SnB sėkmės istorija

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Sveikiname ponios ir ponai.
Atvykau pranešti gerų naujienų. Priešingai paplitusiai nuomonei, PSE tabletes vis dar galima naudoti kratant ir kepant. Pasidalysiu pagrindinėmis žiniomis ir jas tobulinsiu.
Atrodo, kad egzistuoja du SnB receptai. Aš juos atrinkau ir padariau tai, kas buvo prasminga. Žmogaus Flatline pateiktas tekstas yra neįkainojamas. Po nesėkmingo pirmojo bandymo su SU-24 ir titruojant kažkokį gaką, grįžau prie braižybos lentos. Dar tiksliai nežinau, kaip tai padaryti, bet štai ką kol kas turiu.

1 dėžutė "redhots" 96*30=2880mg PSE
~150g NaOH
~50g NH4NO3 - jo vis dar galima rasti vaistinėje (bent jau aš galiu)
2 AA Li baterijos
Mg2SO4 bevandenis
HCl - mūrinė rūgštis "rūgšties magija"
H2SO4 - sieros rūgštis "skysta ugnis"
Metanolis, acetonas, IPA (jei norite xtalizuoti)
Dietilo eteris, VM&P Naptha, toluenas
NaCl arba CaCl
kavos filtrai, vatos rutuliukai, priemonės
Naudojau 1,5 l "Kombucha" stiklinį butelį
Šilumos šaltinis

Metanolio užtenka išgauti PSE iš piliulių mišinio. Tikriausiai pirmiausia norėsite nuplauti spalvą acetonu arba MEK, per klaidą to nepadariau, bet vis tiek išėjo gerai. Nereikia bazuoti ir dujinti tablečių.
Gerai sumaišykite PSE ir NaOH ir supilkite į RV. Įpilkite degalų. Aš naudojau apie 80 ml dietilo eterio, 40 ml tolueno ir apie ~200 ml benzino. Naudojau 1 ir 1,5 Li juosteles iš 2 AA baterijų. Įpilkite ličio bateriją į RV. Galiausiai įpilkite amonio nitrato. Aš įpyliau apie 5 ml H2O, kad jis pradėtų veikti. Rxn iš karto įsijungė, bet užgeso ir nelabai ką veikė, kol nepadėjau ant kaitinimo plokštės. Nebuvo užsidegęs joks Li ir jis puikiai bronzavo. Įpylus AN ir uždarius dangtelį tai truko apie 40 minučių. Šį rxn labai sužadinau. Iš pradžių virpindamas, paskui purtydamas. Dekantavau pirmąją tirpiklio partiją. Į RV įpyliau dar vieną savo NPS mišinio porciją, taip pat šiek tiek daugiau NaOH ir AN - gal ~20 g šarmo ir ~10 g AN bei likusią pusę juostelės Li ir 5 ml H2O. Padėjau tai ant kaitvietės maždaug 10 min. ir velniškai išmaišiau. Šią porciją dekantavau ir pridėjau prie pirmosios porcijos. Labai gerai išfiltravau abi dalis, jos buvo skaidrios, tada į jas pridėjau apie 5 g Mg2SO4 ir vėl išmaišiau bei išfiltravau, vėl skaidrios. Iš vamzdelio, žarnelės, sumuštinio maišelio ir gumytės sukonstravau dujų generatorių. Vamzdžiui panaudojau kalakutienos švirkštą. Prie antgalio pridėjau trumpą žarnelę. Į vamzdelį įdėjau ~10 g Mg2SO4 ir uždengiau filtru. Sumuštinių maišelyje buvo apie 20 g NaCl. Įdėjau apie 5 ml HCl, po to 10 ml H2SO4 ir greitai užsandarinau gumyte. Turėjau prispausti tą vietą, kur buvo gumytė, kad ji nepratekėtų, bet kitaip viskas pavyko puikiai. Pradėjo snigti! Koks gražus vaizdas. Su dujomis tikrai persistengiau, tirpalas dar kurį laiką rūko. Po maždaug 30 minučių tirpalą perfiltravau, sugavau sniegą į filtrą ir nuploviau sausu šaltu acetonu. Galiausiai gavau apie ~1 g kažko, kas atrodė kaip cukraus pudra. Nuo jo tikrai apsvaigau. (y) Džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad antrasis mano bandymas su SnB buvo sėkmingas. 😳

Nuotraukos:
1) Išgautas PSE su metanoliu, pamiršau pradžioje nuplauti raudoną dangą nuo tablečių.
2) RXN pradžia
3) 20 minučių (10 minučių ant kaitlentės, esant žemam nustatymui)
4) 30 min.
5) 40 minučių - Li beveik išnyko
6) Sniego gniūžtė
7) Galutiniai rezultatai

