Kokia yra dabartinė jūsų reagentų įsigijimo situacija?

What is your current situation with the reagents procurement?

  • Not synthesizing

  • Looking for suppliers

  • Order from China

  • Buy in the darknet

  • Have my own supply chains


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Bet kokiai sintezei reikalingi cheminiai reagentai. Mūsų tikslams reikalingiausios medžiagos yra kontroliuojamos.
Daugelis laboratorijų pirkimų metu patenka į teisėsaugos institucijų akiratį, todėl kiekvienas pogrindžio chemikas turi griežtai planuoti savo atsargas, remdamasis pagrindiniu kriterijumi - saugumu.
Didžioji dauguma tiekėjų dirba tik su juridiniais asmenimis, taip atmesdami net pardavimo galimybę įtartinų tikslų turintiems asmenims.
Kokios galimybės tokiomis sudėtingomis sąlygomis įsigyti reagentų?

Pirmiausia reikia suskirstyti reikiamas medžiagas į įtartinas ir saugias.

Saugūs reagentai - tai visur įvairiais tikslais naudojamos medžiagos, kurios nėra įtrauktos į jokius ribojamuosius sąrašus. Pavyzdžiui, šarmai, alkoholiai, kai kurios rūgštys, metalai, kai kurie tirpikliai.

Įtarimą keliantys reagentai yra įtraukti į ribojamuosius sąrašus arba pažymėti kaip narkotikų sintezės pirmtakai. Tokių medžiagų pavyzdžiai: nitroetanas, fenilnitropropenas, 4'-metilpropiofenonas, fenilacetonas, safrolas, piperonalas, ergotamenas, acetonas, druskos ir sieros rūgštys.

Saugių reagentų galima rasti vaistinėse, chemijos ir ūkinių prekių parduotuvėse. Didelės laboratorijos gali įsigyti tokių reagentų per fiktyvias įmones dideliais kiekiais, nesukeldamos įtarimų.

Su įtartinais reagentais viskas daug sudėtingiau. Šiai problemai spręsti galite taikyti įvairius metodus.

1. Įsigyti įtartinų reagentų iš saugių. Pavyzdžiui, sieros rūgšties koncentracija iš akumuliatorių skysčio. Dažų acetono distiliavimas iš acetono. Ergotameno išgavimas iš vaistų. Nitroetano sintezė iš saugių reagentų.
2. Tokių medžiagų užsakymas iš Kinijos. Pasirinkus šį variantą gali kilti problemų dėl krovinio muitinio įforminimo.
3. Pirkimas darknete. BB sąraše yra prekursorių pardavėjai.
4. Fiktyvių bendrovių naudojimas vienkartiniams sandoriams. Šis metodas yra sudėtingiausias ir jį gali taikyti tik didelės laboratorijos.
5. Įsidarbinkite arba suraskite kontaktus įmonėje, kuri turi prieigą prie reagentų.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
labai informatyvus. maniau, kad pakankamai apie tai pagalvojau, prieš tai. nesupratau, kad kai kas iš to, ką nusipirkau, gali būti įtartina. manau, kad im gonna pakeisti savo'''mo'' čia ir praleisti daugiau laiko forume, nei laiko cramming chemijos iš interneto šaltinių. aš tai padariau tik todėl, kad man reikia sukurti tvirtą pagrindinį pagrindą dėl užtikrintos saugos priežasčių. sauga yra daugialypė. aš praleidau pratybų esmę....thanks for info.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Esu JAV. Maždaug prieš metus nusprendžiau pasinerti į tamsųjį žiniatinklį. Tiesą sakant, prieš tai, kai radau "Breaking Bad", išsinuomojau kambarį viename name (rūsyje), kuris tiesiog šaukė "slapta laboratorija"!
Didžiąją dalį reagentų įsigijau užsisakydamas iš "ebay" arba "Lab alley". Daugiausia abejonių kėlė užsienio cheminių medžiagų tiekėjai, kurie reklamuojasi "ebay". PCl5, benzaldehidas ir 4-metil-2,5-dimetoksibenzaldehidas (2C-D ir DOM (STP) pirmtakas).

Tačiau DABAR, kai daug ką galima įsigyti būtent šioje svetainėje, pateikiau 2 cheminių medžiagų užsakymus. Pirmąjį - kilogramą metilamino HCl iš nitrohemis. Jis taip ir nebuvo pristatytas, bet vėlgi, aš nesinaudojau "Escrow".

Antrasis užsakymas buvo skirtas 4-mmc, amfetamino ir metamfetamino prekursoriams. Kitam tiekėjui, kurio reputacija buvo įrodyta čia. Iš pradžių jis skundėsi, kad mano šalis pastaruoju metu susiduria su skeptišku siuntimu. Aš buvau užsimanęs gauti tų sintetinių medžiagų, todėl pasakiau jam, kad atsisakysiu "Escrow".

