalbėti apie jį yra analogiška kalbėjimui apie nuodus, kurie yra draudžiami. Nesakau, kad tai draudžiama, tik sakau, kad tai nuodai. Koks yra klausimas?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
pažiūrėkite šį psichonautwiki straipsnį... jūsų vietoje to nedaryčiau. esu vartojęs daturą ir tai nėra smagu. apskritai deliriantai nėra smagūs ir kelia gana didelę psichozės riziką. žinau, kad tai kitoks narkotikas, bet esu girdėjęs siaubo istorijų apie benadrilį. aš tikrai nepasitikiu jokiais anticholinerginiais vaistais (bent jau rekreaciniam vartojimui). jei primygtinai norite jų gauti, tiesiog užauginkite / suraskite daturą arba vaistinėje susiraskite tablečių nuo judesių. manau, kad jie taip pat turi pleistrų, bet aš jų rekreaciniais tikslais nenaudočiau.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Džimisono piktžolės čia visur aplinkui. Galvojau ir galvojau, kaip galėčiau ją paversti kuo nors naudingu, bet niekada nemačiau, kad tai būtų padaryta. Galėtum jį suskaldyti, kol turėsi tik tropaną, o daugelis stimuliatorių turi tropano moitybę, bet tropanas į kokainą....tai sunku, jei pažvelgsi į kokaino analogus, ten yra daugybė tropanų, bet jie neprasideda nuo propano. Tropanonas arba 3-cmt ( karbometoksi tropinonas), arba kokainas yra daugumos pradinis pirmtakas.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Skolinamasis žodis yra burundanga. Ji plauna jums smegenis. Priešnuodis yra arekolinas arba arekolino hidrobromidas, o arekolino yra betelio riešutuose ir aktyvuotuose muskatų receptoriuose. Arekolinas yra nootropinė medžiaga.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
U su juo galima pasidaryti sniego
 
Top