Visa tai gana paprasta, kai tik susidarysite vaizdą, ką tiksliai bandote padaryti. Mano supratimas apie visą procedūrą dabar yra daug geresnis nei anksčiau. Mano pirmasis bandymas prieš du mėnesius buvo daug kitoks nei šis. Akcentuosiu 3 paveikslėlį - štai ko jūs siekiate. "Šokoladinis pienas" ir "aukso BB's/puddle" - manau, kad būtent tada norite pradėti kratyti šūdą. Amoniako dujos taip pat ne juokai, ...šūdas. Būtinai išleiskite į lauką.
Dirbsiu, kad pagerinčiau derlių ir kokybę. Nežinau, ar tiks kitos tabletės. Walfed "redhots" 30mg galiu garantuoti už jų sėkmę. Walfed 12hr 120mg greičiausiai taip pat geras pasirinkimas. Aš jums pranešiu.
Jei kas nors turi ką nors, kuo galėtų man padėti, bet kokie patarimai, patarimai ir pan. yra sveikintini. Aš taip pat noriu padėti visiems kitiems, kurie kovoja su sėkmingo SnB pasiekimu. Nebijokite rašyti man. Sėkmės jums visiems. Būkite saugūs! o7
 

Attachments

  • UfFd6YWw51.jpg
    UfFd6YWw51.jpg
    4.8 MB · Views: 185
  • IpS6ZuYtRW.jpg
    IpS6ZuYtRW.jpg
    3.7 MB · Views: 123
  • rRG7tzHTjD.jpg
    rRG7tzHTjD.jpg
    4.4 MB · Views: 107
  • TuYFp4PNwA.jpg
    TuYFp4PNwA.jpg
    4.2 MB · Views: 124
  • th7eWzFsqj.jpg
    th7eWzFsqj.jpg
    4.2 MB · Views: 112
  • U9ERtaZvPf.png
    U9ERtaZvPf.png
    393.8 KB · Views: 124
  • V8gNoTRfij.jpg
    V8gNoTRfij.jpg
    4.2 MB · Views: 134

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Turiu klausimą, kuriuo bandau ištaisyti savo kvailumą...

Atliekant dujų titravimą, kai snigo.. Aš per daug išsiblaškiau dėl sniego, ir sieros rūgšties + druskos mišinio putos galiausiai pateko per mano vamzdelį į degalų mišinį ir tiesiog uždengė visą mano metamfetaminą, surinktą stiklainio dugne. Bandžiau atskirti, bet niekas nepadėjo, tai buvo tiesiog žalias dumblas, kuris nesimaišė su degalais ir neleido metamfetamino patekti į spąstus. Jis neabsorbuodavo metamfetamino.. Aš vis dar galėjau matyti sniego gniūžtes, bet jis taip pat neleido jam atsiskirti. Taigi sužinojau, kad žalias dumblas (manau, natrio biaulfatas) ištirpsta šiltame vandenyje. Taigi dabar turiu labai geltoną, beveik oranžinį vandenyje ištirpusio natrio biosulfato ir metamfetamino mišinį ir turiu sugalvoti, kaip iš jo išgauti metamfetaminą...

Bet kokia pagalba yra labai dėkinga!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Sveikas draugas.
Nesu pernelyg tikras, ką tiksliai padarėte, ar JĄ ir KAIP būtų galima ištaisyti. Vienintelis dalykas, kuris skamba kaip galintis padėti, būtų padidinti pH iki ~13, kad jis grįžtų į laisvosios bazės formą. Jei jis yra H2O tirpale, alyva turėtų išstumti ir plūduriuoti viršuje. Vėl surinkite su NPS 3x ir HCl dujomis, bet šį kartą neužterškite jos druska ir pan. Jei sninga, surinkite ją į filtrą, nuplaukite šaltu sausu acetonu ir šiuo metu galite ją naudoti, žinoma, kai ji išdžius. Jei pageidaujama, galima tolesnė rekristalizacija, tačiau, atsižvelgiant į kiekį, to daryti nerekomenduojama.
 
View previous replies…

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Aš taip pat galvojau, kad arba išgarinti visą vandenį, leisti jam išdžiūti, tada iš esmės pradėti iš naujo nuo efedrino ekstrahavimo su metanoliu. Bet idk, ką jis darytų bandydamas ištirpinti vandenį. Jis buvo labai ėsdinantis, tai tikrai... šiek tiek pateko ant kavos filtro, jis perėjo per filtrą ir buvo tiesiog gleivėta košė.

