Dekstromamfetamino rūkymas ?

Can dextroamphetamine be smoked

  • Information of the Chemistry.

    Votes: 2 33.3%
  • Possible ways to achieve this.

    Votes: 4 66.7%

  • Total voters
    6

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
D-metas yra rūkomas, tad kodėl dekstromamfetaminas niekada nerūkomas. O gal yra koks nors būdas padaryti jį rūkomą, apie kurį aš tiesiog nežinau?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Nes sulfatas, taip pat fosfatas suyra prieš patekdami į orą. Šios druskos nesublimatizuojasi kaip metamfetamino.HCl. Kaip bazė ji yra per daug ėsdinanti ir sunaikintų jūsų plaučius. HCl druska yra labai higroskopiška - palikite ją ant lėkštės ir po kelių valandų turėsite tik skysčio balą. Manau, kad HCl druską arba fumaro rūgšties druską būtų galima garinti, jei ji būtų ištirpinta PG/VG iš karto po to, kai buvo pagaminta ir išdžiovinta.

Benzedrino inhaliatoriais amfetaminas buvo vartojamas įkvepiant, tai buvo daroma metaliniu vamzdeliu, kuriame buvo medvilnės ir labai smulkių amfetamino sulfato dulkių, vamzdelio galai buvo atsukami ir per jį smarkiai įkvepiama, kas pristatydavo maždaug 10 mg tiesiai į plaučius, kur jis veikė kaip bronchus plečiantis vaistas. Džiazo muzikantai greitai sugalvojo, kaip ištraukti vatos kamštelį iš mėgintuvėlio ir įkišti jį į kavą, kuri tiekė visą 50 mg, o geriant bronchų išsiplėtimas ir bendras suaktyvėjimas truko visą naktį.


Iš to sprendžiant, rūkymas (įkvėpimas), sakyčiau, neturi jokių privalumų.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Visiškai sutinku dėl šios vartojimo formos pranašumo nebuvimo, nes suvalgyti saują tablečių beveik neabejotinai yra mažiau kenksminga nei kvėpuoti dūmais. Ir, kaip nurodėte, geriamojo vartojimo poveikis trunka kur kas ilgiau nei įkvepiant, tai visiškai logiška. Kaip ir HCl pavidalo kokainas, kuris įkvėptas trunka 90 min., palyginti su laisvuoju kokainu, kurio poveikis trunka 5 min. Tačiau skirtumas tarp šių dviejų vartojimo būdų yra gautas malonumas, taip, riebi kokaino eilutė yra gera, bet didžiulis laisvosios bazės laižymas yra daug intensyvesnis.

Vape idėja su HCl druska yra įdomi, bet skamba kaip didžiulis skausmas užpakalyje, kurį gali tekti išbandyti. Jis atsakė į mano klausimą, nors į vieną greitą atsakymą, bet kaip vaikas atsakymai sukelti daugiau klausimų!

Ar galima toliau apdoroti deksamfetaminą, kad būtų galima pagaminti naują anologą, aš esu antrajame chemijos studijų kurse ir žaidžiau su savo vaistinėle haha.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Amfetaminas gali būti oksiduojamas į N-hidroksiamfetaminą, kuris turėtų būti dvigubai stipresnis. Mano paties tyrimai patvirtina didesnį aktyvumą ir atrodo, kad jis daug mažiau siaurina kraujagysles, mažiau apkrauna siurblį ir neturi greičio dikus. Jis taip pat nėra neteisėtas.

