Kokia yra tikroji sudėtis?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ei, ieškojau ( taip, bandžiau paieškos sistemą) ir sunkiai randu, kas iš tikrųjų yra šie RC. Norėčiau kai kuriuos iš jų pabandyti, bet jokiu būdu nesiimu kažko, kai neturiu supratimo, kas tai yra.

KU kristalas Prisimenu, kad kažkas sakė, jog tai katinono darinys tai beta ketonas?

EKU crystal, etilketo amfetaminas?

8 kristalai?🤔🤔 Jei jame yra 8 kažko, tai tikriausiai oktanas heptanas arba nonanas... hmm. Nežinau, nieko protingo ar juokingo nesugebėjau sugalvoti 😕
Jei žinote, kas yra šie ar bet kokie kiti su mįslingais kvaišalų pavadinimais, padėkite honky.
Paskelbiau tai analitinės chemijos skiltyje, nes būtent tai ir bandau daryti, analizuoti, kokios tai cheminės medžiagos. Perkelkite, nužudykite, barkite mane, ką tik turite daryti. Tikiuosi, kad įvertinote mano žodžių salotas 🥗
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
107
Points
28
RC cheminių medžiagų buvo daug forma Kinija dabar yra šūdas nieko ypatingo
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Šiuo metu. Manau, kad dar galima rasti stebuklingų molekulių, tačiau tai nebus feniltilaminai, catcholaminai, katinonai ar triptaminai. Šie yra nusidėvėję ir yra šių narkotikų analogų. Turime ieškoti kitų vaistų skeveldrų. Įdomu, ką galėtų padaryti pakeistas atropinas? Harmalinas atrodo daug žadantis, beta-karbolinai, mano žiniomis, nebuvo tirti
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Biciklo[1.1.1.1]pentano fenilinių žiedų pakaitalai
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Jie keičia heksaną į pentaną? 🤔 Kokia įdomi mintis. Ar matėte mano piešinį apie kokafetaminą? Bet juk žinote, kad heksanas nėra fenolis. Cikloheksanas nėra fenolis, net benzenas nėra fenolis, taigi, kad būtų aišku, jie pakeičia cikloheksaną? Beprotiška. 😜
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
"γ-sekretazės inhibitoriaus 1 (BMS-708,163) centrinio, para-substituoto fluorofenilo žiedo pakeitimas biklo[1.1.1.1]pentano motyvu leido atrasti junginį 3, ekvipotentinį fermento inhibitorių, kurio pasyvusis pralaidumas ir tirpumas vandenyje gerokai pagerėjo. Pakeistos 3 biofarmacinės savybės lėmė puikias geriamosios absorbcijos savybes (∼4 kartus ↑ Cmaxir AUC vertės, palyginti su 1), naudojant pelių γ-sekretazės slopinimo modelį. Be to, kitų fluorfenilo pakaitalų SAR tyrimai rodo, kad biciklo[1.1.1.1]pentano dalis, palyginti su įprastiniais fenilo žiedo pakaitalais, yra pranašesnė už įprastinius fenilo žiedo pakaitalus, nes leidžia pasiekti optimalią savybių pusiausvyrą (pvz., γ-sekretazės slopinimas, tirpumas vandenyje ir (arba) pralaidumas, metabolinis stabilumas in vitro). Apskritai šis darbas išplečia [1.1.1.1]-dvižiedžio taikymo sritį, kad jis nebūtų tik "tarpinis" vienetas, ir pateikia įtikinamų argumentų dėl jo platesnio taikymo kaip fenilo grupės pakaitalas scenarijuose, kuriuose aromatinių žiedų skaičius turi įtakos fizikiniams ir cheminiams parametrams bei bendram vaisto panašumui."

Pastaruoju metu farmacijos pramonėje tai bandoma daryti su daugeliu vaistų. Nesuprantu, kodėl Kinijos RC chemikai nesiims šio metodo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Tikiuosi, vaikinai, suprantate, kad esu tiesiog šūdinas kvailys. Iš tikrųjų nemanau, kad turiu žinių chemijos tema. Sunkiai mokiausi, 2 naktis nemiegojau ir skaičiau patentų vadovėlius, stengiausi susigaudyti kiekviename perskaitytame dalyke, kurio nežinau, o 3 dieną ilgai miegojau 😴. Prieš metus apie chemiją nežinojau nieko naudingo. Žinojau kai kurių pirmtakų ir kai kurių reakcijų pavadinimus, o dabar vargstu iš kailio, kad apskaičiuočiau naujos reakcijos, apie kurią nėra jokios informacijos, entalpiją, taigi... Aš suklupsiu, kol galėsiu tai padaryti.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Yra daug vaistų receptorių taikinių, kurie nesiremia klasikiniais (adrenalinas, seratoninas, dopaminas, GABA). nAChR ir muskarininiai, gabapentinoidai, ghb receptoriai, KvLQT2, fermentų interferencijos.

 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Aš taip pat. Buvome paėmę savo gaminio pavyzdžių, ar ne?
 
Top