Manau, kad pabandysiu tai, ką pasiūlėte, ir vėl padidinsiu PH. Ačiū už jūsų indėlį.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Kažkas panašaus nutiko ir man per pirmąjį RP/I2 virėją. Dujų gaminimo metu pradėjau matyti sniegą ir tęsiau iki soties, tačiau po kelių papildomų dujinimo etapų mano kuro dugne liko nedidelė raudonos spalvos fazė, kuri susiurbė visą mano metamfetaminą. Kai bandžiau ją filtruoti, ji vis prasiskverbdavo pro filtrus ir man nepavyko nieko išgelbėti. Manau, kad ši fazė susidarė dėl vandens užterštumo nuo dujų arba mano degaluose, arba dėl abiejų šių priežasčių. Prieš pradėdami pilti dujas, būtinai išdžiovinkite degalus keliais gramais Mg2SO4 ir gerai išfiltruokite. Pasigaminkite džiovinimo vamzdelį ir pasirūpinkite, kad taip pat burbuliuotų sausos HCl dujos. Tikėkimės, kad tai padės ir veiks... priešingu atveju neturiu supratimo. :confused:
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Na, kai praskiedžiau jį vandeniu, jis ne toks ėsdinantis. Du kartus filtravau per 3 ir 4 filtrus ir jis nesuvirškino, bet tikrai nieko ir neišsitraukė 🙃
Tikėkimės, kad PH pakėlimas ir sausas filtravimas padės. Informuosiu jus, kas nutiks!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Valgomoji soda pH padidinti? Nežinau, ar tai gera idėja, ar ne, nežinau, ar kažkur ten yra reakcija. Geriau NaOH arba KOH paskutinė priemonė, jei turite. Ar pirmą kartą po reakcijos naudojote šarmą bazėms?
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Aš nesu... Reakcijos procese naudojau šarmą, po reakcijos sausai filtravau (piltuvėlis, 2 vatos gumulėliai, 3 arba 4 kavos filtrai, sausa druska, dar 3 arba 4 kavos filtrai). Paskui tiesiog jį dujinau... ar aš praleidau visą užpakalinį žingsnį?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nežinau, ką turite omenyje: "reakcijos procese naudojo šarmą" Nežinau, ką tiksliai darėte. Darant prielaidą, kad sumažinote efedrino ar pseud. Jei naudojote RP/I2 arba hipo , iš karto po reakcijos turite met "Hl", ištirpusį jūsų tirpale. Būtent tada reikia pridėti šarmo, kad pH būtų ~13, kad galėtumėte surinkti NPS ir HCl dujas. Jei atlikote kratymą ir kepimą, jūsų reakcijos tirpale jau yra laisvosios bazės alyvos, todėl nereikia pridėti šarmo. Bet kokiu atveju, kai NPS tirpale gausite metobazinę alyvą, ją išdžiovinsite Mg2SO4 ir dar kartą puikiai perfiltruosite. Tada HCl dujas, kuo sausesnes. Išfiltruokite nuosėdas, nuplaukite acetonu, išdžiovinkite ir baigta.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sumažinau pseudo, tada padariau SnB. Po sauso filtravimo jį gazavau HCI. Per gazavimą putos per vamzdelį perėjo į mano metamfetamino bazės tirpalą. Tada ištirpdžiau tai, kas buvo, distiliuotame vandenyje ir štai kur sėdžiu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Sutvarkykime terminologiją, kad galėtumėte susikalbėti su visais. Jūs išskyrėte pseudonimą iš tablečių. Atlikote SNB, t. y. reakciją, kuri yra "redukcija". Jūs paimate atomus iš pseudoefedrino molekulės, kad "redukuotumėte" ją į d-metą. Ateityje sausai filtruokite, o ne sausai filtruokite. SNB TEK aprašytas metodas (darant prielaidą, kad būtent iš ten jį paėmėte) nėra visiškai kvailas, tačiau nėra efektyvus. "Kavos filtras, 2 coliai džiovintos epsomo druskos, ant viršaus dar vienas filtras"? Nereikia viso to Mg2SO4 ir tokiu būdu tikrai prarandate produktą.

Jei SNB, vieną ar du kartus perplaukite reakcijos tirpalą dH2O, atskirkite, pakartokite ir t. t. Dabar džiovinate su Mg2SO4 (tikiuosi, kad būtent tai turite omenyje, sakydami "sausa druska"). Tiesiog įmetate kelis gramus Mg2SO4, kurį laiką maišote ir labai gerai filtruojate. Dabar į savo sausą NPS metano alyvos tirpalą įpilkite sausas HCl dujas ir po truputį turėtų snigti.

Galite vieną ar du kartus įpilti NPS atgal į savo reakcijos tirpalą, jį pašildyti ir išmaišyti, kad įsitikintumėte, jog surinkote visą sureagavusį pseudo. Taigi galite tai padaryti du ar tris kartus, išdžiovinti jį ir pridėti viską kartu bei dujinti vienu metu. Arba po to, kai dujas išplaunate ir surenkate sniegą, galite tą kurą vėl įpilti į reakcijos tirpalą ir pakartoti procesą (išplauti, išdžiovinti, dujas, surinkti sniegą, pakartoti.) Jei turite papildomų NPS, paprasčiau tiesiog išplauti reakcijos tirpalą dar vieną ar du kartus prieš tęsiant procesą. Tiesiog stenkitės įsitikinti, kad nieko nepaliekate ir nieko neišmetate. Juk tą pseudo sunkiai pasiekiama.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Taip, tai viskas, ką padariau. Nenaudojau visai 2 colių, tik tokį sluoksnį, kad uždengtų dugną. Bet ateityje filtruosiu ir džiovinsiu atskirai. Dar kartą ar du paleisiu degalus per košę ir pažiūrėsiu, ką dar galiu ištraukti.

Taigi dabar su šiuo mišiniu, kurį turiu vandenyje, tiesiog pabandysiu tai, ką siūlėte anksčiau, kad pabandyčiau išgauti savo
 
Top