Šaukštų padavimo įtaisai

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Šioje svetainėje buvau porą mėnesių ir pastebėjau, kad yra daug žmonių, kurie nenori šaukštu maitinti jie nori vaizdo įrašų žingsnis po žingsnio instrukcijų, neturėdami drąsos iš tikrųjų išbandyti juos savarankiškai Atlikdami šiek tiek tyrimų. Sakyčiau, kad 80 % iš paskelbtų sintezės yra kopijuoti ir įklijuoti su keliais žodžiais pakeisti. Žmonės, teigiantys kitų žmonių darbą Labai mažas indėlis Taip, aš suprantu, kad mes visi esame toje pačioje valtyje ir mums visiems reikia pagalbos, bet dauguma iš jų jau yra ten, kur galite skaityti. Kai kurie žmonės net negali sekti sintezės, kurioje viskas pasakoma neprašant pagalbos, kaip galite suklysti sekdami kažkieno kito sintezę 😂😂 Aš mačiau tik porą žmonių, kurie čia bando skirtingus kelius, kad gautų geresnį derlių arba mažiau kontroliuojamų / ribojamų cheminių medžiagų, tai tik tai, ką mačiau pastaruoju metu. Man tai yra bandymai ir klaidos, kai jūs darote savo maršrutą ( akivaizdu, kad tai pavojinga, bet tai yra rizika, kurią jūs prisiimate) dalytis savo patirtimi nepavyksta ect. Organinė chemija yra labai pavojinga jums ir kitiems, ypač jei neturite supratimo, ką darote? per daug mėgėjų, norinčių lengviau gauti narkotikų 🤷🏻‍♂️ nusipirkti juos iš kitų sutaupyti jums vargo žudyti save ar ką nors kitą. tai gera svetainė pardavėjams. Ši svetainė ne man, kaip maniau, kad ji buvo tokia taika Chems ☮️
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Šiek tiek tyrimų padeda daug. Dažnai svarbiausia yra terminologija. Galbūt ieškote naujo metamfetamino gamybos būdo. Na, atspėkite ką? To nerasite "Google"! Kaip dar galima pavadinti metamfetaminą? 🤔Na, tai šešiakampis ir keletas zigzagų iš šono. Šio šešiakampio viduje yra 3 linijos, ką tai reiškia? O, "Google" sako, kad tai dvigubos jungtys, o tai yra benzenas. Gera žinoti. Dabar šis zigzagas, "Gog" pasakys, kad tai angliai ir vandeniliai. Tai kabono grandinė. Jos pavadinimas priklauso nuo to, kiek atkarpų ilgio ji yra. 2 yra etanas, vartojamas pavadinime, etilas 3yra metanas, metilas, 4, propanas, propilenas. Jei gale yra o, tai hidroksidas. H HIDROROGENAS. O O OKSIGENAS. Pavadinime vandenilis yra hidro, hidridas. O. Oksigenas. Vandenilis deguonis? Hidroksidas. Argi ne smagu, juk linksniuojame priešdėlius ir priesagas! Šiaip ar taip, hidroksilas yra tik -ol vienas cheminis pavadinimas. Jis reiškia alkoholį. Metilas, ch³ su hidroksilu, o yra🤔metanas ol...metil..ol. O ei, tai metanolis, metilo alkoholis. Taigi bet kokiu atveju benzenas kartais turi bičiulį kabliuką. Jei tai oh alkoholis, tai fenolis. Fenilas vartojamas žodis. Dar vienas geras žinoti yra amoniakas amoniakas turi azotą vietoj anglies ir keletą vandenilių kabo. Amoniakas yra aminai cheminiais pavadinimais benzenas su prie jo prijungtu aminu yra anilinas. Man įdomu. Grįžtant prie esmės. Esmė ta, kad metamfetaminas gali būti vadinamas fenilo etilo aminu. Feniletilaminu. Tačiau jis gali būti vadinamas ir alkilaminu. Gali būti aromatinis aminas. O kaip....ciklobenzlaminas? Galbūt. Jei išbandėte visus šiuos pavadinimus ir neradote to, ko ieškote. GALITE PAKLAUSTI MANĘS IR AŠ PASISTENGSIU PADĖTI. Bet nepamirškite, kad aš tik koks nors kvailys, o jūs turėtumėte paklausti chemiko 😉. Gerai, kad šitas šūdas pats savaime neišsiduos 💨☻️💨😤🤯🥵
 
Top