Pasiūlykite man žemaitišką vertimą!

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Per pastaruosius metus šiek tiek atsukau nugarą vakarėlių narkotikams ir pasinėriau į receptinių vaistų / svaigalų pasaulį.

Išbandžiau daug įvairių benzodiazepinų, tokių kaip alprazolamas, bromazepamas, diazepamas, oksazepamas ...

Ir, žinoma, išbandžiau įvairių opiodų, tokių kaip Codein Cough Sirup, Tilidin, Tramadol ir t. t., iki neapdoroto opijaus (kuris man patinka labiausiai).

Man atrodo, kad išbandžiau beveik visas man žinomas ir mane dominančias medžiagas, todėl nusprendžiau paklausti jūsų patarimų, ką galėčiau išbandyti toliau.

Mačiau, kad vis dar yra įdomių rc, kurie, atrodo, turi stipresnį poveikį nei originalai.

Dalykai, kurie mane domina, bet atrodo, kad jų beveik neįmanoma gauti čia, Europoje, yra tie dabar nelegalūs vaistai, tokie kaip qualudes arba senos rūšies benzodiazepinai (rhohypnol), kurių poveikis buvo stipresnis, kaip ir tų downers, kurių galima gauti dabar.

Taigi būtų malonu paskaityti apie jūsų pasiūlymus!!
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kaip su ghb?

jei ur į dissos aš siūlau dxm. aš tai dariau amžinai, bet tai buvo savotiškai smagu, manau. kartą turėjau ne kūno patirtį su didele doze lol
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Prisimenu, kad Ambien turėjo hipnotizuojančią dangą ant originalaus pagrindinio vaisto. Įdomu, kokių dar yra hipnotizuojančio tipo vaistų?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
5CL stiprus prieskonis - tik truputis laižalo mane užklumpa ne vienai dienai.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Įdomiai skamba O-DSMT, etometazenas (labai stiprus!!) arba klonazafonas ar pan. Super stiprus benzo būtų įdomu...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Metonitazenas yra stipriausias -zenas. Pigesnis už fentanilą, bet toks pat
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Dietileteris
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Esu tokioje pačioje situacijoje, bet ne dėl to, kad jie neveiksmingi, turiu kitos rūšies miego sutrikimą. Esu priklausomas nuo opioidų, ir net ne nuo stiprių opioidų (kur pastaraisiais metais 99 % yra tik zenai, kurie yra siaubinga klasė, labai didelio analgetinio stiprumo, kurių dauguma sukelia plokščią euforiją ir jokios šiltos kūno savijautos, tik gerai užmigdo arba užmigdo - išskyrus tai, kad labai greitai sunaikina toleranciją ir dar ilgiau užtrunka ją atkurti) - todėl jei nesate priklausomas nuo opioidų su skriptais, venkite jų, kol pagaliau tinkamos naujos klasės pradės keisti zenus (sakė, kad tai, nepaisant mano neapykantos, yra tikrai geriau nei meksikiečių kartelio visiškai atsitiktinis viskas viename mišinyje xylazine boosted dope, bent jau stipriai priklausomi nuo opioidų gali saugiai vartoti zenus..faktas, kad nėra RCs opioidų tarp 2x ir kito žingsnio 70x yra spraga, kurią reikia užpildyti jau daugelį metų).

Taip pat venkite benzo, bent jau jei jis skirtas ilgalaikiam kasdieniam vartojimui. Jei retkarčiais, tai jei Triazolamas neveikia, negaiščiau toliau laiko su šia šeima.

Ko ieškote, kadangi paminėjote metakvaloną (šiuo metu tai vienintelis junginys, padedantis spręsti mano problemą), yra Gaba-A agonistai - jei nesate žmogus, kuriam gresia kompulsyvus perdozavimas, vienintelis, kurį galite rasti medicinos srityje, skiriamas kai kuriais labai didelio ADHD atvejais, kai per dieną reikia išgerti tikrai tonas lisdexamfetamino, skiriamas JAV ir JK, yra pentobarbitalis, bet čia tikrai negalite pasipuikuoti dozėmis.

Saugesnės alternatyvos, atitinkamai tos, kurias galite rasti, nes barbitūratai, nepaisant to, kad yra viena iš mano mėgstamiausių klasių (kai kurie yra "raminamieji" vien pagal apibrėžimą - nes jie turi tam tikrą dalį, kur skubėjimas ir euforija pranoksta pagrindinius narkotikus, pavyzdžiui, amfetaminą / kokainą), yra labai pavojingi, jei vartojami labai neteisingai, o vis dar egzistuojantys farmaciniai yra visiškai beverčiai. Fenobarbitalis turi beprotišką pusinės eliminacijos laiką. Ir niekas nebedaro slaptos sintezės rekreacinių aukso amžiaus - tai žemiau esantys:

