Looking for a vendor Kodėl niekas nesiūlo A-PVP

lookingformdpv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pirmiausia esu tik piro rūkalius, o ne chemikas, todėl atsiprašau, jei tai, ką pasakysiu, nuskambės neišmanėliškai, bet pažiūrėjus metamfetamino sintezės ir apvp sintezės vaizdo įrašus, man atrodo, kad apvp yra daug paprastesnis ir mažiau varginantis.

Uždraudus apihp ir neegzistuojant mdphp freebase, pyro rūkalai prašo apvp, aphp ir t. t., ir tai yra daug žmonių. Nes nauji legalūs pyro nusivylimas

Peržiūrėjau visus didžiuosius tor marketus, niekas nesiūlo apvp, o tūkstančiai siūlo meth ir speed. Man tiesiog nesuprantama, kaip tokia masine rinkos spraga nepasinaudoja nė vienas žmogus visoje ES.

TLDR; Suprantu, kad daugiau žmonių nori meto nei apvp, bet apvp ES būtų gana pelningas, o apvp gaminti daug lengviau. Kodėl niekur ES nėra apvp?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Šiandien ruošiame pirmąją bandomąją partiją
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Sveiki, ar galiu tai išbandyti ?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Prašau, ieškokite manęs, ieškojau apie metus. didelis riebus nulis yra tai, ką radau. tikrai aphp, apihp, etcetc.Im solidus, jokios dramos. 4real.check.me.out.thank you
 
  • Like
Reactions: $!$

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jei jūsų sėkmės noriu
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Jei esate Jungtinėje Karalystėje, galime išsiųsti nemokamą pavyzdį
 

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Esu Italijoje ar uiu galėtų atsiųsti apvp pavyzdį
 

Twoje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 19, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Atrodo, labai pelninga gaminti vaistą...
Ar taip pat galima maišyti su mefedronu arba speed paste?
Kokia 1 kg kaina Europoje?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Kol kas nesiūlome siuntimo, bet galbūt ką nors sugalvosime

Aš vengčiau maišyti, nes jie gali sąveikauti
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
No cant apvp galima maišyti su heksedronu a-php mdvp apihp
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Europoje nuo 2700 iki 5000 eurų už kg
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
jei mėgstate vaikščioti kaip pamišęs, apsiverkti kaskart išgirdę kažkokį balsą galvoje arba persekiojimo iliuziją, arba nuleisti į tualetą tai, ką nusipirkote, manydami, kad prie durų stovi policininkas, labai stiprus poveikis, viskas dėl APVP, asmeninė patirtis,manau, kad būtent todėl jo nerasite rinkoje 😉
 
View previous replies…

lapgan1

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Kaip tai jaučiasi? Ar išgėręs nedidelę dozę turėsiu haliucinacijų?
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
ne iš karto, tai priklauso nuo organizmo ir nuo dozės bei vartojimo būdo, vieniems po mėnesio palėpė sušvilps, kitiems - po pusmečio, bet bet kuriuo atveju tai įvyks
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Vaso prikišo nagus, 90 proc. peep negali pakovoti, būna sučiupti, lūpas papurto, tada maloniai nuostabus kūrėjas, bandantis padaryti peep laimingą, gauna įsukti. dėl tos pačios priežasties nustojau kurti už pinigus. žmonės negali pakovoti su tikraisiais, o kiaulės seka peep snapdog city pėdsakais tiesiai į jūsų rajoną. tai tiesiog gėda. dauguma žmonių turėtų laikytis atokiau nuo narkotikų. jie tiesiog nesukurti valdyti raketų važiavimo ir nori išlipti, kai tik važiavimas prasideda. 57 jie šaiposi iš žmonių, kurie sako, kad geria per daug, ir toliau daužo viską, kol jiems sudrėksta smegenys ir nebėra kelio atgal. visi galvoja, kad gali tai kontroliuoti, o po viso mano gyvenimo aš esu vienintelis, kuris nėra miręs, negyvena arba kepti ryžiai nenaudingi.Jei patekote į bet kokią psichozę, o daro narkotikus, jūs turėtumėte geriau pagalvoti du kartus apie tolesnį savo kelią šiuo keliu, nes yra tikimybė, kad tai ne kelias jums. sry bout rant bet aš taip pavargau nuo tos pačios senos dainos ir šokio. aš šalis vienas arba w mano girl.cant tryst vargu ar kas nors šių dienų. o pasakos galėčiau pasakyti. bet aš saugau paslaptis, todėl tai, kad. Būkite saugūs, žmonės.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Turėtumėte nuvykti į kokią nors posovietinę šalį, ten rinka pilna apvp, tik negyvi lašai
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ir pažiūrėkite, kaip žmonės reaguoja į šią medžiagą, tokia toksiška, ilgainiui tikrai pažeidžia smegenis
Neurotoksiškumas yra toks didelis
 
Top