Trumpas bandymas nužudyti

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Buvęs prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį per mitingą Pensilvanijoje tapo pasikėsinimo taikiniu. FTB anksti sekmadienį nustatė, kad šaulys yra 20-metis Thomas Matthew Crooksas iš Bethel Parko, Pensilvanijos valstijoje.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Man tai labai įtartina. Manau, kad tai buvo suplanuota. Arba kaip reklaminis triukas, arba "gilioji valstybė" norėjo jo mirties. Šioje byloje yra tiek daug įtartinų dalykų, ir keista, kad šiandien vyksta nacionalinis respublikonų suvažiavimas.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tai tikrai galiu įžvelgti. Pavyzdžiui, kaip būdą padidinti savo apklausų skaičių. Idk tai tiesiog daugeliu atžvilgių atrodo labai rizikinga. Jis patektų į kalėjimą, jei tai inscenizuotų. Be to, jis buvo taip arti mirties, kad tai atrodo ekstremalu.
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Keista, kaip iš visų vietų stogas, tiesiogiai matomas Trampui, nebuvo apsaugotas, į jį vedė kopėčios, o slaptosios tarnybos snaiperiams ne kartą buvo pasakyta nešaudyti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Visur girdžiu, kad tie stogai turėjo būti uždengti. Tai puiki vieta fotografuoti
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Be to, mažai tikėtina, kad šaulys būtų nepataikęs, nebent tai būtų buvę tyčia... aš nelabai išmanau apie ginklus, bet iš tos vietos, kur jis buvo, turėjo būti nesunku nušauti Trumpą, ir dar iš AR. Trumpui net siūlių neprireikė. šūdinai juokinga. manau, kad tai buvo padaryta tik tam, kad nuo jo nusišalintų dėl visos teismo dramos, arba dėl tam tikros simpatijos, spėju. "mane nušovė gindamas teisingumą, todėl turėtumėte balsuoti už mane!"
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kulka pataikė jam į ausį tik todėl, kad jis tinkamu momentu pajudino galvą. Jei jis nebūtų nusprendęs pažvelgti į šoną, būtų miręs.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
IDK Man įdomu, ar dėl to jis laimės
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bidenas atsisakė ir remia Harrisą
 
Top