WHATSAPP | ANDROID !!!ĮSPĖJIMAS!!!

Sveiki visi BB bendruomenės nariai. Noriu papasakoti, ką visai neseniai sužinojau. Rumunijos policija sugavo daug narkotikų prekeivių. Kai kurie iš jų buvo mano geri draugai. Tai buvo gana ilga byla, kurioje dalyvavo daug žmonių.
Galiausiai kilo mintis, kad visi naudojosi "Android" telefonais + "Whatsapp". Dabar, kaip ir bet kuris prekeivis, stengiesi kuo labiau apsisaugoti. Grupės nariai manė, kad jei parašę žinutę ištrina nuotrauką ir pokalbį, jie yra saugūs... Deja, bet jie nebuvo saugūs. Dauguma jų davė slaptažodį iš savo telefonų, manydami, kad telefone nieko neranda, kiti turėjo PIN kodą, sudarytą iš 4/8 simbolių. Galiausiai vakar vienas iš žmonių man parodė 400 puslapių kaltinamąjį aktą, kurį labai atidžiai perskaičiau. Jame galėjau įžvelgti daugybę dalykų. Bet labiausiai mačiau jų pokalbius "Whatsapp", nuotraukas ir vaizdo įrašus. Dabar, tiesą sakant, maniau, kad "WhatsApp" užšifruota nuo galo iki galo. Ir iš tiesų, ji užšifruota nuo galo iki galo, o tai reiškia, kad perduodamo pokalbio negalima perimti. Problema yra ANDROID, "Android" telefonas sukuria aplanką DATA vidinėje atmintyje. Tame aplanke, įdiegus programą, sukuriami katalogai. Taigi policija gali matyti absoliučiai viską. Pastebėjau, kad SIGNALAS neturi sukurto katalogo. Tas katalogas yra geras.
Nenoriu pasakyti, kad "Android" yra blogas telefonas ar "WhatsApp". Šiuo įrašu noriu pasakyti tik tiek, kad ne taip svarbu, kokią programą naudojate bendravimui... Svarbiausia turėti ALFANUMERINĮ slaptažodį, kurį sudarytų ne mažiau kaip 10 simbolių. Žinau, kad erzina kiekvieną kartą vis įvesti tą slaptažodį, bet geriau saugotis nei kentėti.
Dalykai, kuriuos galite padaryti, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga!!!
Jei turite "iPhone xs" į viršų, įjunkite užrakinimo režimą. Tai išjungs USB.
Taip pat galite įjungti funkciją FIND MY PHONE (rasti mano telefoną) ISO/Android ir suteikti slaptažodį žmogui, kuriuo pasitikite. Tuo atveju, jei būtumėte pagauti darant gamyklinį atkūrimą ICLOUD arba GOOGLE.


Saugokite savo nugarą, apsaugokite savo šeimą, palaikykite "BreakingBad
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Visa tai yra nesąmonė. Mūsų komanda vaistų versle dirba jau daugiau kaip 10 metų, o kai kurie vyriausi nariai - beveik 20 metų. Dabartinėje realybėje populiariųjų žinučių naudojimas prilygsta nuoširdžiai išpažinčiai. Viena Izraelio bendrovė visoms išsivysčiusioms šalims tiekia įrangą, vadinamą UFED. Ši įranga leidžia LE gauti viską iš "iPhone", "Macbook" ir kitų operacinių sistemų.
Vienintelė galimybė - naudoti operacinę sistemą USB (Whonix/Tails). Savo įrenginyje nepalikite jokių pėdsakų. Bendravimui naudokite jabber+otr. Ir, žinoma, negalite naudotis pašto paslaugomis, tik negyvais lašeliais. 9 iš 10 internetinių narkotikų pardavėjų areštų įvyksta dėl to, kad jie identifikuojami pagal siuntas.

Jei kas nors jums pasakys, kad galite saugiai pardavinėti narkotikus internetu naudodamiesi "iPhone" / "Android" ir "Whatsapp", spjaukite jam į veidą.

Mane tikrai stebina tai, ką rašo anoniminiai ekspertai iš sofos. Daugumai JS buvimas svetainėje yra tas trigeris, kuris atbaido žmogų nuo darkneto svetainės naudojimo. Tačiau palikti savo adresą perkant narkotikus svetainėje yra tas pats, kas pasakyti "labas".
Laikai, kai JS buvo pavojingas, jau seniai praėjo, nebent, žinoma, kūrėjai savo projektuose naudoja "Google" JS.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Checkout cellebrite ufed touch 2.
Izraelio bendrovė naudoja 0day exploitus, nėra jokio būdo apsaugoti savo telefoną...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ačiū, kad tuo dalijatės. Geras indėlis HEISENBERG
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Nebūtų labai neramu, kad būtų sugautas, jei įvyktų blogiausias scenarijus, bet taip Signalas yra geriau arba iphone
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Bet kuriuo atveju turėtų naudoti ką nors panašaus į "SD Maid", kad sistema būtų tvarkinga. Aš pats esu suplanavęs švarų paleidimą kasdien.

SD Maid galima rasti Iš čia:


FERr1kxWuB
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vienintelis dalykas, kuris man nepatinka šioje programoje, yra geriausiu atveju tai, kad ji valo mano telefoną. Man nepatinka, kad viskas, kas neužšifruota, siunčiama į serverį ir nėra mano kontroliuojama. Galbūt galiu išvalyti savo telefoną, bet nieko daugiau
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
kodėl nesinaudoti sesijos programa.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Išties naudojuosi ses. Spėju, kad esu paranojiškas dėl pranešimų programėlių. Sesija, jei gana saugi
 
Top