"nusikratyti atgal į kepsnį"

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
taigi mano klausimas, į kurį tikiuosi gauti atsakymą, o tiksliau - gal kelis skirtingus tikėtinus atsakymus, būtų toks: vartojant tikriausiai didelio grynumo metamfetaminą hcl, kuris yra kristalų pavidalo. Šie kristalai yra įvairaus dydžio ir svorio ir kadaise buvo kur kas didesnių ir tankesnių uolienų pavidalo. mano noras - paimti juos ir, jei įmanoma, grąžinti į ankstesnį pavidalą kur kas didesnėmis grupėmis. mano galvojamas dydis būtų nuo 1/4 kilogramo iki 1 kilogramo. nebūtinai noriu sukurti vieną visą monstriuką, veikiau noriu suformuoti nuo 7 gramų iki maždaug 1 uncijos dydžio gabalėlius. kol kas neturiu noro įmaišyti jokių priedų. tačiau jei kas nors turėtų kokių nors rekomendacijų, kurios galbūt padėtų įgyvendinti mano norą suformuoti didesnius kristalus pagal dydį, bet daug svarbiau - pagal svorį, mielai išgirsčiau visus pasiūlymus ir atsiliepimus. Tikiuosi, kad išgirsiu iš jūsų visų. Norėčiau oficialiai atsiprašyti visos platformos už gana neapgalvotą pranešimą, kuris nuo to laiko buvo pašalintas. tikiuosi daug tinkamesnio ir brandesnio bendravimo.


Thnx
 
Last edited:

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Jei turiu būti 100 % skaidrus ir sąžiningas; o tai čia besąlygiškai siūlau, noriu perparduoti produktą. Galiu įsigyti "kokteilį" už daug mažesnę kainą nei tos pačios partijos nesuskilusius kristalus. Mano "klientas" domisi išvaizda ir (arba) estetika tiek pat, jei ne daugiau, nei stiprumu ar grynumu.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Niekada neketino padaryti nieko prastesnės kokybės. Pasižiūrėsiu į temą ir tikiuosi, kad pavyks išskaityti reikiamas dalis. Ačiū už greitą atsakymą ir už tai, kad nukreipėte mane tinkama linkme.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Galbūt turėtumėte žinoti, kas yra didžiausias metamfetamino kristalas - tai "pjaustymas" izopropilbenzilamino ir analogų iš Kinijos tiekėjų (labai pigiai). Kai pamatysite labai didelius kristalus, apie kainą reikia pagalvoti.
G4E0pnKhWq
 
Last edited by a moderator:
Top