Question Shatter

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Ar galite rūkyti šraterį iš įprasto dubenėlio?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ne, tai nepadės.

Galbūt galėtumėte pasigaminti tam tikrą vamzdelį iš folijos ir įkaitinti dugną, o galbūt daryti kaip su kitais narkotikais ir dėti skiedinį į šiek tiek sulankstytą aliuminio foliją.

Paprastai jums reikia šratinukams gaminti skirto prietaiso.

Arba pasigaminkite valgomųjų medžiagų, arba naudokite foliją
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Noriu pasakyti, kad galite, bet nelabai matote, ką darote. Dubenėlis yra kaip burbulas, kurį stumtelėjai viršumi žemyn. Esu rūkęs iš krekingo stiebo, persekiojęs drakoną, karštomis raidelėmis, bet būdas yra;
QgKXhdOlaQ

Vakuuminis siurblys su šaltuoju spragtuku. Tada, kai baigsis šūdas, išpilkite vandenį į puodynę ir išgarinkite jį... Tada avarinė slėptuvė.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Primena man tai, kaip prieš kelis mėnesius, kai norėjau apsvaigti ir neturėjau po ranka šratinukų... ir pažvelgiau į tina bongą ir pamačiau jame tą šlykštų, senovinį bongo vandenį.
Žinojau, kad gerti jo negalima, nes vos neapsiverkiau nuo tos minties. Ir tada užsidegė lemputė. Žvilgtelėjęs į vonios spintelę pastebėjau fleitinę klizmos dėžutę. Likusią dalį žinote,

Lol pasijutau taip, tarsi būčiau suleidęs ketvirtį gramo anų laikų medžiagos!
 

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Aš jį maišiau su žole ir naudojau pulsaro rūkalą..tai mažytė vape nežinau, kokioje temperatūroje ji yra, jos veikia gerai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nežinau, ką reiškia POTV, bet jei rūkau žolę, o šiais laikais tai darau retai, turiu visą herbą garintuvą, kuris nėra
Worth A Damn, ir turiu e-nail bong rig su spirale ir pid. Tai gana universalus. Norėdami vspe piktžolės aš nustatyti jį apie 725-750 ° F ir matematikos yra geras apie 425 ° F ir krekas apie 275 ° F veikia gerai
 
Top