Defendant found to be a scammer @Vivian Rose 25 kg BMK Glicidinė rūgštis (natrio druska) CAS 549-12-7

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Visiems linkiu geros dienos.
Užsisakiau iš @Vivian Rose 25 kg BMK glicidinės rūgšties (natrio druskos) CAS 549-12-7. Tai, kad ji teigė, jog jis yra sandėlyje Europoje ir pristatymas bus greitas, galiu pridėti atskirą istoriją. Trumpai laukiau vietoj žadėtų 3-5 dienų, mėnesį. Bet pagaliau jį gavau, užtrukau surinkti mobiliąją laboratoriją ir pradėti sintezę.
Toliau pridėsiu susirašinėjimo nuotrauką ir šio, kaip jis vadinasi, sintezės nuotraukas "BMK glicidinė rūgštis" (Nr.). Taip pat iš @Simon užsisakiau 25 kg BMK CAS 549-12-7 miltelių, žemiau bus jų nuotrauka.
BMK Glicidinė rūgštis iš Vivian Rose turėjo acto kvapą, o pašildžius ~ 60c įgavo juodą spalvą, taip pat labai ilgai tirpo vandenyje, lyginant su tikruoju BMK, ir po 3 valandų maišymo neištirpo. P2P išgauti praleidau apie 5-7 bandymus, su ortofosforo rūgštimi 85%, su praskiesta druskos rūgštimi 15%, su koncentruota 35% druskos rūgštimi. Su skirtingomis vandens, rūgšties ir temperatūros proporcijomis.
Su Simono BMK glicidine rūgštimi man iš karto pavyko ekstrahuoti nešvarų P2P, esant standartinei temperatūrai ir proporcijoms (su ortofosforo rūgštimi 85 %).
Nesu chemikas, gal brangūs ekspertai galės padaryti išvadas pagal mano miglotas nuorodas, koks tai reagentas, bet faktas, kad tai ne BMK Glycidic Acid.
Nelabai tikiuosi grąžinti pinigus, nes pats kaltas, kad sudariau sandorį be "Escrow", bet bent jau įspėsiu likusius ateičiai, ar paslauga turi reputaciją, ar ne - geriau sudaryti sandorį per "Escrow".
P.S. Paskutinės trys nuotraukos yra Simono BMK. Jei reikės, paskelbsiu ir susirašinėjimą su @vivianrose, bet nemanau, kad jis paneigs pirkimo faktą.
 

Attachments

  • p98gADWVXm.jpg
    p98gADWVXm.jpg
    4 MB · Views: 97
  • 3526kSaECR.jpg
    3526kSaECR.jpg
    4 MB · Views: 101
  • pUbvLSs4rK.jpg
    pUbvLSs4rK.jpg
    3.4 MB · Views: 83
  • YsnOTKEZtR.jpg
    YsnOTKEZtR.jpg
    4.4 MB · Views: 98
  • vHa6jCoJZs.jpg
    vHa6jCoJZs.jpg
    5.4 MB · Views: 206
  • K6Z309bLeS.jpg
    K6Z309bLeS.jpg
    3.9 MB · Views: 81
  • P6IVKwq4vl.jpg
    P6IVKwq4vl.jpg
    5.1 MB · Views: 184
  • pnwEgMyW0q.jpg
    pnwEgMyW0q.jpg
    3.6 MB · Views: 69
  • JjMGNzwWre.jpg
    JjMGNzwWre.jpg
    3.9 MB · Views: 76
  • RtG2b0KAOM.jpg
    RtG2b0KAOM.jpg
    4.2 MB · Views: 66
  • jkqdT8ftwP.jpg
    jkqdT8ftwP.jpg
    4.8 MB · Views: 77
  • 4lHn6kx9Mj.jpg
    4lHn6kx9Mj.jpg
    3.2 MB · Views: 67
  • zmfcxW8LFh.jpg
    zmfcxW8LFh.jpg
    3.7 MB · Views: 70
  • cAY0C8ek14.jpg
    cAY0C8ek14.jpg
    3.4 MB · Views: 95
  • LDCmfbAWI6.jpg
    LDCmfbAWI6.jpg
    3.1 MB · Views: 73
  • z2sHVSXIoR.jpg
    z2sHVSXIoR.jpg
    3.4 MB · Views: 78
  • Wow
Reactions: $!$

Vivian RoseScam

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
8
Deals
9
Sveiki, bmk buvo pristatytas per pusę mėnesio, stebėjimas kaip pridedama. Iš tiesų šiek tiek užtruko, kol Vokietijos sandėlis pateikė atsekamumą.

Klientas sakė, kad tai kaip pmk, o ne bmk. Spėjame, kad arba neteisingas pristatymas iš Vokietijos sandėlio, arba kažkas negerai su gaminimo metodais.

Klientas yra protingas ir geros nuotaikos žmogus. Vis dar prisimenu, kad bendravome laimingai ir sklandžiai. Visiškai suprantame kliento jausmus. Ir labai atsiprašome dėl visų problemų. Iškilus problemai buvo pateiktas sprendimas. Galbūt jis neatitiko kliento lūkesčių. Tikrai norėtume išspręsti problemas. Galite pranešti mums savo sprendimą, ačiū!
 

Attachments

  • Ty3BqpYiZR.png
    Ty3BqpYiZR.png
    87.3 KB · Views: 73

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pagal jo žodžius viskas teisinga. Sintezė yra labai paprasta.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tai tiesa, sprendimas pateiktas iš jūsų pusės. Tačiau man pigiau užsakyti naują partiją, nei imti 500 JAV dolerių už transportavimą per sieną, tada siųsti jums likusią šio reagento dalį ir vėl mokėti 1100 JAV dolerių už naują bandomąją partiją. Sumokėjau jums visą sumą už užsakymą, tikėjausi jį gauti, šiuo metu gavau nežinia ką, bet tuo pat metu jūs norite, kad sumokėčiau už kitą bandymą. Šis sprendimas man netinka, ačiū.
Mes tai aptarėme ir telegramoje, ir forumo PM.

P.S. Aš net ne dabar su jumis dėl pristatymo, man skubiai reikėjo, todėl užsisakiau iš jūsų, tikėdamasis jį gauti per 3 dienas. Jūs turite pakankamai savų problemų ir klientų, jie man iškart pasakytų, kad 2 savaitės ir aš žiūrėčiau toliau, o ne trukdyčiau jums. Po 2 savaičių siuntiniai jau atkeliavo iš Kinijos, o ne "sandėlyje Europoje".
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top