Tilidino (opioidų) sintezės paieška

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, daug tyrinėjau apie silpnesnius opioidus (tramadolį, kodeiną ir ypač tilidiną). Tilidinas yra opioidas, diegiamas tik Vokietijoje ir Šveicarijoje. Radau Tramadolio sintezės instrukcijų, o G. Pattonas maždaug prieš valandą paskelbė Tramadolio sintezės instrukciją. Esu už tai labai dėkingas. Nepaisant atliktų tyrimų, neradau viešos Tilidino sintezės instrukcijos (įskaitant atskirų cheminių medžiagų kiekius). Jei kas nors galėtų man padėti, būčiau labai dėkingas.
Ačiū, kad skaitote.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Nesu iš Vokietijos, bet gyvenu vakarų ES ir atsitiktinai man į rankas pateko šis chem. Žmogui, turinčiam labai didelę toleranciją, labai nenaudinga, bet aš tiesiog norėjau ją turėti dėl naujumo 😄

. Mėgstu kolekcionuoti tokius savotiškus retesnius narkotikus kaip koks autistas. Nesuprantu tik to, kad daug žmonių teigia, jog jo euforija turėtų būti oksikodono lygio, bet kaip tai įmanoma, kai kiekvienoje tabletėje yra suboksono (bubreprenorfino ar kaip ten rašoma xd) (kad būtų narkomanų/"narkomanų" 🙄 įrodymas).

Labai keistas narkotikas tbh.
 

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, niekada negirdėjau, kad Tilidinas ir oksikodonas sukelia tokią pačią euforiją, ir, mano asmenine nuomone, tai visiškai neteisinga.
Jūsų minimas suboksonas priklauso kombinuotų vaistų / medikamentų, į kurių sudėtį įeina opioidas ir naloksonas, dar vadinamas narkan, grupei. Noksonas turi poveikį mažinant perdozavimą, t. y. mirtį. Mano nuomone, naloksono naudingumas Tilidin yra 0, nes ir taip labai mažas
kvėpavimo slopinimą sukeliančio poveikio. Kiekvieno Tilidin produkto sudėtyje TURI būti naloksono, jis taip pat turi stiprų poveikį tik didesnėmis dozėmis, o tai reiškia, kad jis neleis perdozuoti, bet taip pat išlaikys analgetinį Tilidin poveikį. Jis tikrai nėra naudingas žmonėms, turintiems didelę toleranciją. tačiau "normaliems" žmonėms jis suteikia opioidų pojūtį, nemanydami, kad jie yra narkomanai. Taip pat svarbu paminėti, kad Tilidinas yra labai populiarus vokietijoje dėl repo scenos, todėl yra kur kas daugiau žmonių, norinčių jį pirkti ir vartoti, kitaip nei heroiną ar fentanilį.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ar galite paskelbti indėlį į tilidino gamybą
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Tilidinas yra artimiausias "panašus" medikamentas, paruoštas vartoti oksikodoną (nebent dar galima rasti hidrokodono be į jį įmaišyto paracetamolio ar ibuprofeno, arba, pasisekė rasti, oksimorfono ;) - maloni stimuliacija, gera euforija, vidutinis skausmą malšinantis vaistas. Geresnis už tapentadolį, nes pakilimas stabilesnis ir trunka ilgiau.
Tačiau jam trūksta oksikodono "gyvenimo būdo" efekto, be to, jo tikrai negalima nei šniurkštelėti, nei iš jo kikenti. Na, techniškai galite, bet būkite pasiruošę suklupti, nes jis pradeda veikti Kappa receptorius jau po 300-400 mg.

Sakė tai, buvo bandyta izotilidino kaip RC, bet baigėsi tuo, kad jis nebuvo aktyvus.
Nortilidinas buvo turbūt sėkmingiausias RC bandymas ir, manau, daugumoje šalių net nėra uždraustas? Jis trumpai pasirodė Vokietijoje ir Lenkijoje, tačiau dėl keistų priežasčių niekada nesirodė ir daugiau nebuvo susintetintas RC rinkos scenai. Gal todėl, kad nepakankamai "garsus", gal todėl, kad dar mažesnis Kappa max. Mg gaidukas, gal dėl jo gamybos sąnaudų. Deja, neturiu jos sintezatoriaus maršruto, gaila :]
 
Top