Narkotikų būklė aplink mane.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalbėjausi su kitu nariu ir papasakojau apie vietinę " narkotikų sceną". Ji taip vadinasi todėl, kad niekas net nežino, ką, po velnių, perka, tai tiesiog atsitiktinė šūdų krūva maiše. Žmonės krenta kaip musės, šaudydami šią medžiagą.
Kad būtų aišku, niekada gyvenime net nesvarstau apie slaptus opiatus kaip apie pramoginius narkotikus. Nereikia pamatyti 2 narkomanų, kad suprastum, jog tai žemės rykštė. Prieš 2 mėnesius mačiau, kaip mergina ant dviračio nušoko nuo jo ir pasilenkė ant gelbėjimo armijos pievelės dėl maišelio "narkotikų". Norėjau įrodyti savo tiesą šiam vaikinui, todėl įvedžiau "Drugs data.org" ir tiesiog noriu, kad žmonės tai pamatytų. Tai pradinis puslapis, nieko neieškojau, nefiltravau ir nieko nedariau, tik padariau pirmojo puslapio ekrano nuotrauką. Manau, kad turėtume vaikščioti gatvėmis ir mušti šunsnukius, jei žmonės maišė šį šūdą
LIhqiukLgO
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Tai nenuostabu. Kurdami šį forumą kaip tik galvojome apie tai, kad beveik neįmanoma rasti kokybiškų vaistų. Dauguma pardavėjų mano, kad normalu gerą produktą skiesti įvairiomis priemaišomis. Gerai, jei šios priemaišos nekenksmingos, tačiau taip būna ne visada. Ir tai ne tik opiatai, bet viskas.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Esu labai arti Bostono, todėl jei gyvenate ne didmiesčiuose, tai, ką matote šiame sąraše, nuo ko turite pradėti! Kadangi dauguma platintojų gauna tiekimą mieste ir veža jį į mažesnes vietoves, kur jį suskaido, žinoma, pridėdami prie jo savo kvaišalų porciją, dar labiau jį praskiedžia ir kartu pakelia kainą. Esu ilgametis opiatų vartotojas ir negaliu paaiškinti, kiek šūdino pragaro (dėl geresnio termino trūkumo) teko išgyventi per daugelį metų. Tikrojo heroino nebuvo jau turbūt 15 metų. Šiek tiek suprantu, kad fentanilą reikia šiek tiek praskiesti, nes net ir gerai pradėjusiems vartoti kyla rizika dėl vienokių ar kitokių priežasčių perdozuoti. Asmeniškai aš neprieštaraučiau, kad į jį būtų įmaišyta šiek tiek kokso (ar ko nors panašaus), nes bent jau vis tiek gausiu "narkotikų", ypač jei tai žinočiau iš anksto. Ne tik produkto, bet ir su juo susijusių žmonių kokybė privedė mane iki kraštutinumų, ypač būdamas toks "malonus vaikinas", koks esu, dėl to daug lengviau būti išnaudojamam. Aš su jumis @FritBuchner, norėčiau, kad šie mother fuckers būtų patraukti atsakomybėn. Malonu, kad tai darai tu, bet tiesiog neverta jų patraukti atsakomybėn - arba bent jau susidurti su teisinėmis pasekmėmis. Kas kelerius metus patekčiau į vieną iš šių lūžio taškų, laimei, esu šiek tiek vyresnis ir išmintingesnis ir pasimokiau iš savo klaidų, taigi, atradau šią bendruomenę, kurią labai vertinu. Nesitikiu sklandaus plaukimo į priekį, viskas, ką galiu padaryti, tai būti apdairus ir išlikti optimistu.
Juk mes kariaujame, draugai. Būkite saugūs.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Esu beveik įsitikinęs, kad visos fentų scenos galva čia yra policija. Atrodo, kad jie suima vienus žmones ir paleidžia kitus, kurie buvo pagauti darant lygiai tą patį. Atrodo, kad kai kas nors pradeda daug apie tai klausinėti, jie perdozuoja. Narkomaną nužudyti pernelyg lengva, tereikia parduoti jam nesurūkytą medžiagą, ir niekas nemirksi. Aš tikrai nesigilinu, nors tik girdžiu, kaip žmonės kalba, ir matau nekrologus. Neįsileidžiu nė vieno iš tų žmonių į savo namus, nors turiu apsaugos kameras, nuo kurių nepasislėpsi. Yra viena vieta, 4x4' visame mano apačioje, kurios nematau. 😄
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Sutinku su tuo. Per pirmąją oro pajėgų liniją patenka daugiau šūdų nei per bet kurį jūrų uostą ar pasienio kontrolės punktą.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Taip, pirkti daiktus vietoje dažnai yra bloga idėja. Žmonės viską pjausto ir šnairuoja, ir tai kelia šleikštulį.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Šiek tiek pavėlavau į šią temą, bet man ši problema aiški, nes gyvenu vienoje iš kaimiškiausių savo valstijos vietovių, kurioje istoriškai buvo galima gauti daugiau vaistų nei daugelyje miestų, kol maždaug prieš 15 metų nebuvo sučiuptas daktaras ir pora vaistininkų. Kiti daktarai praleido miestą ir yra tik keletas slaugytojų per 50 mylių visomis kryptimis. Fentas pasiekė ir čia, o tokie narkotikai, kaip koksas, visada būdavo tupdomi po velnių, kol pasiekdavo mus. Vienintelis dalykas, kurį mes kada nors turėjome aukščiausio lygio, buvo metamfetaminas, ir tie laikai taip pat seniai baigėsi, kai buvo sutriuškintas pseudo ir bevandenis. Kokybė čia kainuoja brangiausiai, kolą galima parduoti už 125 gramų, jei ji yra 85 proc. ir daugiau, o visa kita - 40 proc. ar mažiau, jei jums pasisekė. Medikamentų kainos gerokai viršija rinkos kainas ir juos sunku gauti. Dabar visur yra presuotų tablečių, o žmonės budi prie perdozavimo aukų, nes visi ką nors pažįsta. Ne veltui parduodu tik tikrus vaistus, tai labiau paslauga nei verslas, nes neuždirbu daug dolerių, bet įsivaizduoju, kad čia ir ten išgelbėju gyvybę ar dvi, duodamas vaistų žmonėms, kurie kitaip pirktų šiukšles kitur. Tai ne tik fent ar bs gabalai, bet ir pačios spaudos, net ir švarios, dėl kurių tikrus vaistus parduoti sunkiau, o mums, vaistinių preparatų pardavėjams, kyla daugiau sunkumų. LE griebia presus ir tai pritraukia blogą dėmesį. Ieškojau medikamentų kitame turguje, daugiau nei 50 pardavėjų, 14 puslapių ir 90 proc. jų buvo netikri. Sudeginkite juos visus. Kaip ilgametis opioidų vartotojas net sutinku su Frit. Šūdas blogas, dauguma negali funkcionuoti realiame gyvenime. Galbūt man pasisekė. Niekada nesu vartojęs presuotų tablečių, nė 1 per 25 metus, bet esu susidūręs su blogu kokainu ir blogu heroinu. Fent ir kažkokios "nenustatytos medžiagos." Vis dėlto aš ją išmetu į šiukšlių dėžę, prieš pagalvodamas apie pardavimą. Ar tai godumas? Ar tiesiog blogi žmonės, kuriems nerūpi tie, kurie jiems duoda nuolatinį atlyginimą?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jėzau tiesiog būkite saugūs ir išbandykite savo vaistus. Dėl to neverta mirti
 
Top