Netradicinės 4MMC sintezės ir sąrankos patarimai

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Mano klausimas yra toks: pažįstu žmogų, kuris dėl suprantamų priežasčių lieka privatus, taip pat nenorėtų tiesiog pasidalyti savo sąrankos detalėmis, tačiau iš pokalbių, kuriuose jis atsitiktinai užsiminė apie tai, kaip jis veikia, supratau, kad jis dirba labai netradiciškai, nes nenaudoja chemijos įrangos, o naudoja vonias ir lengvai prieinamą įrangą, kuri neatrodo įtartinai. Jų 4 mmc partijos dydis yra 3,75 kg vienai KRISTALIZUOTAI partijai ir jie tai daro kasdien visą dieną, tikriausiai iki ir daugiau nei 30-40 kg per savaitę, ir tai yra tie, kuriuos išsiaiškinau iš pokalbių. Man tai protu nesuvokiama, tbh.

Mano klausimas, kaip, po velnių, jie galėtų visa tai suvaldyti, jis turi 2 vaikinus, kuriems moka už kilogramą, tiesiog fiziškai nesuprantu, kaip jie gali tiek daug padaryti? Ar aš ką nors praleidžiu, aš žaidžiu su 100 g partijomis, tiesiog praktikuojuosi, bet vis tiek sunku. Ar turite idėjų, kaip ar kaip atrodytų toks įrenginys, kas būtų naudojama ir t. t. Tiesiog mane tai glumina. Bet kokios profesinės paslaptys, kaip atlikti tokią užduotį, būtų dėkingos. Esu visomis ausimis ir tikrai noriu sužinoti subtilybių.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Neturiu patirties su 4MMC, tik su amfetaminais, bet manau, kad principas vis tiek galioja tas pats.

Iš esmės viską galima panaudoti sintezėms, išradingiausi žmonės yra lenkai.

Tik pažiūrėkite į Lenkijoje gaudomas "laboratorijas", 100''ds kg gaminama šūdinose statinėse, surūdijusi pramoninė įranga ir t. t., jiems nerūpi kokybė ar išeigos nuostoliai.

Tai tiesiog šūdina masinė gamyba.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Mefedrono sintezė yra lengvai mastelizuojama, todėl nekyla problemų sintetinant 1 kg ar 100 kg. Paprasčiausiai į didelį indą įdedate tirpiklyje esantį bromketoną su metilaminu, įjungiate kaitinimą maišydami.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Nereikia šilumos, jei dirbate su NMP dsmo, maišote tik 20 min. ir gaunate laisvąją bazę
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kodėl NMP, nesuprantu, kuo skiriasi 20 minučių ar dvi valandos DCM, pigiau ir lengviau valyti. DMSO nėra geras pasirinkimas, jis labai reaktyvus ir duos priemaišų, o paskui produktą teks plauti.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Šildymas=piperazinas.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, hexen Sumokėjau jums 3 tūkst. eurų, o jūs man visiškai nepadėjote
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Išspręskite ginčus privačiomis žinutėmis arba naudokitės depozito paslauga, kad pritrauktumėte administraciją
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Manau, kad jūs ką tik mane apiplėšėte, tai buvo nesąžininga
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Raudonasis laisvosios bazės šūdas
Geltona gryna
 

Attachments

  • TGMxsCg7Dk.jpeg
    TGMxsCg7Dk.jpeg
    499.3 KB · Views: 241
  • fGdJbN4U2h.jpeg
    fGdJbN4U2h.jpeg
    5 MB · Views: 552

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1 nuotrauka mažai bromo bromuojant ketoną, rimta mpf priemaiša, dėl kurios jums skaudės galvą gaunant druską ir skirtingas produkto spalvas =)
2 nuotrauka nelaikykite laisvos aminoketono bazės, ji blogėja. Spalva vis tiek keista, tikriausiai ketone yra vandens dalelių.
 
Top