Skamba gerai, kad būtų tiesa? Na, yra keletas problemų, daugiausia dėl to, kad N-hidroksiamfetaminas yra labai nestabilus ir oksiduojasi atgal į oksimą esant vandeniui, esant per aukštam ph ir per žemam ph bei tam tikriems įprastiems tirpikliams, o esant pereinamųjų metalų pėdsakams jis tiesiog suyra.
Tačiau giminingas metileno-dioksi junginys N-hidroksi-MDA yra gana stabilus. Ir uždraustas.
Kartą man pavyko pasigaminti N-Hidroksi amfetaminą, kuriame vis dar yra nemažai normalaus amfetamino (sprendžiant iš TLC), ir aš jį labai mėgstu. Kitas mano bandymas pasigaminti daugiau niekur nenuvedė, nepaisant to, kad naudojau tą patį metodą, tik padidintą. Visiška katastrofa. Neįsivaizduoju kodėl. Kitą kartą bandysiu naudoti kitokį metodą, bet galiu tvirtai pasakyti, kad tai nebus kitas rinkos hitas, nes ši medžiaga yra tokia pat nestabili ir neurotiškesnė nei rusų mergina, detorėja net kaip HCl druska per kelias dienas, jei nelaikoma šaldytuve, geriau užšaldyta.

Arba tiesiog reduktyviai aminuokite amfetaminą, kad gautumėte metamfetaminą. Tai galima padaryti ir kitais būdais, bet jūs patys to paprašėte.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Šiuo metu dirbu su pipirinės rūgšties oksidacija, Chem Player įdėjo gerą techninį vaizdo įrašą į YouTube, bet geriausiu atveju yeilds yra mažas. Taigi, nagrinėju ozono generavimo metodą, kai generatorius aprūpinamas deguonimi. Akivaizdūs rezultatai yra piperoninė rūgštis, tai gero kvapo chemija, nuo pipirų kvapo iki kramtomosios gumos ir maraschino vyšnių kvapo.
Mano D-Amph šaltinis yra receptinis ir turiu šūdų, su kuriais reikia dirbti, bandymas oksiduotis skamba įdomiai, net jei tai taip pat sudėtinga, kaip ir oksidacija, kurią šiuo metu darau, Iam interested in the oxidative mechanism used here and if there are multiple methods to achieve this?

Tada N-Hydroxy-MDA, tai įdomu, nes MDA yra žingsnis prieš MDMA ar aš čia sapnuoju.

Redukcinė aminizacija iki D-Meth skamba įdomiai, ar tai tas pats, kaip redukuoti amidus iki aminų naudojant LAh, arba redukcinis alkilinimas su borohidridu. Mano chemijos žinios artėja į priekį, bet aš vis dar mokausi, todėl mano žinios nėra labai plačios. Man pavyko laikytis šioje svetainėje pateiktos mesc technikos, kad galėčiau sintetinti 3,4,5TMBH pradinę medžiagą, galiausiai redukuotą THF su LAh.
Pone, jūs turite mano dėmesį!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
wizzology pdf

spustelėkite, kad tai yra viena gera knyga apie wizz ice ir t. t.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Tai visiškai įmanoma. Nusausinkite NP, dujas ir greitai vakuuminį filtrą, ištraukite siurblį prieš pat išsiurbiant visą tirpiklį, greitai surinkite "Amp Hcl", įdėkite į rūkymo prietaisą arba sandarų stiklinį buteliuką. Rūkydami toliau garinkite nedidelį kiekį tirpiklio / miltelių, kol jie ištirps. Rūkoma taip pat, kaip ir MAmp. Vieną kartą ištirpęs ir reXtalizavęsis, jis nebėra hidroskopinis.
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Jūs negalite rūkyti amfetamino, Kiek žinau ir bandžiau. Bet metamfetaminą rūkyti galima.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Tai įmanoma ir gana lengva
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Atrodo, kad tai teisėta, ketinu išbandyti is, tik bandau rasti geriausią būdą išgauti sulfatą iš savo skirtukų. Galvoju, kad kadangi keičiu sulfatą į HCl, tai galiu tiesiog pereiti tiesiai prie bazės. Ekstrahuoti nepoliniu būdu, tada per jį tiesiog prapūsti šiek tiek HCl. Pirmiausia reikia pažiūrėti į rišiklius, bet kokiu atveju išsiaiškinsiu.
 
Top