Pasidalykite savo mintimis

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vaikinai, norėjau pasidomėti, ar kas nors iš jūsų gali pasidalyti savo mintimis ar žiniomis apie tai, kas labiau kenkia, MDMA, 4MMC ar kokainas, taip pat kuris iš jų pavojingesnis sumaišytas su alkoholiu, man būna, kad jei negeriu, kai mane užpuola, pasidaro šiek tiek neramu ir prislėgta.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Aš asmeniškai manau, kad yra mdma labiau neurotoksiškas iš tų trijų supstance, 4mmc mažiau..kitaip siūlau nemaišyti alkoholio su supstance becase, kad pasikeitė patirtis ir pavojinga kai kuriais atvejais
 

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Žinau, kad tai pavojinga, bet aš ką tik pradėjau gerti alkoholį, kai vartoju MDMA arba kokainą, jaučiu, kad geriu daug daugiau, ir tai yra skirtingas jausmas, dabar, jei tik vartoju kokainą arba MDMA be alkoholio, man nepatinka jausmas yra tarsi pribloškiantis ir jaučiuosi kaip alkoholio balansas, ar tai gali būti dėl mano ADHD?
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Gal išgerkite mažiau kurios nors medžiagos ir pažiūrėkite, ar u vis dar jaučiatės priblokštas?

Arba tai gali priklausyti nuo to, kur ir (arba) kada vartojate šias medžiagas?

Ar esate išėjęs šokti, ar sėdite bare, ar tiesiog namie?.
Manau, kad Mdma geriau veikia su muzika ir šokiais.

Jokiu būdu nevartočiau Mdma sėdėdamas kambaryje ir kalbėdamas, pavyzdžiui, manau, kad ir aš būčiau priblokštas!
 
Last edited:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Medžiagų keliami pavojai priklauso nuo daugelio veiksnių. Jei bandysime viską suvesti į vienodas reikšmes, tai, mano nuomone, gausis toks vaizdas:
  1. Dažnai kokainas laikomas pačiu kenksmingiausiu dėl didelės priklausomybės galimybės, sunkaus poveikio širdies ir kraujagyslių sistemai ir kokaetileno susidarymo maišant su alkoholiu.
  2. 4-MMC kelia panašią riziką kaip ir kiti stimuliantai - pastebimas kardiovaskulinis ir neurotoksinis poveikis, tačiau, palyginti su kokainu ir MDMA, turima mažiau duomenų.
  3. MDMA kelia riziką, ypač susijusią su neurotoksiškumu ir perkaitimu, tačiau ji paprastai yra mažesnė, palyginti su kokaino keliama ūmia kardiovaskuline rizika. Mano nuomone, MDMA, esant tinkamai kokybei ir laikantis visų žalos mažinimo rekomendacijų, yra vienas saugiausių eufostimuliantų.
Pavojus, susijęs su alkoholiu:
  • Kokainas ir alkoholis kartu yra patys pavojingiausi dėl susidarančio kokaetilino, kuris labai padidina toksiškumą.
  • MDMA ir alkoholis taip pat kelia didelį pavojų, pirmiausia dėl stiprios dehidratacijos, hipertermijos ir kepenų streso.
  • 4-MMC ir alkoholis kelia didelę riziką dėl padidėjusios širdies ir kraujagyslių sistemos apkrovos ir galimo simptomų maskavimo, dėl kurio vartojama per daug.
Geriausia išeitis - stimuliuojamųjų medžiagų nederinti su alkoholiu. Neurotoksinis poveikis šiame derinyje pasireiškia net ir ten, kur jo nėra vartojant atskirai. Pastarąjį pridėjus galima vartoti kaip raminamąją priemonę seanso pabaigoje, kai poveikis mažėja arba jau praeina. Pavyzdžiui, sklandesniam išėjimui ir miegui. jei nėra kitos išeities ir tai kelia tikrą diskomfortą arba reikia greičiau užmigti. Tai nereiškia, kad tai visiškai saugus metodas. Tačiau alkoholio vartojimas iš anksto, siekiant susidoroti su stresinėmis sąlygomis stimuliuojančių medžiagų atvejais, yra perteklinis požiūris.

Nerimo ir prislėgtumo jausmą be alkoholio vartojant šias medžiagas galima suvaldyti:
  • Išlikti hidratuotam: Gerkite vandenį arba elektrolitų turinčius gėrimus, kad išliktumėte hidratuoti.
  • Aplinkos apsauga: 1. Pasirūpinkite, kad būtų užtikrintas tinkamas alkoholio vartojimas: Pasirūpinkite, kad būtumėte patogioje ir saugioje aplinkoje.
  • Dozės valdymas: Apsvarstykite galimybę vartoti mažesnes dozes, kad sumažintumėte intensyvumą.
  • Palaikymo sistema: Turėkite šalia patikimų draugų, kurie gali padėti, jei jaustumėtės prislėgti.
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Vienu metu vartojau daug tablečių / Mdma ir jų metu išgerdavau kibirus alkoholio, o..
Po jų (ypač pirmadienį ir antradienį) mirdavau.
Visiškai nustojau vartoti alkoholį ir po vakarėlio jausdavausi daug geriau.
Dabar nebegaliu suvalgyti alkoholio, manau, kad tapau jam alergiškas!
 

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tai skamba įdomiai, manau, geriau komedijuoti? Arba tiesiog nesijaučiate toks šūdinas fiziškai? Taip, alkoholis naikina skrandį.
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Fiziškai nesijaučia toks šiurkštus ir sklandžiau nusileidžia (vis dėlto daug kanapių).
Tai, kas galėjo užtrukti 3-4 dienas, kad atsigautų, sutrumpėjo iki 1 dienos be alkoholio.
Būtent tai man padėjo.
Bet prireikė daug laiko, kad tai išmoktų
 
Top