Tread ? i just want some advice tips... CAS bmk milteliai lauke

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Taigi po tam tikrų kovų pradedame nuo nieko

cas 5449-12-7 konversija Gaunama fosforo rūgštis 75/85 arba sieros rūgštis 98..

Aš tai padarysiu lauke turiu 1 kg bmk glicidato natrio druskos.

bet kokie patarimai aš dar neturiu jokių stiklinių indų, išskyrus kai kuriuos adapterius ir keltuvą..

tuo metu, kai nemaišysiu arba mano accu maišys, aš į nh4karbonatą pridėsiu skruzdžių rūgšties... ar yra greitesnis geresnis būdas gauti formamidą ?? aš tiesiog valandą kaitinu tirpalą iki 160c... vakuuminė distiliacija dabar neįmanoma.

skamba arba atrodo, kad esu tinginys, bet negaliu atlikti bandymo, darysiu tai 3 etapais. 1 kg bmk miltelių -->p2p kitą naktį distiliuosiu garais ir paruošiu formamidą, 3 etapas leuckart

bet kokie patarimai labai laukiami
naudoti nerūdijančio plieno puodą?
hdpe pirmajai konversijai p2p refluX reikalingas išeigos prasme arba tiesiog pridėti rūgšties.
Stiklą gausime leackart etape.

ačiū už visus patarimus

ps aš nekenčiu tokio darbo su cheminėmis medžiagomis būdo, paprastai man labai patinka stebėti reakciją ir neskubėti... bet dabar aš negaliu ir neturiu jokios patirties, kaip šis stilius.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Puikūs argumentai!
Tačiau visas su sinteze susijusias problemas geriau aptarti čia - b/amphetamines-phenylethylamines.2/
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Bet kokiu atveju aš bandžiau, bet jo nėra nuorodos, jei jis suposed į aš nežinau.. mano atsiprašymai

ps kas nors patirties su natrio kalkėmis ir karboksilo rūgšties natrio druskos reakcija..
Taigi, į kalkių miltelius įmaišiau savo CAS 5449-12-7 ( natrio kalkės yra NaOH ir CaO mišinys).
Pasakykite man, kaip jį perkelti į reikiamą vietą
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Jei negalite atidaryti nuorodos, eikite į "sintezės technologijos ir analizė"
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
aš radau jį ! wasnt here for a wile litle bit lost
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Kodėl u pirkti milteliai bmk glicydate, jei yra Simple pagamintas greitis iš p2np ir taip pat yra Simple pagamintas p2np ??
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Puiku!
Bet jei turite papildomų klausimų, būtinai klauskite!
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
kodėl ji pigesnė ??? p2np jums kainuoja 300/kg bmk milteliai 150/kg ir aš nekenčiu geležies netvarkos. ir aš neturiu Nabh4 nei jos puikus pirmtakas
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Jei neklystu, išeiga geresnė naudojant P2NP -> P2P, o P2NP galite pabandyti pagaminti su benzaldehidu. Forume paskelbtas išsamus vaizdo įrašas, kaip jį pagaminti. Benzaldehidas apskritai yra labai pigus ( aš pats galiu jo gauti už maždaug 40 USD/kg).
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
taip arba galite jį pagaminti iš tolueno, bet nitroetano ? aldolio reakcija aš kartą bandžiau ją atlikti, bet kažką padariau wrom ir gauti nitroetaną nėra taip paprasta ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
norint pagaminti p2np, man reikia nitroetano, jis taip pat brangus, man jo neverta
glicidatas yra pigus ir jam paversti reikia tik rūgšties, o amonio formatas / formamidas taip pat pigus ir lengva gauti šių cheminių medžiagų.
 
Top