Post Delivery Koks yra saugiausias pristatymo paštu būdas?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Spėju, kad dauguma tiekėjų čia siunčia tik paštu.

Tai gali būti pavojinga pirkėjui, net jei atmestume, kad siuntinys nebus sugautas (Tai galėtume atmesti, jei gerai slapstytumėmės ir toje pačioje šalyje).
Tačiau: Pardavėjui reikia adreso (pirkėjo). Bent kurį laiką jis gali patekti į netinkamas rankas.

Kaip geriausiai elgtis su šiuo pavojumi? Kaip galima sumažinti riziką?
 

coontiect

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
asmeniškai aš visada naudoju lašą, nėra prasmės rizikuoti, kai kietų lašų galima turėti už porą šimtų dolerių. aš išsinuomavau tas nedideles bendrojo naudojimo biuro patalpas, kuriose galima siųsti paštą (~300 dolerių per mėnesį), mokėjau žmonėms gaudyti (pageidautina, kad kas nors, kuriuo pasitikite, mokėtų kam nors, kuo jis pasitiki), "air bnb". Padirbtas asmens tapatybės dokumentas arba narkomanas, turintis asmens tapatybės dokumentą, atveria nesuskaičiuojamą daugybę galimybių

nepamirškite, kad yra žmonių, kiekvieną savaitę importuojančių šimtus raktų iš Kinijos, iš tiesų svarbiausia yra rasti solidžius pardavėjus, turinčius solidų slaptumą




greitas klausimas, pamačiau tavo komentarą kitoje temoje n norėjau paklausti. taigi aš girdėjau iš kelių kinų šaltinių, kad šiomis dienomis iš Kinijos dėl tvarkaraščių ir t. t. iš Kinijos nevežama praktiškai nieko a-pvp. tačiau visi vis tiek rūko "flakka".. Taigi, ką visi rūko? a-pihp? taip pat, koks skirtumas tarp baltosios ir smėlio spalvos? daugybė žmonių nebeperka baltosios... o dabar visi kalba apie "pekiną" (nepainioti su smėlio spalva LOL). kokių nors įžvalgų?


Ačiū
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Žinau tik a-pihp, todėl negaliu palyginti. Kai kuriose pasaulio dalyse tai vis dar legalu, klausimas, kiek ilgai... Ar kas nors turi žinių apie htis?

Norėčiau ją palyginti su a-pvp ir a-php savo laboratorijoje, žinoma, mokslo tikslais.
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nėra skirtumo ) Galutinis abiejų vertimų variantas yra tas pats ) Paranojiškas 99lvl )
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha, tai velniškai graži analogija
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Galimi ir lašai. Vienintelė problema - kiek plati klientų bazė yra DN. Nematau alternatyvos, nebent norėtume sukurti savo pašto tarnybą
 

Klaplong

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Taip, bet jūs vis tiek turite reikalų su kostiumais, tai pagrindinė mūsų visų problema. Jei jie ateina su rentgenu arba šunimi, jūs 99 % fuck't geras mano bičiulis dirba costums su šunimi visada jie randa, jei yra kažkas. Kaip gerai tavo slaptumas yra šuns nosis tu ne apgauti
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Apie šunis girdėjau nevienareikšmiškų nuomonių. Be to, žinai tik tai, ką šuo randa, o ne tai, ką jis praleidžia. Nesupraskite manęs neteisingai, lažinuosi, kad šuo teisingai nustato daugiau kartų nei ne. Meikšano kartelės turi turėti metodą. Tai gali būti tikrai geras masalas, į kurį šuo gali pataikyti, ar dar kas nors. Esu tikras, kad kas nors čia turi idėjų
 
Top