• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Sveiki atvykę į JAV 🇺🇸 forumo skyrių! Man galėtų praversti jūsų pagalba!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ruošiuosi perimti šio forumo kampelio vairą. Noriu sudaryti keletą sąrašų ir surinkti šiek tiek informacijos apie vaistų rinkos būklę čia, Jungtinėse Valstijose. Mane domina istorija, logistika, etiketas, etika, noriu žinoti viską apie tai. Importas eksportas. Jei turite ką papasakoti apie savo patirtį, susijusią su internetine narkotikų rinka, ši tema yra jūsų galimybė ją atskleisti. Jei norėtumėte likti anonimas, galite parašyti man žinutę ir aš ją pridėsiu. Jei norite pasidalyti informacija JAV internetinės narkotikų rinkos tema, pasisakymais, apžvalgomis, apgailestavimais, pasikalbėkime apie tai!
Pasaulis ji keičiasi, o amerikiečiai taip pat turi prisitaikyti prie naujų iššūkių, jei tikimės išlikti aktualūs ir ateityje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, tiesiog noriu įdėti savo du centus. Naudojantis BB forumu manoma, kad esate anonimiškas. Mes neprašome jokių duomenų apie jūsų asmenybę, nesaugome jokių duomenų (žinutės automatiškai ištrinamos po 90 dienų), net neprašome jūsų el. pašto.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Alles klar, herr komissar? :cool:
Esu linkęs neatskleisti per daug informacijos, kol nesu tinkamai paragintas, tada, priklausomai nuo nuotaikos, galiu ir neužsičiaupti. Klausimynas galėtų padėti gauti atsakymus, kurių ieškote iš tokių asmenų kaip aš. Praneškite man, jei galėčiau būti naudingas. o7
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Be to, galbūt reikėtų pridėti, kokiame šių Jungtinių Valstijų regione vyksta jūsų istorija. Akivaizdu, kad ne jūsų namų adresas, bet aš daug keliavau ir gyvenau gana didelėje šios šalies dalyje ir yra keletas DIDELIŲ skirtumų, kaip LE atlieka savo darbą ir (arba) kaip jie elgiasi su skirtingomis medžiagomis, palyginti su kita! Arba net visuomenės požiūrį į narkotikų kultūrą. Pavyzdžiui, Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų regionas, palyginti su Vajomingu ar Čikaga, yra gana ramus.
Nežinau, tik mintis.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Klausimas, kurį iš tikrųjų nori žinoti visi, yra.. Kur yra suzy !?
 

Johnny Rock's Juke Joint

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
0
Su kokiu vertimu? Daug žinau apie "Tiną", "Molly" ir net "Paris Hilton"/"Lindsey Lohan", bet pirmą kartą girdžiu, kad kas nors klaustų, kur yra "Suzy"?! Papasakok man daugiau, kas ji per mergina? Atsipalaidavusi ar vakarėlių viešnia?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Na, galima sakyti, kad suzy ir tina yra giminės. Idealiu atveju norime suzy redukuoti į tina. Pati suzy JAV yra reglamentuojama kaip nosies gleivinę mažinantis vaistas. Vis dėlto man patinka mano tina. Gyvenu šiaurės rytuose, todėl čia jos sunkiau gauti.
Beje.... "Aš turiu tą Archie Bunker" 🤣
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Pirmą kartą mokslinių tyrimų cheminėmis medžiagomis pradėjau domėtis 2013 m. ir didžiausi pokyčiai, kuriuos mačiau rinkoje, yra populiariausių kiekvienos klasės cheminių medžiagų uždraudimas, dėl kurio išsitrynė riba tarp: nelegalių prekių tik DNM ir daugelio pardavėjų, turinčių mišinį iš 2. Masiniai draudimai visame pasaulyje ir beprotiškai padidėjęs bet kokių ES (ypač Nyderlandų) siuntų, skirtų į valstybes, tikrinimas iš tikrųjų išnaikino šią rinką. Gaila, nes galimybės buvo, regis, neribotos, o daugumai vartotojų buvo prieinama įvairovė, kurioje kiekvienas galėjo rasti kažką sau.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Ar Jungtinėse Amerikos Valstijose draudžiamos cheminės medžiagos pagal cheminę klasę ar farmakologinį veikimą? Ar skiriasi baudžiamoji atsakomybė už klasikines medžiagas ir jų analogus?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Federaliniu lygmeniu yra analogų įstatymas, o valstijose jis skiriasi, tačiau daugelis jų taip pat turi analogų priedą. Federaliniu lygmeniu analogai nesiskiria, tačiau įdomu tai, kad analogų akto jurisdikcijai (kiek pamenu) nepatenka tik 1 ir 2 sąrašo vaistai, taigi vaistai, neturintys medicininės paskirties ir turintys didelį piktnaudžiavimo potencialą, ir vaistai, kurie skiriami su dideliu piktnaudžiavimo potencialu. Kokainas puikiai atspindi 2 sąrašą, jis niekada neskiriamas ir labai retai vartojamas chirurgijoje, bet vis tiek yra mažesnis nusikaltimas nei LSD. Marihuana anksčiau buvo įtraukta į 1 sąrašą, pavojingiausias iš narkotikų! Štai pagrindinis įstatymas

