• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Kas bus kitas prezidentas?

Who will be the next president?

  • D.Trump

    Votes: 17 94.4%
  • Joe Biden

    Votes: 1 5.6%

  • Total voters
    18

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
im going to be the next president akivaizdžiai 🙄
vote fidelis 2024, aš padaryčiau visus narkotikus legalius :)

visiškai rimtai manau, kad tai beprotiška, kad mes turime rinktis tarp prievartautojo ir žmogaus, kuris yra senis. nei vienas iš šių žmonių neturėtų būti atsakingas. manau, kad Trumpas yra labiau kvalifikuotas, bet jis yra niekšas ir leidimas jam būti mūsų šalies veidu palieka blogą skonį mano burnoje.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Taigi man nerūpi ir nesilaikau nė vieno iš dviejų pagrindinių kandidatų. Jei norėčiau lošti? Šiek tiek manau, kad Trumpas galėtų jį gauti. Idk, ar tai įvyks, tai tik mano jausmas šiandien
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Trumpai tariant, jie yra užversti teismų pranešimais. Bidenas yra normalus prezidentas, gerai dirbantis ir taikiai bendraujantis su NATO ES ir kitais. Užtenka Trumpo tyčiojimosi iš pasaulio, kaip įtikti savo raudoniesiems. JOE BIDEN antroji kadencija tikras dalykas (su savo gydytoju arti)🗽laisvė visiems.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Tai nėra svarbu. Nesvarbu, kas yra tapatybė, nesvarbu, jūsų balsas nesvarbus Mažesnio blogio teorijos yra nusidėvėjusios ir įrodyta, kad jos netikros. Tiesiog prisiminkite visi.
NIEKAS NIEKADA NEVYKSTA. Ne JAV federaliniuose rinkimuose. Daugiau nei dešimtmetį atidžiai stebėjau vyriausybę. Beveik niekas iš jos neveikia taip, kaip jie užsimena. Politikai ištisus šimtmečius rūpinosi, kad jie būtų apsaugoti nuo persekiojimo. Tai iš tikrųjų yra jie ir mes.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Fritas Buchneris, jūs prikišote nagus. Negaliu sutikti labiau
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Fritas Buchneris Negaliu su tuo sutikti. Tai yra faktas
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tai svarbu Ukrainos pergalei prieš rusų terorą. Man patinka Džo Bidenso (be kaltinimų) normalus mąstymas: Amerika veda pasaulį į didybę, (bet jo sūnus yra sutrikęs chemmastorbatorius)... O aš per daug raginu meilės partnerį
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
normalus mąstymas? bidenas yra senatvinis. jis negali pasakyti kalbos nenukrypdamas į lankas. jį reikia paguldyti į slaugos namus, o ne į postą. kas nors parūpinkite senam pirdžiui gyvybę palaikančių aparatų, jėzau kriste.

man nepatinka, koks kovingas ir aštrus yra Trumpas, bet nei vienas, nei kitas nėra geras pasirinkimas! manau, kad Bidenas yra vienintelis dalykas, kuris stovi tarp JAV ir Putino, bet tai mažai ką sako...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Taip Bidenas yra tinkamas eiti pareigas gelbėdamas pasaulį, bet galėtų būti tinkamesnis, bet vis tiek jis man tinka. Rezultatai skaičiuojami. JAV yra defacto pasaulio antspaudas.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Manau, kad teigiamas ir Bidenas yra normalus, bet silpnas, o Trumpas - chuliganas. Džo Baidenas eikite eikite eikite jūs
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tiesą sakant, nematau jokių didelių pokyčių, nesvarbu, kuris kandidatas galiausiai laimės. Buvau labai susirūpinęs, kai trup pirmą kartą buvo išrinktas. Nepritariu daugeliui jo politikos krypčių, bet Bidenas ar Trumpas, nematau, kad įvyktų kas nors didelio. Viena šalies pusė kurį laiką bus įsiutusi, bet galiu lažintis, kad tai bus viskas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Mažesnė iš dviejų blogybių, vaikučiai, prisijunkime prie Rusijos ir sudeginkime Kiniją? Jie yra TIK grėsmė mūsų sociopolitiniam ir ekonominiam dominavimui. Aš juokauju, žinoma, šie kvailiai mušasi į krūtinę ir grasina vieni kitiems, bet niekada nebus panaudota ar net išbandyta dar viena branduolinė bomba. Fiziškai to net neįmanoma padaryti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jie negali panaudoti kitos atominės bombos?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Manau, kad jei galėtų, jie tai padarytų, bet vietoj to mūsų sunkiausiems bombardavimo pageidavimams. Mes naudojame MOAB. Manau, jei patikrintumėte oficialius kanalus, rastumėte, kad yra pasaulinė sutartis, apimanti branduolinių ginklų nenaudojimą ir neišbandymą, bet manau, kad yra labiau užmaskuota priežastis. Be to, kam šiais laikais kam nors reikėtų naudoti branduolinį ginklą, kai turime ginkluotų palydovų, galinčių poros pėdų tikslumu išdeginti skylę žemėje?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Manau, kad jei galėtų, jie tai padarytų, bet vietoj to mūsų sunkiausiems bombardavimo pageidavimams. Mes naudojame MOAB. Manau, jei patikrintumėte oficialius kanalus, rastumėte, kad yra pasaulinė sutartis, apimanti branduolinių ginklų nenaudojimą ir neišbandymą, bet manau, kad yra labiau užmaskuota priežastis. Be to, kam šiais laikais kam nors reikėtų naudoti branduolinį ginklą, kai turime ginkluotų palydovų, galinčių poros pėdų tikslumu išdeginti skylę žemėje?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Bet kuriuo atveju JAV pralaimi. Trumpas laimi..........tikras šansas, kad mūsų demokratija žlugs panašiai kaip 30/40-ųjų Vokietijoje.
Trumpas pralaimi......žmonės išeina į gatves kaip sausio 6-ąją.

Asmeniškai ,aš apsirūpinu dviejų mėnesių kepintų pupelių atsargomis ir pasigaminu visą krūvą 6,5 kreidmooro šovinių rūsyje, prie pat savo chemijos laboratorijos.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aš tarsi manau, kad bus tas pats, kitas veidas, jei laimės Trumpas
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Tikiuosi, kad esate teisus. Nepaisant to, pupos ir šoviniai man. Tau reikia išgyventi 1-ą ar 2-ą mėnesį, kol visi kiti badaus ir šaudys vieni kitus.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Sutinku, nesvarbu, kas būtų prezidentas. Aš taip pat kaupiu atsargas. Nesu labai toli pažengęs, bet turiu MRE, vandens ir keletą šaunamųjų ginklų. Ne mes pasiruošę bunkeriui, bet aš noriu ten patekti. Ne tik dėl prezidento. Mums trūksta vieno paklydusio astroido, kad būtume pasiruošę kurį laiką būti vieni.
 
Top