Savarankiškai auganti patirtis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Tiesiog, dar viena savigydos patirtis, šalyje, kurioje tai vis dar nelegalu lol
RS6r1sOnz5
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Graži nuotrauka, bet per tamsi menui. Palikite ją
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Malonu. Uždarose patalpose, kaip spėju. Ar galėtumėte duoti kokių nors konkrečių patarimų žmogui, kuris taip pat nori auginti šalyje, kurioje tai nelegalu?
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Ne, buvo lauko, bet su puodais, aš buvau pažodžiui naudojant saulę, cuz, galite perkelti juos toli lengvai, jei turite transporto priemonę, Jūs taip pat turite snitch arba draugas policijoje, kad padėtų jums užsiregistruoti, jei turite paieškos orderius, kad padėjo man daug kartų, Aš gyvenu Argentinoje, kur tai yra neteisėta, bet tuo pačiu metu teisėta(medicininis naudojimas), dėl medicininio klausimo, mano Šiuo atveju, bet žmonėms, Aš auginu rekreaciniu ir medicininiu požiūriu, ir aš parduoti juos žmonėms, kuriems tikrai reikia, o ne narkotikų prekybos, iš esmės aš esu tam tikros rūšies mini-dispensary.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Kitas patarimas, jei norite pradėti auginti, naudokite organines trąšas arba KNF metodą (nėra lengva to išmokti, jei neturite laiko), yra labai draugiški tos temos naujokams, mano atveju, aš esu susimaišęs mitybos linijų temose, bandau mitybos liniją, kuri vadinasi "top crop trąšos", bet, kaip sakiau, mano nuomone, organinės trąšos yra graži pradžia.
 
Last edited:
View previous replies…

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Įdomu. Galvojau apie partizaninį auginimą, pasodinti juos kur nors nuošalesnėje vietoje ir tikėtis geriausio, nes neturėtų kilti problemų, net jei kas nors juos rastų.
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Šiuo metu auginu kaime, tiesiogine prasme lengva pasislėpti, lol.
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ar nebijote, kad žmonės juos ras arba pamatys jus su jais?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Raskite juos; tai yra kaukėta rizika. Įžvelkite juos; jokios rizikos (tinkamai atlikta)
 
Top