(pastaba: detalės apie farmakologiją yra citatos ir ištraukos iš žmonių, turinčių atitinkamų žinių - deja, aš neturiu jokio chemijos ar farmakologijos išsilavinimo, bet palikau jas užrašuose, kad galėtumėte atlikti tolesnius tyrimus arba pasikalbėti su kitais kompetentingais asmenimis)

- karizoprodolis - Tai visur paplitęs preparatas, kuris metabolizuojasi į meprobamatą, kuris jungiasi prie barbitūratų ir (arba) pikrotoksinų prisijungimo vietos, o pats karizoprodolis, prieš metabolizuodamasis į meprobamatą, pasižymi į metakvaloną panašiomis savybėmis. Jis neturi tokios pat stebuklingos savybės kaip metakvalonas, tačiau paprastai vadinamas dietiniu metakvalonu ir yra labai lengvai gaunamas. Gali tekti šiek tiek paeksperimentuoti, nes jo dozės atsako kreivė yra labai stati, o Indijos farmacijos įmonės, kaip žinia, nesilaiko kokybės kontrolės.

- Gaboksadolis yra labai lengvai ir pigiai gaunamas gaba agonistas, kuris turėtų būti panašus į muscimolį, bet ne haliucinogenas.

- Bretazenilis - tai didelio giminingumo dalinis agonistas, įdomu tai, kad jis veikia ne tik alfa 4 ir alfa 6 subvienetų turinčius GABA-A receptorių kompleksus, bet ir alfa 1,2,3 ir 5 turinčius, į kuriuos nukreipti kiti benzodiazepinai.

Nereikia nė sakyti, kad geriausias, kuris tikrai veiks, bet net ir šiuo atveju tikrai ne reguliariam vartojimui ir sudėtinga gauti tinkamą dozę, yra GHB.

Kitas ne Gaba-A metodas galėtų būti talidomidas. Atkreipkite dėmesį, jei esate moteris ir esate nėščia ar (ir) ketinate pastoti, jo NEGALIMA absoliučiai nevartoti, jei vartojate prieš nėštumą, visiškai nutraukite jo vartojimą likus 6-9 savaitėms iki nėštumo.

Kitas labai skirtingas metodas, bet vertas išbandymo, galėtų būti daridoreksantas.

Paskutinis, kuris kai kuriems mano sutiktiems žmonėms iš tikrųjų labai gerai veikė, yra Trimipraminas - bet turėtumėte ieškoti skysto / buteliuko, kur 1 lašas = 1 mg. Labai svarbu, kad nesijaustumėte pavargęs zombis kitą dieną, kad galėtumėte vartoti tinkamą skaičių, jei jūsų pataikysite į saldžiąją vietą, galėsite gerai išsimiegoti, nesijausdami apsvaigę kitą dieną.

Turiu ir daugiau variantų, kuriuos galėčiau išvardyti, bet čia mes einame į labiau neaiškius ar pavojingus junginius, pirmiausia pradėčiau nuo čia paminėtų, nes jų galima gana lengvai gauti.

Sėkmės!
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Ačiū už ilgą atsakymą!

Esu iš Vidurio Europos, todėl nesu tikras, ar lengva čia gauti šių medžiagų

Deja, aš sergu gaba, čia ji vadinama pregabalinu.

Gal u gali suteikti man šiek tiek infos per pm, būtų labai malonu!
Btw das m ne nood ar pradedantysis, todėl mo worrys.

Greez
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Fenibuto hcl yra gana gražus. Nepersistenkite, nes priešingu atveju porą dienų būsite nevalgę
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Deja, tai neturi naudos, kurios im ieškau, bet thx už patarimą.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Atrodo, kad gavau išmesti visas atitinkamas medžiagas.....
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Jie veikia tik tol, kol neveikia.
 
  • Like
Reactions: vis

climax

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Sveiki, kaip hipnotikai, ar bandėte Lormetazepamą / Noktamidą ir, jei gerai suprantu, galėtumėte pabandyti Nozinaną, jis turi galios raminamąjį poveikį be šalutinio poveikio.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Įdomu..
dėl kokių priežasčių teikiate pirmenybę šiam, o ne temazepamui arba ne triazolamui?
Ar turite išsamios informacijos apie tinkamo Pregabalino kiekio vartojimą kaip ""stiprintuvo"" benzo preparatams?
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx u žinote, kur jų galima gauti Europoje?
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Noktamidai? Galiu pateikti
 

Attachments

  • 0Khms2UVJX.jpeg
    0Khms2UVJX.jpeg
    139.4 KB · Views: 20

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Esu iš Austrijos
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Per kelias artimiausias dienas įtrauksiu šį produktą į rinką
Pranešiu jums, jei susidomėsite galimybe sudaryti sandorį
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Miego trūkumas gali būti smagus!
 
Top