• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

California Vermont Event Kokius vaistus norėtumėte išbandyti?

What drugs would you like to try? I'll let you pick 1 choice and 1 alternate

  • 4-mmc

  • A-pvp

  • Methamphetamine

  • Mdma

  • Cocaine

  • Crack


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Kai pasaulis sukasi ir mano gauja didėja, kiek.....žmonių ketinu duoti pavyzdžių? Tikėkimės, kad daug. Ši svetainė ir ši lenta yra pažangiausias mūsų požiūris į dnm veiklos racionalizavimą. Todėl turime išlaikyti lankstumą, kad galėtume koreguoti savo kursą ir koncepcijas ir prisitaikyti prie nenumatytų komplikacijų. Man ir mano bendraamžiams nebuvo lengva užduotis rasti pardavėjų, norinčių parduoti tokį kiekį, kokį mes norime pirkti. Pripažįstu, kad tai įtemptas jų darbas.
Visi nori parduoti unciją ar qp, visas darbas, kurio reikia norint saugiai anonimiškai siųsti narkotikus paštu, diktuoja, kad parduoti 30 1 g pakuočių - tai daug pakuočių, daug etikečių spausdinimo ir daug pašto siuntų. Be to, atsižvelkite į tai, kad mažiausia absoliučiai bet kokio daikto siuntimo prioritetiniu paštu kaina yra 6 JAV doleriai, jei gaunate nuolaidą per "Putney Bowes", "etsy" ar kur nors kitur.
Žinau bent vieną kitą modą, kuris pakeitė kursą, ir ketinu pasekti jo pavyzdžiu, nebent būsiu sustabdytas, o to nesitikiu. Kol kas šio pokyčio detalės yra paslaptis, tačiau jums tai reiškia didesnius pavyzdžius, geresnę kokybę ir žmogų, kuris yra atsakingas ir užtikrins, kad būtumėte išgirsti.
Pradėsime nuo čia. Kokius narkotikus norėtumėte išbandyti? Net jei neturite teisės gauti nemokamo mėginio, mums vis tiek svarbi jūsų nuomonė, JEIGU ESATE AMERIKIETIS. jei nesate amerikietis, man nerūpi jūsų nuomonė, tam turite vaikiną. Aš esu amerikiečiams skirtas vaikinas. Įdėsiu čia porą, bet galite pridėti, kas jums patinka. daugiausiai balsų surinkę dalykai bus išdalyti. Kažkas nueis nupirkti to kiekio, o klajoklis asmeniškai be dantų tiksliai supakuos jūsų siuntinį. Į sąrašą įtrauksiu visus siūlomus naujus vaistus.
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ketaminas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Tai tikrai galima turėti, įtrauksiu į sąrašą
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mielasis, jei galima turėti kokių nors Disso cheminių medžiagų pavyzdžių, mūsų laboratorija norėtų išbandyti bet kurį. Ieškome naujo tiekėjo.
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Imkitės iš ES ir balsuokite. Man patinka gyventi pavojingai!
 
Top