• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Methamphetamine Kuris plėtinys skirtas metamfetamino gamybai?

Methamphetamine

tcd

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, aš ieškau plečiamojo teksto, kad galėčiau išplėsti savo "Crystal best", jis taip pat turėtų būti lengvai prieinamas
 

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
palikite jį tokį, koks jis yra.
Bet koks pleistras gali kelti pavojų vartotojo sveikatai, net jei pleistras iš tikrųjų nėra toksiškas, negalima atmesti galimybės, kad kas nors jam alergiškas arba kad kam nors pakenks pleistro ir vartojamų vaistų sąveika, o įvykus jo sukeltai nelaimei, tinkamą medicininę pagalbą gali apsunkinti tai, kad nežinoma, jog šis pleistras buvo vartojamas.
Mano nuomone, tokios rizikos kėlimas žmogui dėl pelno yra nepriimtinas.
Klientai nusipelno gauti geriausią produktą pagal savo žinias ir įsitikinimus ir būti informuoti apie jo sudėtį, kad galėtų priimti atsakingą sprendimą dėl vartojimo.
Šie žmonės (tikriausiai) jumis pasitiki ir būtent šie žmonės pripildo jūsų kišenes pinigais, nepamirškite to.
 

MaxMusterman

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
žinoma, tik tos, kurios nėra kenksmingesnės už akmenis, ir tos, kurios nedidelėmis dozėmis nedaro jokio poveikio. Aš negaunu pernelyg gerų K ir turiu kaip nors finansuoti savo vartojimą
 

AwesomeO

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
MSM kristalai yra tobuli, saugūs vartotojams, rūkant tirpsta kaip metamfetaminas vartotojams, atrodo kaip metamfetaminas ir jungiasi su juo sudarydamas kristalą. Vienintelis būdas jį atpažinti yra tas, kad lūždamas jis lengvai sulinksta.
 

AwesomeO

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Metuziastas iš karto atpažintų kofeiną, bent jau tokia mano nuomonė
 
Top