Kokaino siuntimas paštu

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, norėčiau sužinoti, ar kas nors turi patirties siunčiant medžiagas tarptautiniu paštu, ypač kokainą impregnavimo būdu. Kokia jūsų patirtis ir patarimai

Šiuo metu turiu vykdomą projektą, o jį sudaro audinio drobė 70x80 cm su impregnavimo technika, kuri produktas (kokainas) buvo praskiestas vandens pagrindo augaliniais dažais, buvo naudojama dažyti drobę ir buvo padaryta po džiovinimo maskavimo arba perdažymo akriliniais dažais procesas, tada turi būti supakuota ir tada išsiųsta, ką manote apie šį metodą ir kokių patarimų turite prieš savo žinias, prašau?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Aš asmeniškai ištirpinčiau C. Hcl vandenyje ir užtepčiau jį ant drobės, o paskui užtepčiau aliejiniais dažais. Tokiu būdu imtuvas galės jį išgauti atgal su vandeniu, o aliejiniai dažai į jį neišsiskirs. vandens pagrindu pagaminti augaliniai dažai man nėra žinomi.
Akriliniai dažai tirpsta vandenyje, todėl nenorėčiau užteršti C jais ar net jų spalva.
Jei kada nors atsidurčiau tavo vietoje, surinksiu savo pūkelius iš džiovyklės ir įvairias popierines lazdeles, kurių turiu aplinkui, visa tai išmirkysiu šarmo vandenyje ir išspausdinsiu į kartoną, neutralizuosiu jį, tipo, menas-šūdas. Įmirkykite tai ir atspausdinkite grąžinimo etiketę bei sąskaitą faktūrą kokiai nors amatininkų reikmenų įmonei. Nepatikimas bombonešis.
 
Last edited:

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
ačiū, kad dalijatės savo žiniomis, esu jums dėkingas, jei galėtumėte suteikti informacijos apie C atskyrimo procesą metodu, kurį man paaiškinote, kiek sudėtinga galėtų būti jį atskirti? Ačiū ir prašau
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Paprasčiausia pamirkyti popierių ar drobę šiltame vandenyje ir išgarinti vandenį. Vienam gramui išgauti reikia tik 1 ml, tačiau turėsite kompensuoti substrato absorbcijos greitį. Aš pradėčiau nuo 2 ml vienam g, kurį tikitės išgauti, ir, išspaudęs kiek įmanoma daugiau, pakartočiau procesą dar kartą. Išsaugokite substratą tol, kol išsiaiškinsite savo regeneravimo lygį, kad nustatytumėte, ar trečiasis ekstrahavimas būtų naudingas. Rekomenduojama naudoti distiliuotą vandenį
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jis pateikė jums šventąjį gralį - slaptą tikslaus produkto siuntimą tiksliai taip, kaip jums patogu, ir skoningai pasakė, kad taip yra geriau, net pasakė, kokie dažai, jo žiniomis, užterštų jūsų c hcl, nekompleksuokite, jei galėtumėte jį susigrąžinti iš augalinių oi dažų l falsifikuotų ir iš drobės tai, ką jis jums davė, yra beveik tas pats jis tik siūlo pridėti kažką panašaus į šarmą, kad jis būtų super koncentruotas ir viskas, ką jums reikėtų padaryti, tai atskirti savo c hcl nuo vandens ir bet ko kito, betbi sutikite naudoti šarmą ir šiek tiek vandens, kad iš esmės paspauskite koksą tada impregnuokite paveikslą arba įpilkite vandens dažų, kad ir ką norėtumėte daryti, bet aš įdaryčiau drobę su kortomis arba ištirpinkite tą šarmo c hcl mišinį agua ir supakuokite jį kaip kažką kito ir išsiųskite kaip bet kokį skystį apeinant drobę, bet jei tai daug drobė gali būti jums lemiamas elementas, kaip jis sakė, kad ne vandens sumažins pusę gramo kaip niekur nieko
 
Top