Psilocino arba 4-Ace-DMT sintezė iš 5-MeO-triptamino

actualdisso

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pradedantysis čia gali būti pradedantis. Norėjau sužinoti, ar įmanoma susintetinti psilociną arba 4-Ace-DMT, pradedant nuo 5-Meo-Tryptamino. Man labai neaišku, kaip iš pradinės molekulės sukurti psilocino žiedo hidroksilo grupę (žr. pridėtą paveikslėlį).

Ar turėčiau naudoti redokso reakciją su 5-MeO ir tada kaip nors atkurti OH šoninę grandinę? Bet kokia pagalba yra dėkinga, ačiū!
 

Attachments

  • YsCyTbRktX.jpg
    YsCyTbRktX.jpg
    27.5 KB · Views: 184

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kad būtų įmanoma, aš asmeniškai pradėčiau nuo 4-OH triptamino arba 4-acetoksi triptamino (pirmenybė teikiama tam, kad netyčia nemetilintumėte OH, nors redukcinė aminizacija su formaldehidu nėra užkeikimas, o labiau 4-hidroksilo, kuris iš dalies yra fenolinės prigimties, rūgštingumas), kitas bandytas būdas yra 4-OH arba 4-acetoksi indolo ir oksalio chlorido sintezė (klasikinis, varginantis ir ne itin patogus pradedantiesiems), Fišerio indolo sintezė su 3-acetoksi fenilhidrazinu (jei jį rasite) ir brangiu N,N-dimetilamino-n-butil-dietilacetalu taip pat gali būti įmanoma ir elegantiškesnė. Indolų ir ypač triptaminų chemija dažnai kelia nusivylimą, kalbu iš patirties mokslinių tyrimų srityje.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ne, iš 5-Meo-dmt į 4-Ace-DMT pereiti neįmanoma.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
turbūt pastebėjote mane, kaip vengiau įdėti šį traight (nėra neįmanoma, bet būtų iššvaistytos tonos prekursorių ir metų darbo, kad tik įrodyčiau analitine prasme).
 
Top