Užsisakiau (gana nedidelį užsakymą - 5 daiktai, iš viso sveriantys ~4 kg) sausio 19 d. Jis gana greitai buvo išsiųstas per USPS (JAV pašto tarnybą) ir man buvo išsiųstas sekimo numeris. Niekada nesu nieko užsakinėjęs iš Europos, juolab iš Lenkijos. Paskutinis aktyvumas buvo pastebėtas sausio 31 d. Maždaug 2023 m. 2/7 mėn. sekimo puslapis pasikeitė taip: (žr. pridedamą .).

Nuo 2/7/2023 m. nebuvo jokių pokyčių.

Praėjo 6 savaitės. Ar tai būdinga Eu į JAV užsakymams?

Ar yra kas nors iš JAV ir užsisakęs cheminių medžiagų iš Europos? Būtų puiku, jei galėtume pradėti temą, kurią sudarytų informacija apie tai, kaip vyko užsakymai įvairių šalių gamintojams, užsisakantiems iš įvairių tiekėjų.
 

Attachments

  • va0hRdKLPZ.JPG
    va0hRdKLPZ.JPG
    75.9 KB · Views: 499

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Galbūt aš ko nors nesuprantu... Gal galite man paaiškinti, kaip sąlyginio deponavimo atsisakymas veikia pristatymo greitį?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
JAV, manau, geriausia užsisakyti iš Kanados. Pasidalysiu su jumis savo kontaktais:
Jei reikia, jums atveš užsakymą iš Europos arba Kinijos ir jau greičiau išsiųs į jūsų miestą. Kiek žinau, tarp JAV ir Kanados veikia paprasta muitinės tarnyba.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Iš tikrųjų jis dėl to atsisakydavo man siųsti siuntą.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jis atsisakė siųsti į JAV dėl sąlyginio deponavimo ar tiesiog atsisakė siųsti į JAV?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, apie ką kalbate?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Iki ImOutAlso
06 kovo #7
plancklongJis atsisakė siųsti į JAV dėl sąlyginio deponavimo ar tiesiog atsisakė siųsti į JAV?

Jis sakė, kad dėl dabartinio tiekimo trūkumo JAV klientams prireikė nepaprastai daug laiko gauti siuntas, be to, buvo atostogų sezonas. Nepajutau, kad jis turėtų problemų dėl sąlyginio deponavimo, tik dėl to, kad jo pinigai būtų taip ilgai sulaikyti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Gavau gerus pinigus už chlorofenil magnio bromidą :D
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
u galite užsisakyti iš manęs per depozitinę sąskaitą ir aš siunčiu į JAV
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Skelbimą pateikite laikydamiesi BB forumo taisyklių BB turguje arba Listing'e ir nustokite čia talpinti šlamštą, kad išvengtumėte ban'o.
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Mano blogas ım naujas wont happen again
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Aš būsiu laimingas
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
FYI ...užsisakiau natrio hipofosfito iš Lenkijos ir atrodė, kad Niujorko muitinėje jis buvo sulaikytas amžiams, bet galiausiai atvyko be jokių problemų.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Aš turiu įmonę. Įmonė leidžia man atidaryti sąskaitas su dideliais cheminių medžiagų tiekėjais, taip pat per juokingą spragą leidžia be licencijos turėti ir pirkti sprogmenų pirmtakus ir nuodus. Aš turiu mokamą pašto perdavimą, todėl neturiu gyvenamosios vietos adreso. Cheminių medžiagų tiekėjų sąskaitos yra kitoje Europos šalyje, todėl mažiau tikėtina, kad jie per daug gilinsis į viską, kas yra kitoje šalyje. Nusipirkite per daug acetono iš vietinio tiekėjo ir jie apie tai praneš. Per daug nusipirkus iš užsienio tiekėjo, jie tiesiog "kai tik tai iškeliaus iš šalies, tai jau nebe mūsų problema".

Tačiau daugumą dalykų perku iš mėgėjų ir "pramoninių" tiekėjų šalies viduje. Mano borohidridas užsakomas į namus tik mano įmonės vardu, kad galėčiau susigrąžinti PVM, nes jie vis tiek siųstų jį fiziniam asmeniui.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Ši gija atgaivino prisiminimus. Oho, kaip viskas pasikeitė...
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Sveiki visi!

Taigi, ar kas nors užsisakė iš kurio nors iš rinkoje esančių pardavėjų ir gavo gerų rezultatų?
 

Brumer.com

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
9
Reaction score
17
Points
3
Sveiki visi! 🙌

Jei ieškote patikimo sunkiai randamų cheminių medžiagų tiekėjo, "Brumer" yra tinkamas pasirinkimas. Brumer yra patikimas tiekėjas.
Jau galima įsigyti nitroetano, metilamino, benzaldehido, metilpropiofenono, 2-bromo-4-metilpropiofenono, 2-jodo-4-metilpropiofenono. Lanksčios mokėjimo sąlygos, saugus pristatymas. Atsižvelgiame į klientų pageidavimus ir netgi taikome nuolaidas!
Pateiksiu jums geriausią pasiūlymą. Parašykite man
 
Top