Interneto saugyklos / dalijimosi failais pasiūlymas

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Saugojimui ir (arba) dalijimuisi naudoju Sia. Tai visiškai decentralizuota, "End-To-End" šifruota failų saugykla "Sia" blokų grandinėje. Galite nemokamai įkelti 1 GB failų į "Sia" skyneto portalus ir gauti atsisiuntimo nuorodą, kuria galite dalytis su bet kuo. Taigi, jei suskaidysite savo duomenis į 1 GB failus, visus juos galėsite įkelti nemokamai be paskyros.

Sia projekto svetainė:

Kaip GUI klientą naudoju programą Vup. Galite galvoti apie ją kaip apie MEGA programą. Ją galite įsigyti darbalaukiui, mobiliajam telefonui ir pan. Sia, skynet, vup, viskas yra atvirojo kodo.

Gali užtrukti, kol suprasite, kaip veikia visas "web5" dalykas, bet kai jį suprasite, jis bus beprotiškai naudingas.

100 % decentralizuota saugykla, užšifruota nuo galo iki galo, kai raktą turite tik jūs.

Naudodamiesi skynetu, jūs sukuriate nuorodas, kuriomis galite dalytis ir kurios iš esmės yra panašios į nuorodas į blokų grandinėje esančius failus. Tokiu būdu galite dalytis skynet nuorodomis su žmonėmis ir jie gali tiesiogiai atsisiųsti failus / katalogus arba "importuoti" juos į savo Vup klientą.
Akivaizdu, kad duomenys nėra replikuojami, jūs tiesiog gaunate dar vieną nuorodą-rodyklę. :)

Deja, vis dar galioja DMCA, BET... ir štai kas beprotiška, DMCA gali tik priversti "Sia" padaryti skynet nuorodą nenaudojamą atsisiųsti failus iš jų interneto portalų.
Jie negali išimti failų iš blokų grandinės be, pavyzdžiui, kompiuterio konfiskavimo arba tikslaus išsiaiškinimo, kur tiksliai diske yra užšifruoti duomenų gabaliukai paskirstytose mašinose visame pasaulyje.
Reikia apie tai paskaityti, nes nesu 100 proc. įsitikinęs, kaip iš tikrųjų veiktų duomenų pašalinimas. Mano pirmiau pateiktas teiginys gali būti neteisingas techniniu požiūriu.

Tačiau beprotiškas dalykas yra šis... DMCA neleistų veikti skynet/mega nuorodoms, nes skynet/mega veiktų kaip tarpininkas, konvertuojantis viešai dalijamą atsisiuntimo nuorodą į tikslią blokų grandinės vietą, kurioje saugomi duomenys. Dabar to reikia tik tuo atveju, jei nuspręsite naudoti skynet nuorodoms ir kitoms funkcijoms. Tai tarsi patogumo dalykas. Jūs neprivalote to naudoti. Jei rankiniu būdu į blokų grandinę įkeliate dalykus, tada nėra jokių nuorodų. Turite turėti įdiegtą "Sia" klientą, sinchronizuoti (atsisiųsti) visą blokų grandinę ir t. t. Tada galite atsisiųsti failus, nesvarbu, ar tai patinka portalams, ar ne (taip pat galite kurti "skynet" nuorodas iš blokų grandinės kliento, bet apie tai galite paskaityti patys). DMCA tik įtraukia rodyklės adresą į juodąjį sąrašą.txt failą, kuriuo dalijamasi su DMCA reikalavimus atitinkančiais interneto portalais. Galite susikurti savo skyneto portalą (-us), kuris (-ie) nepaiso DMCA. Įsivaizduokite tai. Tai visiškai atviras kodas, todėl būtų taip pat paprasta, kaip išsišakoti MEGA, sukurti savo portalą pasirinktame serveryje ir tiesiog nesudaryti juodojo sąrašo. Tada tomis pačiomis skyneto nuorodomis, kurias Sia (programuotojai / projektas) įtraukia į juodąjį sąrašą, galės naudotis kiekvienas, kuris pasinaudos piratiniame portale esančiomis parsisiuntimo nuorodomis.

Pavyzdžiui, aš naudoju portalo pro.skynet.net mokamą paskyrą ir nesidaliju savo failų nuorodomis su žmonėmis. Nenoriu, kad būtų rizikuojama mano atsarginėmis kopijomis. Bet jūs, aš ar bet kas kitas galime tiesiog git forkinti programinę įrangą ir paleisti portalą.

Taip pat galite nuspręsti, kurioje pasaulio vietoje norite geografiškai apriboti duomenų saugyklą, ir pasirinkti, kiek išsamių atsarginių duomenų kopijų norite. Taigi, jei norite, kad mano duomenys būtų dubliuojami Irane, Šiaurės Korėjoje, Rusijoje, Venesueloje ir Kuboje - galite. Jų DMCA rasti bitą diske bs gali pabučiuoti jį (bet ištirti tai, nes aš vis dar iš tikrųjų nežinau, ar jiems reikia prieigos prie disko pašalinti duomenis iš blokų grandinės, jei jie turi skynet ryšį ar ne).

Galite pritaikyti portalus, tačiau norite. Galite leisti / uždrausti anoniminį įkėlimą, sukurti privačią bendruomenę, pavyzdžiui, privatų sekimo įrenginį, ir t. t. Ką norite.

Smagiai praleiskite laiką!
 
Top