Sėkmingas metilamino HCL naudojimas 4MMC sintezėje

HizenBurger

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Neseniai susidūriau su metilamino 40 % tirpalo tiekimo problema, todėl, norėdamas tęsti gamybą, pasirinkau HCL kelią.
Visur čia ir internete ieškojau instrukcijų, kaip reakcijai vietoj M40% naudoti M HCL.
Po daugybės nesėkmingų ar labai prastų bandymų su informacija, daugiausia rasta čia ir "Reddit", aš radau metodą, kuris man puikiai tinka.
Aš nesu chemijos ekspertas, bet, kaip sakė pats Einšteinas, "beprotybė yra daryti tą patį dalyką vėl ir vėl ir tikėtis skirtingų rezultatų".
Štai mano formulė, pagal kurią aš naudoju metilamino HCL, kad pakeisčiau 40 % tirpalo
>40 g M-HCL 100 ml vandens (dejonizuoto)
>17 g NaOH 50 ml vandens (dejonizuoto)
>Visą M-HCL lėtai sumaišykite, netrukus po to lėtai įpilkite NaOH mišinį, kol bus pasiektas PH12
>Tęskite įprastą procedūrą, tarsi būtų įpilta M40%
Nustatau, kad kituose pranešimuose pateiktose instrukcijose ir patarimuose pernelyg sureikšminamas NaOH šarminis tirpinimas, dėl kurio iš HCL išsiskiria metilamino dujos.
Kai tik sulaikiau didelį NaOH tirpalo kiekį, pradėjau gauti daug geresnius rezultatus.
Po daugybės nesėkmingų bandymų vadovaudamasi perskaitytais patarimais nusprendžiau stebėti PH viso proceso metu ir pastebėjau, kad, pridėjus tiek daug NaOH, PH tapo šarminis ir gerokai nukrypo nuo PH skalės.
Pamažu pridėjau nedidelį kiekį NaOH tirpalo, kol reakcijos mišinys pasiekė maždaug PH12.
Esant PH12 buvo aišku, kad mišinys gamina dujas, nes jis reagavo su lakmuso popierėliu.
Mano nuomone, mišinys buvo šarminis ir degino produktą, prašau nepamiršti, kad aš jokiu būdu nesu šių chemijos dalykų ekspertas ir radau būdą, kuris man tinka.

Be to, aš naudojau tolueną arba ksileną ištirpinti ir išgauti
mano reakcijoje vietoj NMP naudotas DMSO

Tikiuosi, kad šis metodas padės kam nors kitam, turinčiam problemų naudojant metilamino HCL reakcijai.
 

Pauling

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, iš ko turite metilamino?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, čia jau rašiau apie metilamino gamybą iš metilamino*HCl.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Pamiršote paminėti skalę, kurioje dirbate.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Dirbu su MA HCl + šarmo tirpalu, gavau gerų rezultatų.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
ok tada kiek u naudoti 2b4m ??
 

Mehdi

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, ar galėtumėte atsiųsti man 4mmc procesą, kurį išsprendėte?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
padarytas kaip vienas vaizdo įrašas xD
 
Top