A) Išskyrus C punkte numatytus atvejus, sąvoka kontroliuojamos medžiagos analogas reiškia medžiagą -
  • (i) kurios cheminė struktūra iš esmės panaši į I arba II sąraše esančios kontroliuojamos medžiagos cheminę struktūrą;
  • (ii) kurios stimuliuojantis, slopinantis ar haliucinogeninis poveikis centrinei nervų sistemai yra iš esmės panašus į I ar II sąraše esančios kontroliuojamos medžiagos stimuliuojantį, slopinantį ar haliucinogeninį poveikį centrinei nervų sistemai arba už jį didesnis; arba
  • (iii) konkretaus asmens atžvilgiu, kurį toks asmuo pristato arba ketina pristatyti kaip stimuliuojantį, slopinantį ar haliucinogeninį poveikį centrinei nervų sistemai, kuris yra iš esmės panašus į I arba II sąraše esančios kontroliuojamos medžiagos stimuliuojantį, slopinantį ar haliucinogeninį poveikį centrinei nervų sistemai arba už jį didesnis.
Taip, kaip parašyta, nuspręsta, kad AET NĖRA DMT ar DET analogas, nes jis yra pirminis aminas, tačiau kai kuriose valstijose 1,4-butadiolis YRA BHT analogas, tačiau kitose valstijose - ne.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ketinau tai įdėti į kitą temą, bet atrodo, kad čia tinka gerai... Galbūt tai ko nors verta arba padės patikslinti. Pabaigoje palikta nedidelė mintis po tekstu.

Priklausomai nuo tikslios "analogiško įstatymo" apibrėžties... ar tiesa - kad šis teisės aktas taikomas tik I ir II sąrašo cheminėms medžiagoms?
O gal tai greičiau reiškia, kad bet koks analogas, nesvarbu, kokia jo motina, tampa arba I, arba II sąrašu. Pavyzdžiui, ketamino analogai turėtų būti persekiojami kaip ketaminas, kaip III sąrašo medžiaga, manytumėte. Tačiau matau, kad metoksetaminas nuo 22.6.22 m. įtrauktas į I sąrašą. Rekomendacija tokia: didelė piktnaudžiavimo ir priklausomybės galimybė, nėra pripažintos medicininės paskirties. Įdomu matyti visus "ketamino padedamos terapijos" skelbimus ieškant. Nežinojau, kad tai toks populiarus (ir pripažintas) dalykas. Vis dėlto analogas praleistas per žingsnį ir negali būti naudojamas terapijoje. Man patinka, kad didžioji dalis benzo šeimos taip pat yra IV sąraše. "Mažas priklausomybės potencialas" ... Taip, geras skambutis...

Norėčiau manyti, kad tai NĖRA tiesa. Tačiau visi požymiai rodo, kad taip. Manau, kad apskritai yra šiek tiek laisvės, nes prieš 10 metų kalėjau daugiau nei 2 metus už kažkokio katinono ar mda analogo pardavimą narkomanui. Laimei, kad ir su kuo mane pagavo, "etilonas" yra I sąrašo medžiaga. Tačiau nepamirškite, kad tai yra federalinis lygmuo. Čia ir yra ta pilkoji zona. Man buvo pateikti kaltinimai valstijos lygmeniu, kur aš prisipažinau, kad prekiavau "C klasės medžiaga". "Prekyba" buvo laikoma dėl kiekio. Negaliu rasti gairių, bet manau, kad mano valstijoje turi būti daugiau kaip 20 gramų ar panašiai, kad tai būtų laikoma prekyba C klasės medžiaga.

https://www.justcriminallaw.com/drug-charges/2018/05/23/differences-state-federal-drug-crimes/
Tai ne mano valstija, bet čia jie šiek tiek paaiškina. Gerai, kad nesusipykau su federaliniais, nes mano etilonas jiems galėjo būti ir fentanilis.
Jei taip būtų buvę, man būtų buvusi visai kitokia situacija, kaip ir mano tvarkaraščiui.

