Dantų ir dantenų sveikata

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Sveiki, esu stimuliatorių vartotojas, gal galima sakyti, ir narkomanas taip pat. Vartoju kokainą ir amfetaminą, priklausomai nuo to, kam man jo reikia, arba naktinėms pamainoms, arba klubams. Rūpinuosi savo psichine ir fizine sveikata, darau 2 savaičių pertraukas po 1 savaitės vartojimo ir t. t. Norėčiau daugiau sužinoti apie dantų ir dantenų sveikatą. Dauguma narkotikų, kaip žinome, džiovina burną, ir tai yra vienas svarbiausių dalykų, kurių reikia nepamiršti, gerti daugiau vandens, mažiau gazuotų gėrimų ir pan. Kaip žinau iš biologijos studijų, satyra yra labai svarbi, nes ji naikina bakterijas, valo ir pan. Stengiuosi gerti daug vandens ir kramtyti becukres kramtomąsias gumas, kad burna būtų "drėgna". Bet aš vis dar šiek tiek baisu bcs po vartojimo, kai Im aukštas aš jaučiu su mano liežuviu, kad kai kurie iš mano dantys juda šiek tiek (tai tik tada, kai aš esu po poveikio). Noriu sužinoti, ar dar yra kitų dalykų, kurių Im trūksta, ir aš galiu žinoti ką. Jei žinote, gal galite pasakyti, kokius vitaminus turėčiau vartoti, kad dantys ir dantenos būtų sveikesni? Galvoju pirkti fluoro kapsules, ar tai puiki idėja? Ir plauti dantis bent 2-3 kartus per dieną, priklausomai nuo to, ar turiu laisvo laiko, ar blogai, ar gerai, kad tiek daug? Ir ik jo geriausia pasikonsultuoti su savo odontologu, bet Im išlaikyti mano vartojimą privačiai, nes paskutinį kartą tikėdamas per daug gavo mane buvimo 24 valandas mažame kambaryje ir aš buvau laimingas, kad daug ppl į teismo sistemą, net teismo viršininkas ne gauti 5 metų bausmę. Thx iš anksto!
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Įsigykite metronidazolo iš vaistinės, vartokite 3 tabletes per parą, padarykite 7 valandų tarpą tarp 3 tablečių, pvz: išgerkite 1 tabletę, po 7 valandų išgerkite 2 tabletę ir po 7 valandų išgerkite 3 tabletę, ir vartokite ją po valgio, nes metronidazolas pakenks jūsų estomakui be maisto, šis medikamentas sunaikins burnoje esančias bakterijas...
Rūpinkitės savo sveikata..
Būkite saugūs..
Gus.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Verčiau aprašėte požiūrį į infekcinės žarnyno ligos (amebiazės, giardiazės), kuriai gydyti daugiausia naudojamas metronidozolas, gydymą. Tai stiprus antibiotikas, turintis daug šalutinių poveikių. Tai nėra tai, ką reikėtų rekomenduoti asmeniui, kuris, vartodamas stimuliatorius, yra suinteresuotas išsaugoti dantų sveikatą.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Ilgą laiką su pertraukomis daugiau nei 9 mėnesius vartojau metronidazolą ir nepatyriau jokio šalutinio poveikio, patariau jam remdamasis savo patirtimi
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Aš suprantu. Tai galingas vaistas, kaip minėjau pirmiau, ir tikrai pasitaiko, kad jis naudingas tam tikrais scenarijais. Tačiau aptariamu atveju tai toli gražu ne pirmoji vieta, kur reikėtų atkreipti dėmesį į tokio tipo antibiotikus. Ačiū, kad dalijatės savo patirtimi, ji tikrai gali būti naudinga tiems, kurie skaito forumą.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Puiku, kad darote pertraukas ir rūpinatės savo sveikata. Toks požiūris tikrai veikia. Kalbant apie dantis, jūsų minties vektorius taip pat teisingas. Drėkinimas, švara ir profilaktika gali padėti ilgiau išlikti sveikiems. Yra keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti. Jei jums atrodo, kad dantys juda tik vartojant medžiagas, galbūt tai yra sustiprintas ir pakitęs situacijos suvokimas. Fiziologiniai pojūčiai, kitokie nei blaivios būsenos, būdingi stimuliuojančioms medžiagoms. Antra, su amžiumi dantys kažkaip nesveikuoja, tai galioja daugeliui žmonių ir priklauso nuo daugelio veiksnių, pradedant paveldimumu ir baigiant aplinka. Čia pridedame ir stimuliantų vartojimą, todėl profilaktiškai reikėtų elgtis taip, tarsi jums grėstų pavojus, net jei jūsų dantų istorija kitais atžvilgiais yra nepriekaištinga (su dantimis šeimoje viskas puiku, vaikystėje nebuvo jokių problemų ir t. t.). Ir galiausiai peržiūrėkite šį straipsnį tik šia tema, jame pateikiama daugiau praktinių patarimų: https: //mindheal.com/basics/dental-health-for-people-who-use-drugs/.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Taigi ką tik ištryniau tai, ką parašiau, nes mano minėta bendrovė nebeprekiauja mano minėtu produktu, tačiau jų dantų pasta yra LABAI gera, kartu su kai kuriais kitais produktais: "hismile"- jie iš tikrųjų gamina gerą dantų pastą. nepirkite replikų... Įsigykite iš "hismile".

PAGRINDINISdalykas yra šis: "Nano-hidroksiapatitas (nano-HAp) yra sintetinė hidroksiapatito, biomimetinės medžiagos, panašios į kaulų ir dantų mineralinę sudedamąją dalį, forma. Nano-HAp gali skatinti dantų mineralizaciją ir sumažinti padidėjusį jautrumą užpildydamas dentininius kanalėlius"

Galite nusipirkti tos nano-HAp medžiagos dantų pastos pavidalu, mano rekomenduojama naudoti taip: valykite dantis ir dantenas įprasta arba "Hismile" dantų pasta, tada neskalaukite, tada vėl valykite dantis nano-HAp pasta ir NESKALDYKITE, vis tiek neturėtumėte skalauti, bet nano-HAp turi "įsigerti" į dantis.

Ryte ir vakare.

- Galia
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Gerai, kad rūpinatės savo dantų sveikata.
Tai labai svarbu.
Tas laivas man seniai išplaukė ir nuskendo.
Jei galiu patarti, pasistenkite prižiūrėti dantenas ir dantis, nesigailėsite.
Nevartočiau fluorido (fluorizuojančio vandenį, antidepresanto). Bet tai tik mano nuomonė!!!
Deja, gerų patarimų tau neturiu!
 
Top