LSD-25 sintezė iš lizergo rūgšties monohidrato

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,018
Points
93
1. 3,15 g d-lizerginės rūgšties monohidrato ir 7,3 g dietilamino suspensija 150 ml gryno chloroformo kaitinama refliukso režimu.
2. Lizergo rūgščiai ištirpus (po kelių minučių), mišinys atvėsinamas iki refliukso sustojimo, pašalinant karštį.
3. Prieš mišiniui dar labiau atvėstant įpilama 2 ml fosforo oksichlorido tokiu greičiu, kad atsirastų refliuksas (apie 2 min).
4. Papildomai refliuksuojama dar 4-5 min, kol gaunamas gintaro spalvos tirpalas.
5. Atvėsinama iki kambario temperatūros ir mišinys nuplaunamas 200 ml 1M amonio hidroksido.
6. Chloroformo tirpalas buvo išdžiovintas MgSO4 (tai turėjo būti po atskyrimo), filtruotas ir koncentruotas garinant vakuume, esant 38 *C temperatūrai (jokiu būdu neleiskite temperatūrai viršyti 40 *C).
7. Ištirpinkite likutį mažiausiame metanolio kiekyje ir parūgštinkite šviežiai paruoštu 20 % maleino rūgšties tirpalu metanolyje (ne vandeniniu), kad nusodintumėte LSD maleato pavidalu.
8. Išfiltruokite purias baltas adatėles, perliekite šaltu metanoliu ir išdžiovinkite ore, kad gautumėte 2,2 g LSD, kurio toliau gryninti nereikia.
E12RQ4yVgI
 
Last edited by a moderator:

Altair

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ar galiu vietoj maleino rūgšties naudoti vyno rūgštį?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
greičiausiai taip, atsižvelgiant į tai, kad reguliuojate iki tinkamo molaringumo, kad rezultatai būtų teisingi... Kitas dalykas, kad žmonės naudoja L-vyno rūgštį, kad gautų D-LSD
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Klausimas, kur galima užsisakyti fosforo oksichlorido.

Bent jau JAV, manau, dėl šios priežasties jis yra labai stebimas, taip pat naudojamas nervus paralyžiuojančioms dujoms gaminti, iirc
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
tai iš tiesų labai geras klausimas... Europoje sakykim, kad lengviau rasti, bet vis tiek sunku man savąjį išmetė, bet kas nors, kas jį turi, gali būti malonus atsiųsti 5-10 ml ampulę jūs taip pat turite apribojimą dietilaminui, kuris nėra problema ten, kur aš esu... nekalbant apie pagrindinę sudedamąją dalį, kurios, atrodo, negaliu rasti, kad ir kaip stengčiausi (ilgas varginantis kelias žaisti su bromkriptinu mane paguldė į ligoninę, o galutinis Grignardas, po kurio seka hidrolizė, yra užsimenama, bet tikro rašto nerasta)
 
View previous replies…

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Labai nesu tikras, bet maniau, kad dietilaminą galima pagaminti iš DEET, labai paplitusio vabzdžius atbaidančio preparato. Tačiau tai greičiausiai yra tik nedidelio masto
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Tikrai abejoju, ar pats vabzdžius atbaidantis preparatas yra naudingas, ar buvo sugalvota procedūra, kaip jį hidrolizuoti, kad būtų gautas dietilaminas ir mažiau įdomi 3-metilbenzenkarboksirūgštis, kuri galbūt galėtų pasitarnauti kaip reagentas kokiai nors kitai chemijai. Nesu tikras dėl to, ką pasakiau pirmiau, todėl prašau patikrinti, bet tai vienintelis tikslas, apie kurį galiu pagalvoti (dietilaminas yra stebimas prekursorius JAV, bet ne ten, kur aš esu, todėl galiu lengvai gauti šiek tiek)
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Čia turiu nesutikti. Esu matęs nemažai procedūrų apie tai, naudojant bazinę hidrolizę. Tai nėra labai veiksminga, tačiau jei negalima gauti DEA, tai yra reali galimybė. Čia yra nuoroda į vieną tokią procedūrą, taip pat yra krūva sciencemadness gijų.
https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/sdccnp
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Negaliu deem suprasti, dėl ko čia nesutariama, nes sukūriau tik aukščiau esantį komentarą. dietilamino galiu gauti laisvai be licencijos ir jis nekelia jokių rūpesčių ten, kur esu.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
"Tikrai abejoju, ar pats vabzdžius atbaidantis preparatas yra naudingas, ar buvo sugalvota procedūra, kaip jį hidrolizuoti, kad būtų gautas dietilaminas." Jūsų komentare, esančiame šiek tiek aukščiau mano komentaro, kuriame pasidalinau procedūra, kuri buvo sugalvota DEET hidrolizuoti į dietilaminą.
Jei galite laisvai gauti dietilamino, jums pasisekė labiau nei daugumai iš mūsų, deja. :(
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Tikriausiai paskubėjau perskaityti jūsų pranešimą
 

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Ar 6 veiksme reikia garinti en vacuo, ar galima garinti įprastai kaitinant?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Taip. Jis naudojamas deguoniui iš reakcijos indo pašalinti ir chloroformo virimo temperatūrai sumažinti, kad jo nereikėtų kaitinti taip ilgai ir taip stipriai, kaip esant atmosferos slėgiui.
LSD ir jo pirmtakai yra labai reaktyvūs su deguonimi ir karščiu ir lengvai suyra, jei su jais elgiamasi netinkamai.
 

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Atrodo, kad tam atlikti reikia brangios įrangos (rotovapo), bent jau iš to, ką suprantu. Ar tai būtų galima atlikti be rotovapo ir patalpinus savo vakuuminę kamerą į šildymą?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
taip, arba galite tiesiog prijungti vakuuminį siurblį prie džiovinimo indo naudodami dujų adapterį
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Ar kas nors gali atlikti šią sintezę? Manau, kad galiu gauti visas jai reikalingas chemines medžiagas. Jei kas nors gali ją atlikti, pateiksiu visas reikalingas chemines medžiagas. Receptas atrodo paprastas, nors teoriškai toks nėra. Abejoju, ar bandysiu tai daryti vienas, nes cheminės medžiagos yra labai brangios. Tai būtų viena laimingiausių mano gyvenimo dienų, jei kas nors su manimi bendradarbiautų.
 
Top