SGT-507

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ar kas nors bandė SGT-507? Kiek jis stiprus? Kaip jis lyginamas su MDMB-BUTINACA?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
SGT-507 yra palyginti naujas sintetinis kanabinoidinių receptorių agonistas, savo veikimo mechanizmu panašus į tokius junginius kaip MDMB-BUTINACA. Šios medžiagos imituoja THC poveikį, aktyvuodamos kanabinoidų receptorius smegenyse, tačiau dažnai tai daro kur kas stipriau, todėl gali sukelti intensyvų ir pavojingą poveikį.

Pranešama, kad SGT-507 turi labai didelį afinitetą CB1 receptoriui, todėl net ir mažos dozės sukelia didelį apsvaigimą. Nors konkrečių lyginamųjų stiprumo duomenų nėra, naudotojų pranešimai rodo, kad jis yra gana stiprus, potencialiai panašus į kitus didelio veiksmingumo kanabinoidų agonistus, pavyzdžiui, MDMB-BUTINACA. Pats MDMB-BUTINACA yra labai stiprus sintetinis kanabinoidas, pasižymintis dideliu CB1 receptoriaus veiksmingumu, todėl sukelia stiprų psichoaktyvųjį poveikį ir didelę perdozavimo riziką, įskaitant kai kuriais atvejais mirtinus atvejus.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Labai ačiū už atsakymą <3
Koks yra vieno g SGT 507 lapų ir tabako santykis, kad poveikis būtų stiprus?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Šiuo metu tikslių dozių nežinau. Netikslių taip pat. Tęsiu paieškas ir apie rezultatus parašysiu čia. Kol kas rekomenduoju pradėti nuo mažiausio įmanomo kiekio, nes kalbame apie vieną iš daugelio naujų noidų
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Oho, tai nepaprastai malonu iš jūsų pusės <3 Aš taip pat bandžiau atlikti tam tikrą tyrimą, bet irgi daug ko neradau. Šiaip ar taip, kai ateis laikas, parašysiu apie poveikį ir apie tai, ar man patiko. Dabar tikrai nežinau, kiek žolės naudoti 1 g, bet jus informuosiu. Dar kartą labai ačiū! <3 Malonūs linkėjimai
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Manau, kad SGT-507 bus gerokai silpnesnis
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Taip, taip ir gali būti. Tikrai turiu mažai informacijos apie šią medžiagą. Ar turite kokių nors konkrečių duomenų? Tai tikrai įdomu
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Cas numeris?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Daugelio produktų pavadinimai, kuriuos gauna klientai, yra "išgalvoti", iš tikrųjų kai kurie žmonės naudoja vieną noidą, kad apsimestų daugelio rūšių produktais, ir netgi sugalvoja "naują pavadinimą", kad apsimestų nauju produktu, todėl aš taip pat norėčiau žinoti produkto CAS, o formulė yra tikrai svarbi! todėl aš taip pat norėčiau žinoti produkto CAS ir sudėtį.
 
View previous replies…

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Nepavyko rasti nei cheminės formulės, nei CAS numerio, tačiau radau štai ką: SGT-507 milteliai yra panašūs į 5F SGT-151, kurio cheminė formulė yra C23H27FN4O2, CAS 2377403-49-9. Tikiuosi, kad esu teisus
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Pastaroji yra tikra medžiaga, tačiau nemanau, kad "naujo pavadinimo" suteikimas ir pasakymas žmonėms, kad tai panašu į medžiagą, ką nors reiškia, manau, kad tai tikriausiai tik būdas ją parduoti.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
,,SGT-507 yra panašus į 5F SGT-151 - sintetinį kanabinoidą, pirmą kartą identifikuotą 2017 m. Vokietijoje. Nors jis yra labai panašus į SGT-151, tačiau pasižymi silpnesnėmis savybėmis. SGT- 507 yra nauja sintetinė cheminė medžiaga indazol-3-karboksamido pagrindu, kurią laboratorijos pirmą kartą susiejo kaip sintetinių kanapių sudedamąją dalį``
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Na, SGT-507 yra vienintelis kanabinoidas, kurį radau sandėlyje svetainėje, kurioje anksčiau užsisakinėdavau MDMB-BUTINACA, kurio, deja, šiuo metu nebėra, todėl nusprendžiau jį išbandyti. Todėl norėčiau sužinoti daugiau. Labai ačiū <3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Šis teiginys, jei jis teisingas, reikštų, kad jie turi tą pačią kūno struktūrą (pirmtaką), bet ne tuos pačius halogenus, tačiau jei aš juos parduočiau ir jei kūno struktūra būtų tokia pati, tai tikrai tiesiog gaminčiau sgt151, užuot pardavinėjęs naują ir gerokai silpnesnę medžiagą "SGT507", apie kurią žmonės net nežino.
Nesant laboratorinių bandymų ataskaitų, nemanau, kad žmonės turėtų tiesiog tikėti melaginga informacija kai kuriose internetinėse pardavimo svetainėse ir kad šie produktai, teigiantys, jog yra "naujos medžiagos", gali būti tiesiog senas produktas su nauju pavadinimu, kad smalsūs žmonės galėtų pabandyti ir nusipirkti - tai mano asmeninė nuomonė!
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Be to, keista, kad toje pačioje svetainėje buvo 5F-SGT-151, kurio laikinai nėra sandėlyje
 
Top