Sausojo ledo naudojimas tiesiogiai kaip aušinimo mechanizmo NaBH4 reakcijai?

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, mano klausimas susijęs su MDP2P redukavimu į MDMA ir P2P į metamfetaminą naudojant NaBH4... ar vietoj to, kad būtų naudojamas reaktorius su apvalkalu arba ledo vonia, kad reakcija būtų atšaldyta žemiau 20 laipsnių NaBH4 pridėjimo metu, būtų galima naudoti sausą ledą, kuris būtų leidžiamas į reakciją Siekiant greičiau atšaldyti reakcijos mišinį, ir tai galėtų būti keičiama...

Akivaizdu, kad reakcijoje neturi būti vandens, todėl negalima naudoti vandens ledo kubelių.
Tačiau nesu tikras, ar dalis anglies dioksido, kuris gali ištirpti metanolyje, nesureaguos taip, kad reakcija sutriktų.

Manau, kad anglies dioksidas sudarys silpną rūgštį, o metilaminas yra bazė, taigi reakcija vyks... bet jei pridėsite tik po to, kai susidarys iminas, ar tada tai veiks? Turint omenyje, kad po ranka yra džioviklių, kuriuos galime pridėti, bet ar gali vykti kitos kenksmingos reakcijos? Ar tai gera idėja išbandyti?

Ar kas nors, turintis chemijos žinių, gali man padėti šiuo klausimu.

ačiū

cmc
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Neįsivaizduoju, kodėl norėtumėte tai daryti. Ilgai apie tai negalvojau, bet kust atsitiktinumas man tai paneigia. paprastas ledas ir acetonas gaunasi-10c, o ledas ir natrio chloridas -30c daug pigiau,
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Ačiū žmogui! Vertinu atsakymą. Skamba gerai, niekada nesvarsčiau apie sūraus vandens ledo vonią, visada naudojau tik paprastą vandenį + ledą. Ačiū!
 
Top