Norite pagalbos kuriant naują AAS.

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Na, idealiu atveju noriu pasigaminti savo dizainerio steroidą.

Nelabai daug žinau apie junginių dizainą arba kaip keičiant struktūrą keičiasi poveikis. To nestudijavau, o kadangi "Google" taip smarkiai šūdinai cenzūruojama, nebegalima rasti net žaidimų aikštelių svetainių.

iš esmės, 17-a geriamasis steroidas, DHT darinys, kuo švelnesnis kepenims ir iš esmės be galo anabolinis - pagalvokite apie trenboloną, bet... stiprus... lol.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Psichodelinių medžiagų kūrimas yra daug saugesnis... Bijau, kad negaliu pažadėti saugumo nė su vienu bioaktyviuoju steroidu, poveikis turi būti nustatomas juos išbandant, o apie hepatotoksiškumą negalima spėlioti. Nebandyčiau jų išbandyti ant savęs.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Taip pat verta atsižvelgti į steroidų sintezės sudėtingumą
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jis teisus, tai junginys su prijungtu esteriu, tada, kaip @Power, esu tikras, kad žinote, tada jis emulguojamas su BA ir BB bei nešikliu aliejumi; tačiau nandrolono sudėtingumas, pavyzdžiui, fenilpropionato esteris, taip pat dekonato esteris, iš tikrųjų visi 19-noro junginiai yra intensyvūs chemiko požiūriu, kuo daugiau jie virsta metilo versija arba dht darinio idėja yra viena iš geriausių, kurias girdėjau dėl nurodytų priežasčių, tačiau pagalvokite apie tai, kaip tai M1T ir superdrol lengviau imituoti, tarkime, eq ir masteron ar bet kokį darinį ir pakeisti kažką toje esamoje cheminėje struktūroje galbūt kažkas gali būti supaprastinta, o gal ne, tačiau aš nežinau AAS sintezės dalies, aš beveik nieko nežinau apie tai, kaip elgiasi junginio struktūra, ar tai cheminė struktūra arba sintezės kelias, jei turėčiau gerą žaliavų šaltinį, aš būčiau ant jo kaip riebalai ant lašinių, švarūs, gryni žaliaviniai hormonai nėra lengviausia gauti imo, pavyzdžiui, prieš 10 metų atrodė, kad yra daug, kaip ir daug...bet aš esu ventiliatorius ir ant trt taip sprogimo ir kruizas bičiulis hahaha jei norite kalbėti apie verslą skaidrių pranešimų žmogus, jei ne tik sąskaitą šūdas ir bounce romanas idėjos, aš gavau taip laimingas, kai aš pamačiau savo postą ir nieko AAS susijusių
 
Top