Laiško su narkotikais siuntimas.

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Tarkime, kad bandote išsiųsti 4 g tam tikrų miltelių. Siuntinys būtų perteklinis, todėl šiuo atveju geriau rinktis laišką. Kaip būtų galima anonimiškai išsiųsti laišką? Mano žiniomis, reikia atgalinio adreso ir pašto ženklo. Pašto antspaudą įsigyti lengviausia, tačiau atgalinį adresą... ne taip jau daug.

Ar būtų protinga atgalinį adresą turėti netoli savo pirminių namų? Arba jo iš viso nenurodyti?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
1. Reikia nurodyti atgalinį adresą.
2. Reikia kūrybiškai pasidomėti, kaip galima gauti informaciją, kurioje būtų nurodytas tikras adresas ir tikras ten gyvenantis gyventojas.
3. Galiu lažintis, kad galite naudoti atsitiktinį adresą ir atsitiktinį vardą, tai reiškia, kad jie neturi sutapti.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nueikite į "socialinį židinį" savo mieste ir paieškokite namo su daugybe butų, į kokį apgyvendina socialiai remtinus žmones. Tokį, kuriame paradinės durys s visada atviros ir galima prieiti prie pašto dėžučių. Rasite nemažą dalį dėžučių sunaikintų, duris išplėštas arba nuplėštas ir netvarką. Paimkite pašto dėžutę, suremontuokite dureles ir pritvirtinkite spyną, panašią į kitų ten esančių veikiančių pašto dėžučių, ir niekas nesirūpins. Į dėžutę įrašykite tris ar keturis vardus. Ir viskas. tikrinkite ir remontuokite, jei reikia.
Ir tai yra jūsų grąžinimo adresas. Kurios jums reikia. Veikiantis grąžinimo adresas yra būtinas ir grąžinimo adresas turi būti ant voko, o prekės turi būti antrame voke, ant kurio taip pat yra grąžinimo adresas.
Vokietijoje dauguma pardavėjų pagaunami, nes jie naudoja atsitiktinius grąžinimo būdus, o klientai, apimti paranojos, susigundo ir prekės atsiduria atsitiktinių asmenų pašte arba ten, kur jie atidaro laiškus ir bando rasti adresą, kad galėtų grąžinti. Į tai įsitraukia kiaulės, o kadangi tai yra gerai apmokami ir motyvuoti specialūs padaliniai, o ne įprasti korumpuoti vietos policininkai, kurie turi savų reikalų, pardavėjas bus susekamas ir karališkai sučiuptas.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Sugalvokite atgalinį adresą, jie netikrins, ar iš tikrųjų egzistuoja butas 56B, ar 56 fuckballs road. Taip pat nepamirškite rašyti kuo šūdiniau kaip gydytojas
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Palaukite, kodėl apskritai ant laiško rašote atgalinį adresą? Jis nėra privalomas kaip muitinės forma
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Im emigrantas pusiau autoritarinėje azijos šalyje tikrai verčiau nesakyti. Bet darau prielaidą, kad jie dalina metus kaip saldainius. mano planas buvo išsiųsti šiek tiek piktžolių į europą laišku gramą, kad išbandyčiau vandenį. Bet kokiu atveju nuėjau į paštą ir tiesiog paklausiau, kiek tai kainuotų. Dabar vaikinas atrodė šiek tiek nervingas, kai pasakiau, kad laiškas, o ne siuntinys dėl kažkokios priežasties ir matyti, kad tai mane nervina. Paklausiau bardo, kokia būtų bausmė, jei mane pagautų, ir jis pasakė, kad 3 mėnesiai ir, manau, 3000 dolerių bauda. Galėčiau su tuo susitaikyti, bet iš tikrųjų neturiu supratimo. Žolė yra vakuuminiu būdu užklijuota, ketinau ją įdėti į pašto kortelę ir voką. Galbūt pavyks. Vis dar nesakau, kad 100 proc. nesiruošiu to daryti. Bet vaikinas, kuriam siunčiu, taip pat sakė, kad po to norės nusipirkti 100 gramų. Manau, kad jei mane pagautų siunčiant 100 gramų, neišvysčiau dienos šviesos. Sakykim, 15 metų ar panašiai. Vėlgi neturiu supratimo. Id km. ir pašto vaikinas sakė, kad paštas užtruks dvi savaites. Man tai irgi nepatinka.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ar tai yra Tailandas?
 
View previous replies…

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Na gerai, jei turite žinoti, manau.
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Dabar jūs mane užgauliojate tikrai, kodėl tai svarbu
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Išsiųskite jį iš Suvamabhumi oro uosto pašto skyriaus. Juose yra savitarnos kioskai
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
O aš matau. Ačiū už patarimą. Tai gali baigtis rizikingiau, nors kartais oro uoste jie turi šunų. Galbūt todėl jis ten ir yra. Na, biuras, į kurį ėjau, yra netoli, bet galiu nueiti į kitą.
 

mprimiterra

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vaikinai! Kaip sekasi???? Esu naujokas ir turiu priešingą problemą, norėčiau gauti paketą su vaistais, mdma, tabletėmis, bet nežinau, kaip jį gauti. Koks nors patarimas? OrgUnikum, ar jūsų metodą galima naudoti atvirkščiai, kad gautumėte? Ačiū visiems už pagalbą
 
Top