[Atnaujinta] Rekomendavimo sistema!

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63

🗣️Sveiki!


Jūsų draugų čia dar nėra? Laikas tai ištaisyti! Pakvieskite čia savo draugus, pakvieskite į forumą pažįstamus pardavėjus!
Sukurkime jaukiausią bendruomenę!
🚀🚀🚀

Atnaujinome rekomendacijų sistemą. Už sėkmingai įvykdytus užsakymus galite gauti nuo 50 iki 100 % Forumo pelno.

🤖Kaip tai veikia?

  • Jei į Forumą pakviečiate vartotoją, kuris perka. Jūs gausite 2,5 % (50 % mūsų pelno) nuo kiekvieno jo užsakymo.
  • Jei į Forumą pakviesite naudotoją, kuris tapo pardavėju ir vykdo pardavimus. Jūs gausite 2,5 % (50 % mūsų pelno) nuo kiekvieno jo užsakymo.
  • Jei pakviesite ir pardavėją, ir pirkėją, gausite visus 5 % nuo užsakymo.

Puslapyje Kviesti žmones matysite visus pakviestus naudotojus, taip pat stebėsite kiekvieno pakviesto naudotojo pelningumą.
 
Last edited by a moderator:

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
labai maloni galimybė mums. ačiū.
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Dabar, kai BBdalijatės savo rekomendacine nuoroda, automatiškai gaunate kreditą. Išmokėti galima nuo 100 $! Išbandykite!
Fl6eAiD5B2
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,

I experince issues wirh promoting other forums but let's discuss this in October when your admin finds time.

Aš neaptarinėsiu visko išsamiai čia, bet ateityje aš tikiuosi, kad reklamos tp vėl bus mokama iš anksto.. Jei BTC turėtų pasiekti žemą lygį, jūs galite aslo sumokėti per kredito kortelę ir dar šiek tiek daugiau.

Aš prisiimu visą riziką, siūlydamas Pay Per Click sprendimą ir pasiūlysiu jums grąžinti pinigus, jei nbody turėtų spustelėti skelbimus. Tai unikalu, geresnio pasiūlymo nerasite niekur kitur.

Nenoriu, kad jūsų skelbimas būtų rodomas visą laiką, kartą per tam tikrą laiką darysime pertraukas. Vis dėlto man būtų gerai išgirsti jūsų idėjas dėl ilgalaikių užsakymų (ne daugiau kaip 6 mėn. iš eilės, mokami iš anksto.

Dabartinis vėlavimas tikrai nėra problema, bet man taip pat reikia planuoti biudžetą.

Nusiųsiu jums el. laišką su išsamia informacija ir laukiu jūsų atsakymo.

LAIMINGŲ DIENŲ :)
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kitas dalykas: Jūsų vadovas pasiūlė man dalyvauti forume ir, pavyzdžiui, dalytis ir atnaujinti čia esančius patikimų pardavėjų sąrašus. Daryčiau tai nemokamai, bet tik su sąlyga, kad iš sąrašų ištrinsite visus žinomus sukčius.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Išsiuntė jums privačią žinutę
 
Top