Ką apie metilaminą...

Ditonator228

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, grįžtant prie to, kad 40 % mm tirpalas daugeliui yra draudžiamas, ar galima naudoti 37 % mm tirpalą su MMM sinteze, kuris keisis sintezės procese, ar reikia padidinti kai kurių kitų reagentų kiekį arba pridėti naujų? ?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
kam apskritai reikalingas metilaminas?

MDMA sintezė redukuojant MDP2P amininimą
naudojant aliuminio amalgamą ir nitrometaną


Kam vis dėlto reikalingas metilaminas?

Toliau aprašyta procedūra gali būti vienas didžiausių pasiekimų MDMA chemijos srityje nuo tada, kai buvo ištobulinta ir išplatinta Wackerio oksidacijos procedūra MDP2P gamybai. Ši reakcija pagrįsta paskelbtu procesu, kuris iki šiol kažkodėl liko neatrastas pogrindžio chemijos srityje. Metilaminas nebėra kliuvinys aliuminio amalgamos redukcinio alkilinimo metodui MDMA gaminti, nes taikant šią procedūrą, reduktyviai alkilinant MDP2P į MDMA iš labai paprasto nitrometano, in situ gaunama ši neįmanoma gauti ir nepastovi medžiaga. Nitrometaną redukuojant paprasčiausiu būdu, susidaro metilaminas, tad kodėl negaminant metilamino tuo pačiu metu, kai gaminamas MDMA, užuot jį gaminus atskirai?

Nitrometanas yra labai paplitusi medžiaga. Užtenka nuvykti į vietinį drago ruožą ir nusipirkti galoną ar du, kad galėtumėte įpilti dopingo į savo aukštos klasės automobilio degalus. Jo taip pat galima įsigyti iki 40 % grynumo RC modelių degalų. Tiesiog frakciniu būdu distiliuokite nitrometaną (bp 101 °C) iš modelio degalų mišinio ir galite pradėti darbą. Jei degalų sudėtyje yra metanolio, dalis jo azeotropiškai distiliuojasi su nitrometanu, šiek tiek sumažindama jo virimo temperatūrą, tačiau tai nekelia problemų.

Taigi, kaip visa tai veikia? Viskas taip paprasta, kaip ir skamba. Alkoholinis nitrometano ir MDP2P tirpalas lašinamas į amalgamuotą aliuminio masę, panardintą į alkoholį, pirmiausia nitrometaną redukuojant iki metilamino, todėl iš amino ir ketono susidaro Schiffo bazė, kuri toliau redukuojama iki norimo MDMA.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Tačiau jei metilamino tik 37 proc. Jį galima arba distiliuoti, arba iš jo gaminti metilamino dujas. Galėtumėte pridėti ką nors, kas tirpsta vandenyje arba tirpiklyje, kuriame jis yra, o ne metilamino. ( manau, kad tai vanduo).

Taip pat galėtumėte pakoreguoti metilamino molinį kiekį, kad jo būtų šiek tiek daugiau nei trūkstami 3 %. Ne, neskaičiuosiu už jus
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Taip, tiesiog eikite500 ml÷37 ×40=540. Pakeiskite 500 į kiekį, kurį naudojate. Tai jau60% vandens, todėl 63% vandens neturi reikšmės.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Ačiū Frit.

Deja, mano didžiausios silpnybės paprastai yra nomenklatūros vizualizavimas, man reikia ją nupiešti, kad paprastai suprasčiau. ir mol skaičiavimai. Galėčiau atlikti mol, bet nenoriu jo supainioti, tai buvo taip seniai, kad nenoriu tikrinti savo matematikos.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Stechiometrija gali būti velniškai sudėtinga, tačiau šis konkretus dalykas yra toks paprastas, kaip sakiau. Paimkite recepte nurodytą 40 % kiekį, padauginkite jį iš 0,4, tada padalykite iš 0,37. 100 ml ×40=4000 ÷37=108,1. Pagal receptą, kuriame reikalaujama 100 ml 40 %, tam pačiam molekulių kiekiui pagaminti sunaudojama 108,1 ml 37 %.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Taip ne, aš tai suprantu. Kad galėčiau lengvai apskaičiuoti, bet aš tarsi pamiršau, kaip apskaičiuoti stechiometriją, nes, tai buvo kaip vidurinėje mokykloje ir tai daugiau mokytis hobis po vidurinės mokyklos ir nenoriu daryti nieko nelegalaus, bet aš žinau, kaip rasti egzotiškų šūdų, pavyzdžiui, safrolo ar nitroetano, kuris buvo NMR patikrintas, jis yra aplink ir bet kuriam paklaususiam, ne . Esu tikras, kad jei truputį pasimokyčiau, galėčiau tai išmokti iš naujo, bet pamenu, kad reikia gauti dalinės medžiagos molinę masę, jei teisingai pamenu? Bet, manau, kad šiuo atveju tai nėra labai svarbu.

Tačiau tikrai turėjau pasakyti, kad žmonės turi pamiršti mokytis, kaip tai "receptai" ir kaip visa tai susiję. Tačiau noriu pasakyti, kad PROPSA už tai, kad jis paklausė, ar reikia padidinti kai kurių kitų reagentų kiekį arba pridėti naujų? Tačiau jis pamiršo paklausti, ar tai turės įtakos laikui, temperatūrai, maišymo greičiui ir pan. Žinoma, ši paskutinė dalis skirta jam, kad kitą kartą galėtų geriau pateikti klausimą.


Tačiau čia yra keletas išsilavinusių žmonių, įskaitant ir mane ( Tačiau aš nežinau šūdų, prisipažįstu, kad aš viską moku pats, per "Total synthesis 2" ir avilį, ir aš kalbėjau su žmonėmis, turinčiais magistro laipsnius, kurie moko koledže, kurie eina jūs žinote geriau nei 3/4 klasės, kurią aš mokau, ir aš nežinau šūdų, todėl nesijauskite blogai. Aš taip pat nenorėjau jo išduoti, nes jiems tikrai reikia "išmokti pagrindų", nes receptas, kurio jie laikosi, gali būti neteisingas, ir jie turėtų savarankiškai patikrinti, ar stechiometrija yra teisinga.

Kitaip mano kitas vartotojo vardas yra REAL ABE LINCOLN ant wetdreams, buvau buvęs Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas, kol buvau nušautas. Mano komoje prieš pat mirtį Hitleris perdavė šį metamfetamino receptą iš ateities. Į 1 galoną metilamino buvo pridėta 1 galonas P2P XD
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Paieška wetdreams2.ws ir wetdreams.ws užsiimu tiesiogine prasme jau daugelį metų. Paskelbiau jos e apie tai. Turite nuorodą? Nesu chemikas, tik kažkoks asilas, kuris turi daugiau pasitikėjimo savimi nei išsilavinimo. Perskaičiau kiekvieną pranešimą avilyje. Kiekvieną. Vieną. Perskaičiau kiekvieną rodžio archyvo įrašą. Perskaičiau daugybę vespiary, drugs.org hyperlab. Niekas manęs tiesiogiai nemokė šūdų. Aš vos nenusižudžiau 5 kartus 😄
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Vartotojo vardas buvo pokštas XD

bet taip, aš taip pat perskaičiau visą tą patį XD
 
Top