keletas patarimų... CAS bmk milteliai ne 5449-12-7

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Taigi po tam tikrų kovų pradedame nuo nieko

cas 5449-12-7 konversija Gaunama fosforo rūgštis 75/85 arba sieros rūgštis 98..

Aš tai padarysiu lauke turiu 1 kg bmk glicidato natrio druskos.

bet kokie patarimai aš dar neturiu jokių stiklinių indų, išskyrus kai kuriuos adapterius ir keltuvą..

tuo metu, kai nemaišysiu arba mano accu maišys, aš į nh4karbonatą pridėsiu skruzdžių rūgšties... ar yra greitesnis geresnis būdas gauti formamidą ?? aš tiesiog valandą kaitinu tirpalą iki 160c... vakuuminė distiliacija dabar neįmanoma.

skamba arba atrodo, kad esu tinginys, bet negaliu atlikti bandymo, darysiu tai 3 etapais. 1 kg bmk miltelių -->p2p kitą naktį distiliuosiu garais ir paruošiu formamidą, 3 etapas leuckart

bet kokie patarimai labai laukiami
naudoti nerūdijančio plieno puodą?
hdpe pirmajai konversijai p2p refluX reikalingas išeigos prasme arba tiesiog pridėti rūgšties.
Stiklą gausime leackart etape.

ačiū už visus patarimus

ps aš nekenčiu tokio darbo su cheminėmis medžiagomis būdo, paprastai man labai patinka stebėti reakciją ir neskubėti... bet dabar aš negaliu ir neturiu jokios patirties, kaip šis stilius.

ps kas nors turi patirties su natrio kalkėmis ir karboksilo rūgšties natrio druskos reakcija..
Taigi, į kalkių miltelius įmaišiau savo CAS 5449-12-7 ( natrio kalkės yra NaOH ir CaO mišinys).
Pasakykite man, kaip jį perkelti į reikiamą vietą
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
fosforo rūgštis 85 % (75 taip pat veikia naudojant mažiau vandens) taip pat galima naudoti HCI.

3.3. Borosilikatinis stiklas,
Jokių nerūdijančio plieno puodų, kai dirbama su rūgštimi.

Reikia refliukso, kai konvertuojate BMK..
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Taigi, taip, aš prarandu daug p2p virimo su h20 aš supratau
bet ar chromenikelio geležis turi įtakos išeigai?

ir kokia cheminė priežastis, kodėl tai turi būti fosforo rūgštis? anksčiau su ja gaminau amino druską, bet niekada nenaudojau su bmk konversijomis apaan p2np..
jei žinote, būsiu dėkingas, jei pasidalinsite informacija. ;)
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
gerai niekada nenaudojote chromo nikelio geležies. jums nereikia naudoti fosforo rūgšties, pabandykite HCI būdą, išeiga daugiau ar mažiau tokia pati.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Oke girdėjau, kad turėtumėte palaikyti 140-150c temperatūrą,
todėl manau, kad aš einu saugiai ir pasiimti keletą 75 phosforic per sieną.. aš padariau nedidelį greitą ''bandymą'' su sieros rūgštimi ji visiškai ištirpo ir visas skystis tapo tamsiai geltonos spalvos ir kvapas šiek tiek panašus į apaan. po to, kai mano akumuliatoriaus valiklis buvo tuščias ir automobilis pakankamai vėdinamas aš išvažiavau aš nesu toks atsipalaidavęs šiomis dienomis lauke. aš galvoju apie viešbutį ar kemperį nakčiai ar 2, bet šalto vandens gaudyklė rūgšties vapers ir b kvapas aint enought turėtų mažas anglies filtras padeda?
 
Top