Testosterono sintezė iš DHEA

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Toliau pateikiama Patricko Arnoldo pateikta testosterono sintezė iš DHEA. Apsaugos grupė buvo numanoma, o redukcijos metodas nežinomas.

1. 3β-O apsauga su TMSCl
2. 17β Enantioselektyvus redukavimas
3. 17β esterinimas
4. 3β-O deprotekcija su TBAF
5. 3-O Oppenauerio oksidacija su vienalaikiu alkenų pertvarkymu į konjuguotą padėtį
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki. Kokia jūsų pranešimo vertė be išsamaus paaiškinimo?
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Ketinau pradėti diskusiją apie testosterono sintezę, nes internete daug ko neradau. Jei tai netinkama vieta mano pranešimui, atsiprašau.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jokių problemų. Jūsų vietoje aiškiai įvardyčiau ketinimą pranešime :)
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Atrodo, kad tai galima supaprastinti iki 3 žingsnių proceso.
1. 3-O Oppenauerio oksidacija su vienalaikiu alkenų persitvarkymu į konjuguotą padėtį
2. 17β Enantioselektyvus redukavimas Saccharomyces cerevisiae (kepimo mielės)
3. 17β esterinimas

Neradau androstendiono -> testosterono išeigos, bet remiantis panašiais substratais, pateiktais knygoje "Mikrobiologinės steroidų transformacijos", tikėtina, kad ji būtų apie 70 %.

Mikrobinės steroidų transformacijos. A Handbook. Willium Charney ir Hershel L. Herzog. Academic Press, Niujorkas, 1967 m.

 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Pasirodo, 17β yra kinetinis produktas ir jį galima pagaminti su geru selektyvumu (17α: 3 %, 17β: 97 %) naudojant tik NaBH4.
https://chemistry-europe.onlinelibrary.wiley.com/doi/pdf/10.1002/chem.202100967

Minėtas tyrimas taip pat rodo, kad MPV redukcija pasižymi vidutiniu selektyvumu (17α: 34 %, 17β: 66 %). Man būtų įdomu sužinoti, ar naudojant Al katalizatorių galima vienu metu oksiduoti ir redukuoti 3 ir 17 pozicijas. Manyčiau, kad pirmenybė būtų teikiama konjuguotai 3 keto formai, todėl reakcija vyktų į priekį.

Daugiau informacijos apie Oppenauerio oksidaciją mano paties nuoroda https://doi.org/10.1002/recl.19370560206
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Biochemikas man pataria nevartoti jokių raceminių steroidų, nes tai gali sukelti negrįžtamą žalą, kuri bus pastebėta per vėlai.
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Ar turite pagrindo manyti, kad 17α-testosteronas (epitestosteronas) yra toksiškas? Tai endogeninis steroidas, kurio koncentracija egzistuoja maždaug tokia pati kaip testosterono.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Man labiau rūpi jo veikimas (yra modernesnių testosterono moduliatorių, turinčių daug mažiau šalutinio poveikio)
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Epitestosteronas yra teigiamas alosterinis GABAA receptorių moduliatorius. Atrodo, kad jis yra neuroprotekcinis, o didelis testosterono ir epitestosterono santykis, atrodo, yra susijęs su autizmu.

SARM neabejotinai yra tai, į ką aš žiūriu. Atrodo, kad jie turi savų trūkumų, pavyzdžiui, mažina estrogenų kiekį. Kai tik išsiaiškinsiu testosterono sintezę, pažvelgsiu į daugiau audinių selektyvių steroidų, tokių kaip boldenonas ir DHT. Šiuo metu fluorintų SARM sintezė yra už mano ribų.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Tikiuosi, kad dalyvavau motyvuojant jus toliau rengti dokumentus, kaip kadaise aš abstinentiškai giliai pasinėriau į mokslą... o paskui radau išeitį. Man patinka jūsų mąstymas!
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Jūs buvote. Labai vertinu atsiliepimus. Neturiu formalaus chemijos ar farmakologijos išsilavinimo, todėl tikėjausi, kad mano darbą patikrins šis forumas :)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
aistra yra labai svarbi... Stengsiuosi būti dėmesingas ir padėti jums, kai tik
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Maloniai kviečiame!
 
Top