• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Washington Žuvėdros atkūrimas

Corbeau

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, bičiuliai piratai iš S. S. Mirusios amerikietiškos svajonės!!! Rašau tai, norėdamas pranešti jums visiems, kad nuo šiol esu naujoje paskyroje. Praėjusiais metais visiškai pamiršau apie šią svetainę ir nebuvau joje lankęsis, bet prieš tai nemažai lindėjau ir kopijavau receptus į savo užrašų knygelę.


Tai tiesa, jaučiau, kad būtų protinga įsitikinti, kad jei kas nors atsitiks ir galimybė prisijungti prie interneto bus ilgam išmušta iš vėžių, man vis tiek viskas bus gerai. Nevadinkite manęs paruošiamuoju, man labiau patinka pragmatikas, ir aš turiu tuos receptus, kad, kai tik šūdas atsitrenks į ventiliatorių, o tai kasdien atrodo vis labiau neišvengiama, būčiau pasiruošęs su savo alchemijos žiniomis ir įgūdžiais. Kaip ir mano asmeninių poreikių hierarchijoje, vieninteliai dalykai, esantys aukščiau už narkotikus, yra meilė / šeima, maistas, oras ir vanduo, bet jie visi yra beveik lygūs pirmoje vietoje.

Kaip manote, kiek bus vertas / įvertintas vaikinas, kuris žino, kaip daryti chemiją, kad branduolinį holokaustą išgyvenusieji galėtų gauti vaistų ir nuskausminamųjų? Aš juokauju, iš dalies.

Tikrai tikiuosi, kad mes galiausiai nenugalėsime viso to šūdų, kuriuos tokiu būdu padarė narkotikų politika ir kalėjimų pramoninis kompleksas, nes, kad ir kaip norėčiau turėti galimybę panaudoti savo užaugintas ir išdžiovintas aguonas kai kuriems tikrai smagiems ir įdomiems eksperimentams, kuriems atlikti reikėtų A. A. Jaučiu, kad būtų karčiai saldu, jei branduolinis holokaustas būtų tai, kas suteiktų man tokią galimybę. Gerai, taigi dabar galiu eiti miegoti žinodamas, kad mano pakartotinio pristatymo įrašą tikrai kas nors perskaitys ir aš tikrai atrodysiu kaip kvailys.


Aš esu visiškai keistas, aš su tuo susitaikysiu, bet aš esu tiesiog nuvalytas, truputį chemiškai patobulintas ir žinau, kad baimės dėl pasaulio būklės ir mūsų psichopatinių kraujomaišos lyderių yra visuotinės baimės, todėl jaučiausi gana gerai, kad ten einu. Bet kol kas tai viskas, palinkėkite man sėkmės išsiaiškinant savo senosios paskyros slaptažodį, kad galėčiau pamiršti, jog parašiau šį įrašą, ir tikiuosi, kad ir jūs taip pat!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Pamačiau Hunterio S. Thompsono kumštį, kurį Deppas sudavė Kolorade, ir nusipirkau Woody Creek Tavern marškinėlius. Piligriminė kelionė sorts.......
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Sveiki sugrįžę, mano žmogau!
 
Top