Question Sintezė ir pardavimas

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Labas vakaras visiems,

visų pirma dėkoju autoriams už čia randamų šaltinių gausą.

Turiu 2 klausimus:

Norėčiau pradėti sintetinti metamfetaminą ir amfetaminą ir norėčiau sužinoti, ar yra alternatyvų produktams, kuriuos nelengva rasti, pavyzdžiui, P2NP (arba būdų jį sintetinti)

Jau 2 mėnesius reguliariai lankausi forume, šiandien nusprendžiau užsiregistruoti.
Esu tiekėjas (kokaino ir marihuanos), bet nesužinojau, kaip veikia prekių pardavimas, jei žmones domina?

Iš anksto dėkoju už atsakymus.

Meribel
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Aš tikrai nežinau, ar yra alternatyvių cheminių junginių amfetaminui, bet mano nuomone, gali būti, bet tai bus pavojinga vartoti, jei norite, kad tai 2 amfetaminai, kuriuos reikia žinoti, jei neturite expirience, net negalvokite apie metamfetaminą, jis reikalauja 1 metų narkotikų sintezės, nepamirškite būti atsargūs su narkotikais.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
turiu patirties narkotikų sintezės srityje, kažkas manęs prašė amfetamino ir metamfetamino, todėl ir ketinu tai daryti!
ačiū už atsakymą, kolega
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki. ar turite omenyje pardavimus darknete, ar pardavimus per BB forumą?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
@HEISENBERG galėtų jums išsamiai atsakyti. Galite sukurti parduotuvę tamsioje prekyvietėje ir ten juos parduoti. Taip pat galite sukurti savo svetainę, ją reklamuoti ir pardavinėti per šią svetainę.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Jei esate kokaino ir marihuanos tiekėjas, kodėl turėtumėte gaminti metamfetaminą ir amfetaminą?
Bet jei tai darote, mūsų ekspertai gali jums padėti su sinteze ir prekursoriais.
Kalbant apie pardavimus, viskas paprasta - parduokite tiems patiems žmonėms, kuriems parduodate kokainą ir marihuaną. Arba reklamuokitės pas mus, pirkėjų geram produktui rasite greitai.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Sveiki, pone,

Mano tiekiama marihuana yra iš mano paties šiltnamio, o kokainą surenku iš karto po pagaminimo.
Šiuo metu gaunu prašymų dėl metamfetamino / amfetamino ir noriu toliau užtikrinti "naminės" kokybės garantiją.

Dėl pardavimo, plėsti savo akiratį su internetu yra dalykas, apie kurį jau galvojau, ir būtent patekęs į jūsų forumą, kuris man atrodė rimtas, aš galvojau apie šio žingsnio kirtimą.

Bet kokiu atveju, ačiū už atsakymą ir ačiū forumo pranešėjams, kurie teikia puikų darbą.

Meribel
 
Top