Ieškomas kūrybinis prodiuseris

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net ieško kūrybingo prodiuserio asmens.

Jei turite prodiusavimo, scenarijaus rašymo, kūrybinio turinio kūrimo, modernaus vaizdo įrašų montavimo, darbo su socialiniais tinklais įgūdžių. Jei darknetas tavęs negąsdina ir tu žinai jo ypatumus iš pirmų lūpų, ir nori kurti turinį mums. Susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba žinute PM.

Pirmoje žinutėje atsiųskite savo programų steką ir keletą savo darbų pavyzdžių.
 

JessieBB

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Kaip u? Aš dievinu šią bendriją
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ei, brolau, noriu darbo! Esu pasirengęs kurti vaizdo įrašus, kuriuose sintezuoju ir naudoju įvairius vaistus, naudodamasis savo tikruoju fakelu. prašau tik parūpinti laboratorinių indų, cheminių medžiagų ir sumokėti man už kiekvieną vaizdo įrašą, kuriame sėkmingai sintetinu numatytą vaistą. Noriu būti viešas maišto prieš dabartinius narkotikų įstatymus veidas. Prieš kelerius metus dėl kraujo krešulio praradau koją ir nuo to laiko niekada neišeinu iš savo namų, kurie yra mobilusis namelis viduryje niekur, man priklausančioje 4,5 aro privačioje nuosavybėje. Manau, kad dėl to, jog niekada neišeinu iš namų, ir dėl to, kad visus narkotikus sintetinu tik savo asmeniniam naudojimui, teisėsaugos institucijos negalėtų surinkti įrodymų, kurių reikia, kad teisėjas pasirašytų kratos orderį, net jei išsiaiškintų, kas iš tikrųjų esu! Planuoju savo priekabos grindyse išpjauti skylę ir į ją įstatyti "Steele" statinę, iki pusės pripildytą raudonojo fosforo maišelių, o visus savo laboratorinius reikmenis ir narkotikus nuolat laikyti ant stalo, paruoštus akimirksniu sumesti į statinę ir uždegti signalinę raketą! Pabandykite iš mano improvizuoto deginimo įrenginio išgauti įrodymus, nemanau, kad taip! Dar pridėkite tai, kad būsiu užsibarikadavęs savo namuose, todėl įsilaužti į juos bus galima tik perpjovus sieną, todėl manęs niekada nenustebins kratos orderis, ir manau, kad būsiu apsaugotas nuo baudžiamojo persekiojimo. Norėčiau transliuoti save ir savo laboratoriją 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, o jei policija kada nors surengtų reidą ir nerastų jokių fizinių įrodymų, kuriuos galėtų panaudoti prieš mane, tikiu, kad vaizdo įrašas, kuriame aš iškrapštau savo laboratoriją ir man įteikiamas kratos orderis, taptų interneto auksu! Ir, žinoma, nuolat dėkočiau BB už visus laboratorinius indus, chemikalus ir narkotikus, naudojamus mano vaizdo įrašuose. Rėmę mano mažą demonstraciją tikrai negalėsite prarasti! Ką manote, ar jus domina?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Taip pat būčiau pasirengęs atlikti BB pardavėjų produktų vaizdo įrašų apžvalgas, kuriose parodyčiau, kaip naudoju kiekvieną produktą, tada pateikčiau savo nuomonę apie aukštos kokybės pagamintą produkciją. Tai turėtų padidinti pardavimus, taip pat visuomenės susidomėjimą jūsų svetaine.
 

ztar7

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ar tikrai manote, kad jie nori, jog jūs, atsitiktinis vaikinas, gyvenantis priekaboje, kurios dugne iškasta plieninė statinė (kaip, po velnių, gavote pakankamai RP, kad galėtumėte pasigaminti deginimo krosnį?); būtumėte šios svetainės veidas?
 

vanderchemi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Remia šį vaikiną su viena koja, gyvenantį savo priekaboje užmiestyje. Dabar!
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
niekada nespręsk apie knygą pagal viršelį, kaip sakoma ;)

vistiek man tai pasirodė šiek tiek juokinga ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
taip pat, nesupraskite to neteisingai, bet atrodo, kad vaikinas turi šiek tiek daugiau pagarbos / aukštesnį statusą, palyginti su Jumis ;P
 
Top