Tačiau manau, kad tai turėtų būti peno apmąstymams daugumai mūsų, bent jau JAV. Jei jus pagauna besišvaistant su paštu, žinote ką? Fed laikas. Jei ką nors darote už valstijos ribų? Federalinė bausmė. Kai kurie iš mūsų, priklausomai nuo to, ką darome, galbūt norėsime persvarstyti savo veiksmus ir iš naujo įvertinti žaidimo planą. Štai kodėl slapstymasis ir opsec yra tokie svarbūs. Jei viskas klostysis kaip tik taip, kaip reikia, paketas gali baigtis tuo, kad šiame gyvenime jums kainuos likusią laisvę. Arba net kažką tokio kvailo, kaip tai, kad greitkelyje praleidote išvažiavimą ir atsitiktinai atsidūrėte už valstijos ribų. Tarkime, kad gyvenate, pavyzdžiui, trijų valstijų teritorijoje (NY/NJ/CT) (iš tiesų toje teritorijoje tikrai taip lengva atsidurti kitoje valstijoje nesistengiant...). Važiavote nuvežti siuntinio ir į jus atsitrenkė kažkoks vaikas, kas dabar? Bagažinėje turėjote du kilogramus tiriamosios cheminės medžiagos ir į jus atsitrenkė iš galo, tiesiai trenkė!, o dabar produktas... atrodo, kad tai akmens druska arba metamfetaminas, yra visur, gatvėje, jūsų bagažinėje ir t. t. Visur liudininkai, negali pabėgti, negali nieko paslėpti, negali nieko padaryti. Tai, už ką valstijos lygmeniu galėjo būti skirta ne daugiau kaip 3 metų bausmė, dabar virto 15 metų minimalia privaloma federaline bausme, kai bausmės skaičiuojamos mėnesiais. 15 metų... arba 180 mėnesių... Tai, žinoma, hipotetinė situacija, bet tokių dalykų pasitaiko dažniau, nei mes žinome. Atminkite, kad kiekvieną kartą turime būti visiškai teisūs. "Žmogui" užtenka būti pusiau teisiam ir truputį pasisekti, arba nešvariam ir manipuliuojančiam, tik vieną kartą.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Medžiagų teisėtumo tema reikalauja privalomo atskiro aptarimo. Nepaisant to, kad pastaruoju metu tokių medžiagų yra labai mažai, jos vis dar egzistuoja. Pavyzdžiui, sintetiniai kanabinoidai gali turėti be galo daug variantų, taip pat opiatai ir disociatyvai. Tai yra mūsų biologijos reikalas, o dauguma medžiagų dar nėra atrastos. J. W. Huffmanas parodė pasauliui, kad gali būti naujų medžiagų klasių. Pereikime prie atskiros temos.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Sveiki, Fritai, esu čia tam, kad mokyčiausi, dalyvaučiau ir padėčiau, kuo galiu. Niekada nedvejodamas kreipkis į mane arba duok man užduotį, kad mūsų mažas JAV kampelis šioje pasakiškoje svetainėje taptų kažkuo ypatingas.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Vėliau jums parašysiu PM apie savo vietovę ir kai kuriuos galimus klausimus, įskaitant, bet neapsiribojant, dideles potencialias galimybes dėl negyvų lašų, sandėliavimo, valymo, be kita ko, nes šioje vietovėje yra daugybė tinkamų dalykų tinkamose vietose tinkamiems žmonėms, ir sakyčiau, kad apie 99 %, jei ne 100 % to galima išnagrinėti ir potencialiai įtraukti į jau egzistuojančius tinklus, kurie galėtų sumažinti tam tikrą riziką ir atverti galimas verslo galimybes srityse, kurios paprastai laikomos nereikšmingomis, be būtinybės atskleisti asmeninę informaciją, kuri gali pakenkti bet kurio asmens anonimiškumui.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Čia yra bent vienas prekiautojas, kuris valdo tinklą. Užsisakote iš jo ir, priklausomai nuo to, ką nusipirkote, jūsų siuntinys atkeliauja iš kelių skirtingų valstybių ir, kaip spėju, skirtingų žmonių. Taip elgiantis, jis yra ugniasienė. Pardavėjai net neskelbia skelbimo ir tikriausiai net neturi paskyros. Vaikinas priima užsakymą, persiunčia duomenis ir surenka pinigus. Galbūt jis net neturi jokių narkotikų ir (darau prielaidą) pasiėmė FTB užrašą ir persiunčia detales internetinio žaidimo pokalbyje arba bendrame "Google" dokumente, kuris nuolat redaguojamas, bet niekada neskelbiamas
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
5324P9Egka
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Įdomūs duomenys, nors tai metų senumo duomenys.
 
Top