Nuo ko jūs rūkote?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Aš noriu išsivaduoti nuo šių stiklinių " burbulų", dar vadinamų aliejaus degikliais, svogūnais, ir anksčiau mačiau juos kaip naujovę Rožės. Vietovė gatvėje juos parduoda ir turiu bičiulį, kuris juos pučia, bet aš per mėnesį jų išleidžiu apie 8. Tai yra 48 JAV doleriai. Kas yra kažkas patvaresnio? Papildomi taškai, jei galiu gauti didžiulį plėšimą iš jo 💪
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
QcRxPblrYX

Pabaigoje įkiškite vielos vatos arba plieninės keptuvės šveitiklį. Jos gaminamos iš storo kieto stiklo. Ecigs taip pat tinka, jei norite masyvių smūgių.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Esu susipažinęs su chillum, jei nerandu tiesaus vamzdelio, iš jų rūkau kreką. Spėju, kad vienu metu dedate tik<100 mg? Atrodo, prisimenu, kad rūkiau metamfetaminą iš krekingo vamzdelio ir kreką iš metamfetamino burbulo, ir abiejų skonis buvo šūdinas. Turiu porą tūbelių ir šiek tiek chore. Pabandysiu tai, kai sulaužysiu šitą burbulą, taigi tikriausiai po 20 minučių 😅
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kai sakote burbulas, ar turite omenyje vieną iš tų mažyčių stiklinių bongų?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
OzFepqGEN5
alyvos degiklis. Žmonės čia juos vadina burbuliukais, nes stikliniame vamzdelyje pučiate burbulą, kad jis
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Pažiūrėkite šį vaizdo įrašą, šis vaikinas turi vape, iš kurio rūko dmt, ir vienu smūgiu gauna tiek dūmų, kad tai yra vieno smūgio proveržis. Tai gali gerai veikti ir skiedroms, tikriausiai tai veiktų geriau nei karštas bėgis vienu mygtuko paspaudimu .

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nusipirkau PID valdiklį / šildytuvą ir vinių tipo dab įrenginį. Jis veikia gana puikiai. Laikau jį nustatytą 575 F temperatūroje, dėl kurios susidaro daug dūmų, bet jis pernelyg greitai nesudega
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Aš naudoju burbuliatorių, kuris pagamintas tvirčiau, įsigykite tokį storesnėmis sienelėmis ir jis turėtų tarnauti ilgiau
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mano atnaujinimas yra nusipirkau maišo įrangą su enailu Tai iš esmės bongas, bet vamzdis įeina iš šono. Jį šildo 100 dolerių PID valdiklis ir jis veikia nuostabiai. $150 usd. Aš taip pat rūkau piktžoles iš jo, aš tiesiog naudoju kitą dubenėlį.
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Esu matęs, kad kai kurie rūko vandens pypke arba bonga(?).

- Ar kas nors galėtų paaiškinti, kokia to priežastis?

- Ar vanduo sugeria dalį šalutinių pirolizės produktų?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Man šią sąranką tiesiog lengviau naudoti ir ji ne taip dažnai lūžta. Jis atvėsina garus prieš patekdamas į jį ir, kaip spėju, filtruoja kai kurias priemaišas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tikriausiai jis absorbuoja kai kuriuos pirolizės produktus ir tikrai absorbuoja tam tikrą produktą. Nesu tikras dėl mechanikos, bet 100 % žmonių, kurie naudojo mano gaminimo įrenginį, sako, kad jis juos pakėlė į aukštumas po 1 smūgio. Apskritai, daug aukščiau nei 1 smūgis nuo burbuliuko. Šie vaikinai yra kasdieniai vartotojai ( mano kamštis ir jo bičiuliai).
Maždaug kartą per savaitę išpilu vandenį į Pyrex pyrago indą, išgarinu jį iki sausumo, išplaunu acetonu ir ištirpinu verdančiame izo, perleidžiu per Bucknerio filtrą, leidžiu jam kristalizuotis ir atgaunu gana švarius kristalus.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ir pid termostato valdiklis nustatytas tarp 500ir 600f grynesnis produktas gali užimti 600, kad jo paprastai išbandyti pavarą kuo didesnį karštį jis gali užimti, tuo grynesnis jis yra
 
Top