Kodėl mano DMT išeiga tokia maža?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Atlikau vadovėlyje nurodytus veiksmus.
Naudotas
250 g sumaltos mimozos hostiles šaknies žievės.
Dejonizuotas vanduo
Natrio hidroksidas NaOHp
Zippo žiebtuvėlių skysčio.

Sukratiau ir leidau atsiskirti, kaip sakoma, ir paėmiau geltoną skystį.
Pakartojau procesą ir palikus jį šaldiklyje, buvo gauta tik už vieną DMT vape lazdelę. Kuris tikrai buvo tai, ko tikėjausi.

Ką padariau ne taip, nes tai buvo antras kartas, kai tai dariau, ir gavau tuos pačius rezultatus.

Vienintelė mintis, kuri man ateina į galvą, yra ta, kad šaknų žievės nebuvo labai smulkiai sumaltos. Buvo naudojama elektrinė kavamalė.
Nežinau, ar dėl to mano derlius buvo prastesnis.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
DMT išeigai įtakos turi tek, o svarbiausia - žievės kokybė. Jei naudojote blogos kokybės žievę, gausite blogą išeigą. Nemanau, kad jūsų išeiga bloga dėl miltelių malimo, manau, kad kavos malūnėlis yra pakankamai geras žievei malti. Rekomenduoju pabandyti naudoti Cyb's Hybrid AB Salt tek. Negalite naudoti daugiau kaip 100 g to tek, bet išeiga tikrai gera, todėl tiesiog padarykite kelias partijas. Taip pat pasistenkite apsirūpinti gera žieve.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Prieš kurį laiką, dabar nebegaliu rasti, YT GordoTek rodė paprastą ekstrakcijos metodą, kiek rodo mano ir mano draugo patirtis, tai buvo tarsi geriausias išeiga ir paprasčiausias metodas, kaip aš mačiau. Aš turėčiau turėti tą vaizdo įrašą kažkur atsisiųsti, jei norite, galiu šiek tiek paieškoti ir atsiųsti jums @fosties.

Pranešk man :)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Šis
https://www.patreon.com/posts/written-out-of-21369133
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Atrodo, kad tas, jis gavo 2 versijas, kol buvo pašalintas iš YT. Aš vis dar turiu vieną vaizdo versiją, jei kas nors susidomėjo ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Taip pat, neprisimenu vaikino vardo, bet buvo toks prakeiktas idiot proof AB tek, pažodžiui 4 ingredientai ir stiklainis + pyrex indas garinimui :)
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Taip pat bandžiau šiek tiek pašildyti skystį, norėdamas padidinti išeigą, tačiau tai taip pat nepadėjo.
Galbūt tai šaknies žievė, kurioje yra nedidelis kiekis DMT.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Šildymas tikriausiai neturi nieko bendra su derliaus didinimu :) imo. nekokybiška šaknų žievė yra problema....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Btw. kodėl Tu nenaudoji kažko, kas pakeistų pH, tiesiog paspaudė dabar... reiškia šlaitines kalkes ar kažką panašaus...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
rūgštinimas gali būti raktas ištraukti daugiau, nesu tikras...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Nesu ekspertas, bet, kiek pamenu, dimetiltriptaminas lengviau tirpsta esant mažesniam nei 7 pH, tikiuosi, kad kas nors, turintis geresnių žinių, mane pataisys, jei aš neteisus.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Nieko nežinau apie chemijos mokslą, bet tai galėčiau pabandyti kitą kartą.

Tai keista, nes ar tikrai taip skiriasi DMT kiekis, kurį turi šaknies žievė? Kaip sužinoti, ar tai "gera", ar "bloga" šaknies žievė? Tai vienintelis man žinomas šaltinis, kur galiu jos nusipirkti, todėl atrodo, kad turi skirtingus mažai DMT turinčių šaknų žievių ženklelius.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Taip, yra toks skirtumas. Geras ir blogas labiausiai priklauso nuo pardavėjo. Žmogus tegul ir neperdeda. Galite nusipirkti dešros, kurioje yra 35 % susitikimo, likusi dalis yra paslaptis + MSG.... Ir galite nusipirkti dešrą, kurioje iš esmės yra 98 % mėsos, be paslapties....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Ir, kaip jau minėjau, pH turėtų būti mažesnis nei 7...
 
Top