gatvės fentanilis naudotojo požiūriu

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Gerai, taigi akivaizdu, kad tai, kas gatvėje išduodama kaip fentanilis, tikriausiai nėra fentanilis, tačiau kai kuriuose vienos iš mūsų tarnybų testuose fentanilis, alfentanilis ir sufentanilis jau buvo pasirodę. Kaip intraveninių narkotikų vartotojas, nes dauguma mūsų mėginių buvo teigiami benzodiazepinų atžvilgiu Toronte veikia dvi saugesnio tiekimo programos. Ta, kurioje dalyvauju aš ir kurioje gaunu 21 8 mg dialaudido per dieną nuo priklausomybės opiatams ir 6 10 mg "Ritalin APO" prekės ženklo preparato per dieną tiek nuo ADHD, tiek nuo 20 metų trunkančios priklausomybės nuo metamfetamino. Ritalinas stebėtinai veikia, ir taip, aš juos švirkščiu. Bet aš vis dar gaunu potraukį ir turiu turėjau pasakyti ne nemokamiems narkotikams. Tačiau "Dilaudid" dozė vis dar nėra beveik pakankama, nes aš vis dar randu save naudojant bent jau jei turiu pinigų 1 tašką per dieną. Teigiamas dalykas yra tai, kad aš galiu pasiimti savo tabletes namo

Kita programa yra injekcinio hidromorfono programa, kai u turi eiti į vietą. Darbai Toronte. Ir jūs gaunate du skysto hidromorfono švirkštus per dieną vieną kartą ryte ir vieną kartą vakare. Kažkas, kas dalyvauja šioje programoje, man sakė, kad jis gauna 400 ml hidromorfono per dieną, bet tai skamba neteisingai. Mano supratimu, 2 ml hidromorfono yra tas pats, kas 8 mg hidromorfono.

Aš tiesiog stengiuosi nustoti vartoti gatvės narkotikus ir galiausiai adatas. Deja, mano širdis pažeista tiek, kad visiškai sustoti yra neįmanoma.
 

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Tačiau norėjau pasakyti. Man yra tekę susidurti su pardavėjais, kurie sakydavo visokius dalykus, pavyzdžiui, kad ten yra karfentanilio ir dar ko, man nė vienas vaikinas nesakė, kad pats gauna 100 % fentanilio iš tamsiojo tinklo ir pjausto jį pagal užsakymą pagal stiprumą, bet kai paklausiau, ar jis dėvi pirštines ir respiratoriaus kaukę, jis atsakė, kad ne, aš tiesiog pilu iš maišelio į maišelį.

Vienintelis dalykas, kurį galiu pasakyti kaip vartotojas, jei ant jūsų viryklės skysčio atsiranda plėvelė, kai jis pradeda atvėsti, jūsų šūdas buvo supjaustytas dialaudu lol
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ar juokaujate dėl dilaudido? Tai atsitiktinis pjūvis, jau nekalbant apie brangiai kainuojantį vieną.... IV dilaudidas yra geriausia skuba imo
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Kaip žinoti, kad jūsų širdis pažeista opioidų? Niekada negirdėjau, kad taip būtų, vis tiek tikrai galėtumėte mesti vartoti, aišku, tai nėra lengvas žygdarbis, bet tikrai ne neįmanomas.
 

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
tai yra metas padaryti žalą ne įrangai.
 
Top