Question Kokia yra jūsų mėgstamiausia tablečių spauda?

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Sveiki visi, tikiuosi, kad u viskas gerai. Tai mano pirmas pranešimas čia ir ne paskutinis. Turiu paprastą klausimą, ir tai ne visai klausimas, o labiau nuomonės paklausimas. Paaiškinsiu, aš naudoju nuo 1years savo amatininkų pilstuko presą XTC, bet aš auginsiu kokybę, todėl man reikia tikro preso, ar galite man pateikti savo nuomonę apie savo praeities presą arba savo tikrą presą? Tai padės man išsirinkti kitą presą. Tx Visi ir iki pasimatymo.
 

0000000000

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Sveiki!
ar turite omenyje mašiną? ar antspaudą?

jei turite omenyje antspaudą, tiesiog eikite į bet kokius mažus antspaudus, pavyzdžiui, PP, Punisher
nes jiems reikia mažiau miltelių. taip pat venkite bet kokių antspaudų su dozavimu kitoje pusėje.
rinkitės ką nors, kas gerai atrodo daugelyje spalvų.
 

thenuker01

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ar atsitiktinai turite nuorodą, kaip jį įsigyti, nes niekur nerandu, kur jų įsigyti
 

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1

Sveiki ! ačiū už ur grąžą, turiu omenyje mašiną , bet ačiū, kad antspaudas buvo kitas žingsnis. jei turite bet kokią grąžą apie tablečių spaudos mašiną, esu atviras.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
ar kas nors numano, iš ko olandų meistrai / qdance crew gamina savo dvigubos spalvos tabletes?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reikia nuspręsti dėl gamybos apimties (tabletės per valandą) ir tablečių dydžio (kiek veikliosios ir pagalbinės medžiagos). Po to galite pasirinkti įrangą, Kinijoje yra daug galimybių, galite užsisakyti dalimis.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Šiai rūšiai gaminti yra skirta rotacinė mašina.

Galite ieškoti "Google" ir jas rasite.

tiesiog parašykite (dvigubos spalvos rotacinė planšetinių kompiuterių mašina)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ar yra rankinis presas, kurį galima pasigaminti namuose, arba koks nors būdas pasigaminti rankinį presą?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Venkite šios minties, kiekviena rankinė konstrukcija neturi pakankamo spaudimo, jūsų tabletės subyrės ir sutrupės.
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Nesuprantu klausimo... TDP-5 yra pakankamai adekvatus, kad būtų galima dubliuoti bet kokią tabletę. Veiklioji ir kita (-os) sudedamoji (-iosios) dalis (-ys) turi reikšmės "kiek" suspaudimo iš preso reikia, kad būtų sukonstruota atitinkama tabletė
be jokios baimės sutrupėti!!!!!!!!!!!!
 
Top