garų problema

AquaRegis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki vaikinai,

Ieškau sprendimo, kaip išleisti kenksmingus garus per langą. Galvojau apie ortakio ventiliatorių iš poros aug.
Tačiau vis dar neįsivaizduoju, kaip jį pritvirtinti. Gal yra geresnių alternatyvų...

Gal galite man duoti keletą patarimų, kaip tai išsprendėte?
Turiu viso veido kaukę, bet noriu, kad ji būtų kuo saugesnė.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jei būčiau jūsų vietoje, užuot siurbęs garus pro langą, kas yra labai rizikinga, garus vesčiau į plastikinį indą, pripildytą aktyvuotos anglies. Turėtų būti būdas uždaryti dėžę po naudojimo, kad garai turėtų laiko joje susikondensuoti ir neapsinuodytų jūsų viršvalandžiais. Daugelis garų prilimpa prie aktyvintosios anglies paviršiaus, todėl ji tampa savotišku filtru, panašiu į įprastus respiratorių filtrus. Tokiu būdu aktyvuotąją anglį galima tiesiog dažnai keisti. Taip išvengsite daugumos susidarančių garų.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Domina ši konstrukcija.
Pagalvosiu, kaip gauti tokią konstrukciją.
Jei kiti žmonės turi planą mintyse;dalytis yra rūpintis.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Ką turite omenyje kalbėdami apie "kaip jį pritvirtinti" ? ( nežinau problemos, bet rėmą galima lengvai padaryti iš medžio, metalo, pvc vamzdžių...)
 

AquaRegis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@Nespėsite užmigti
Ačiū už patarimą. Dauguma mano garų yra gana nepastebimi, pavyzdžiui, acto rūgštis.
Manau, kad jūsų idėja labai įdomi kitiems, gal galite papasakoti daugiau apie tai, kaip tiksliai ją įgyvendinote ir kur išmetate aktyvuotą anglį?

@alterego
Norėčiau susikurti paprastos rūšies garintuvą ir norėjau pasiteirauti, kaip kiti išsprendžia visą šį reikalą. Dėžės pastatymas nėra problema, tačiau man vis dar kyla klausimas, kaip geriausiai išspręsti priekinę dalį, kuri nėra visiškai atvira, bet turi, pavyzdžiui, plastikinį stiklą, kuris taip pat turi būti nuimamas, kad apsaugotų stiklinius prietaisus, kad būtų galima tinkamai pastatyti ir kur prireikus galėčiau įsikišti. Bet gal aš tiesiog per daug sudėtingai mąstau
 
Top