Tor ir JavaScript

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Man BB svetainės paleidimas per "Tor" yra nepatogus ir varginantis. Nerodomi išskleidžiamieji meniu, nematau savo pranešimų. Pasitelkiau standartinį VPN ir "Firefox". Ar kas nors žino, kaip įjungti "JavaScript" "Tor"; ir kiek tiksliai tai bloga idėja OpSec požiūriu, palyginti su tiesiog VPN / "Firefox"?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Įjungti / išjungti turėtų būti tor saugumo nustatymuose. Yra 3, kai kurios svetainės, pavyzdžiui, dred, pateiks įspėjimą, jei nustatymas nustatytas su įjungta java. Aš naudoju tails os, paprastai veikia sklandžiai, ypač nuo neseniai atliktų svetainės atnaujinimų
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Pasakykite, kurios iš paskutinių 20 areštuotų darkneto prekyviečių ar forumų buvo uždarytos dėl JS? Arba pasakykite man, kas paskutinį kartą buvo deanonimizuotas tor naršyklėje tik dėl įjungto JS? Galbūt laikas pradėti gyventi su dabartinėmis technologijomis naudojant tor naršyklę ir tada mūsų bendruomenė augs sparčiau....
Kitaip tor netaps masiškai populiarus psichoaktyviųjų medžiagų pirkimui vien dėl to, kad naudotis internetu be JS nepatogu. Atkreipkite dėmesį, kad "tor" naršyklėje JS įjungtas pagal numatytuosius nustatymus.

Mūsų svetainėje nenaudojami jokie pavojingi skriptai, neturime JS Google ir pan. Kai tor naršyklės kūrėjai arba Snowdenas sako, kad tor naršyklėje būtina išjungti JS, nes taip saugiau, jie yra teisūs. Tačiau dabartinėje realybėje ši rekomendacija būtina tais atvejais, kai, pavyzdžiui, bendraujate su kuo nors per svetaines, kuriose naudojami, pavyzdžiui, "Google" skriptai. Tada išjungus JS naršyklė nevykdys "Google" skriptų. Tai suteiks jums daugiau anonimiškumo situacijoje, kai žurnalistams perduodate JAV karines paslaptis. Tačiau žinokime, kad technologijos labai pažengė į priekį ir dabar gyventi be JS internete yra didžiulis žingsnis atgal.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Taigi "Tor" su nustatymuose įjungtu JS tikriausiai tinka forumui. Galbūt kitos jums nežinomos arba nepatikimos svetainės gali būti gera priežastis jį išjungti. Arba kaip sakė Heisenburgas Dread (nes tas kvailas iššokantis langas nepaliks jūsų ramybėje, kol jis nebus išjungtas. )
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Gerai, žmonės, tada Toras man. Taigi toliau man reikia idiotiškiausios kada nors sukurtos instrukcijos "žingsnis po žingsnio", kad ir visiškas kvailys galėtų įjungti JS "Tor" naršyklėje. Man gėda pasakyti, kiek laiko praleidau bandydamas tai padaryti pats ir vis dar nesugalvojau.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Adreso juostoje įrašykite ir sekite tokią nuorodą:
Kodas
about:preferencijos#privatumas
Tada pasirinkite parinktį "standartinis"
Atlikta
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
2lmdn08ZoX
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Gerai, padariau taip, kaip buvo pasiūlyta. Jau patvirtintas "Saugumo lygis" = "Standartinis". Prisijungus prie svogūnų svetainės per "Tor", BB svetainėje vis dar rodomas baneris, kuriame teigiama, kad "JavaScript" yra išjungtas ir kad negalima žiūrėti vaizdo įrašų. Ir iš tiesų, negaliu žiūrėti vaizdo įrašų. praneškite man, ar dar ką nors turėčiau daryti, jei naudoju "Tor" BB svetainėje. Kaip visada, ačiū už malonią ir kantrią pagalbą.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Pabandykite iš naujo įdiegti naršyklę.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Pašalinus "Tor" naršyklę, o paskui iš naujo įdiegus pavyko. Jokio JS neįgalumo banerio. Dabar čia gaminama su Crisco.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk, ar tai padės, bet naršyklės nustatymuose pakeiskite standartinę saugą ir iš naujo paleiskite tor. Jei tai nepadės, grįžkite atgal ir pažiūrėkite, ar jūsų nustatymuose vis dar pasirinkta standartinė sauga
 
Top