Question Kuri cheminė ist taip pat vadinama amfetaminų B aliejumi

Myn0n4

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 1, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Sveiki visi,
esu ne kartą gaminęs amfetaminą iš p2np, taigi nesu visiškas naujokas.
Dabar gavau šiek tiek oranžinio/raudono aliejaus, kuris Nyderlanduose vadinamas B-Oil.
Manau, kad tai yra arba APAAN aliejus (skystas), arba jau BMK (fenilacetonas).
Jo pH: 5 ir turi charakteringą kvapą.
Ar kas nors gali man padėti teisingai ją indentifikuoti?
Thx
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki. ar klausėte šio aliejaus šaltinio, kas tai yra?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Sakyčiau, BMK (nes APAAN rūgštinėmis sąlygomis hirdolizuojasi ir sudaro BMK)bet tai tik spėjimas, pabandykite nustatyti virimo temperatūrą.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
P2P (fenilacetonas, fenil-2-propanonas) arba BMK (benzilmetilketonas) gerai distiliuojasi garais, todėl į paprastą nedidelį distiliavimo aparatą iš 2 stiklinių mėgintuvėlių įdėkite nedidelį mėginį su x5 tūrio vandens ir distiliuokite jį, kad gautumėte šviesiai geltoną aliejingą viršutinį sluoksnį, turintį malonų kvapą, kad įsitikintumėte, jog turite P2P. Be to, į mėgintuvėlį galite įberti nedidelį kiekį NaCl druskos, kad geriau atskirtų.
Grynas APAAN (alfa-fenilacetoacetonitrilas) yra balti milteliai, priešingu atveju turite tirpalo kažkokiame tirpiklyje arba gana prastos kokybės.
 

Myn0n4

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 1, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
ačiū jums visiems. aš jau jį distiliavau ir jis yra geltonos spalvos aliejus. negaliu pasakyti tikslios virimo temperatūros dėl vakuuminės destiliacijos, bet dabar esu beveik tikras, kad tai yra bmk. ir sintezė į amfetaminą pavyko taip, kaip turėtų.
tikrai gražus forumas
xD
 
Top